Kouzelné vzpomínky (25.4. - 1.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 24/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ze sladké bedny 3 parfémy, jdu je prodat a přidám k nim nějakou nulu ,-)))
     
  2. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Jak jsem řekla, tak jsem udělala, 3 obrázky jsou hotové. Ani to moc nebolelo. Zásoba 800 koal se vyplatila (ještě zbylo) a šlechtěnci jsou z kola štěstí.
    Nad jedním kouskem plodiny z bedny jsem se podivovala už tehdy, když byl řádek nabídnut ke koupi. A jak tak čtu, tak dnes se tomu podivují mnozí. Byť tenkrát byly hlášky, že když je to za krejcary, je to téměř zadarmo :)
     
  3. AnickaKar

    AnickaKar Pisálek fóra

    Tak pro tu dekorku do stonku se totálně znemožním. Poučení pro příště, když nevíš jak získáš dekorky tak nekupuj. Levné ve výsledku znamená drahé.
     
  4. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Huráááááá-jeden kus máty.xDxDxDxDxDxD
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pri akcnich cenach muze byt clovek rad, ze mu z nektere z beden (uz si ani nepamatuju, ktera z jakeho radku pada) vypadne 25 ks hnoje a tak jsme nadavali! Jen si pockejte - on prijde cas, kdy i ta mata bude mit svou hodnotu xD
    Driv, kdyz stala psenice 4 kr a najednou se cena zvedla na 7,20 to se to prodavalo jedna basen! A dneska? 98 kr/ks.
     
  6. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Fakt hodně dobré - bedna se sladkostmi, jedna cukrová třtina! xD
     
  7. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    udělal jsem první fotku, jak jsem plánoval, ale nebylo to snadné.... Tolik produktů bych dohromady nedal. Krk mě zachránily tři stromečky.... Strom s papouščími pírky, strom s kozím mlékem a medový strom. Produkty se mi hromadily ve stodole, protože pro ně nemám využití a najednou jako kdybych je našel... Zlaté stromečky....
     
  8. Libik54

    Libik54 Pisálek fóra

    Tak jsem se pustila do šlechtění a pak sla cist diskusi, a už jsem se zabrzdila , dekorku do sladkého řádku jsem dodala a světe div se , vypadl mi celkem jedno semínko cukrove třtiny , timto akce pro me skončila, o parfumerie nestojím, berou 3vcely a nejsou potřeba. Všem co se do akce pusti, přeji hodně štěstí .
     
    evainfo, bursuk59 a petaM2001 tohle ocenili.
  9. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Libik54 - červená parfumerie bere 2 motýly (+ krmivo)

    S pirátským papouškem ( + zuzi, ultra a ananas. pečivo) [​IMG]
    Z bedny se sladkostmi vypadl sladký perníček [​IMG] (jesti opravdu "došel" nevím, bo jich mám na polici 7)
     
    Naposledy upraveno: 25/4/17
  10. libakos

    libakos Polobůh fóra

    bedna se sladkostmi...... 1 vanilka no nevím co napsat ,překvapení to teda je.....
     
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hotovo 2 fotky a končímxD
     
  12. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    On tento řádek není jediný, který dává po jednom běžné plodiny - zatím všechny bedny s krásnými věcičkami mi daly po jedné nějakého zázraku jako tulipán nebo chrpa. Zato když se pak povede nějaký lepší dárek z nabídky, tak to taky stojí za to - já jsem dneska v bedně s krásnými věcičkami našla Elixír života, což je v této chvíli na mém trhu 50 tis. krejcarů a nebo ušetřená 4 pštrosí vejce při samoprodukci, takže to se mi moc líbí. :inlove:

    A sladká bedýnka taky jednou dá něco podobně jiného než jeden kus plodiny, který je opravdu trapas. Poslední dvě dekorky pro mě osobně dražší byly, zásoby nemám nijak převratné a zvířata už vůbec ne, každé obracím, kupuju do poháru na Legendu (ráda bych se dostala na 28 a definitivně se od toho nejlépe navždy odřízla), ale objektivně - stejně bych v těch akcích něco plnila. Zde chci kanangu, dekorka byla cestou. V recyklomatu těch 50 mincí nebylo podle mě nepřiměřeně drahých, krom čerstvých začátečníků, kteří při současných cenách na trhu i hůř dosahují na akce typu recyklomat nákupem.
    Přesto tyhle odměny v bedně - jeden kus plodiny - nechápu. Nechápu uvažování tvůrců u tohoto, absolutní neznalost hry snad na to ani nestačí. Njn.
     
  13. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Ze sladkého řádku vypadla bedýnka a v bedýnce bylo :
    [​IMG]
     
  14. slechtajara

    slechtajara Rádoby autor

    Zřejmě jsem nějaký VIP hráč,protože jsem dostal z bedny jeden celý strom třešen.A ted upřímně,jak řekl jeden politik-kdo z vás to má?
     
    petaM2001, evainfo a bursuk59 tohle ocenili.
  15. modrýměsíc

    modrýměsíc Rádoby autor

    Akci jsem skončila, nedostala jsem oranžovou včelu...
     
    petaM2001 a bursuk59 tohle ocenili.
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Trochu ti náladu zkazím - dostal si jednu třešeň, ale plod ;)

    modrýměsíc - pokud jsi nedostala chlívek - včelí úl II: Oranžový, zrestartuj hru. Měl by se ti v inventáři mezi chlívky objevit -hledej buď v kategorii "všechno" nebo v "upgrady stájí" ;)
     
    Naposledy upraveno: 25/4/17
  17. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    gabča1977 stromy hledej na Baha
     
    petaM2001 a bursuk59 tohle ocenili.
  18. slootr

    slootr Baron fóra

    Když jsem tak viděl ten průvan s křečkovejma včelama na trhu, tak jsem nevydržel a těch 65 šlechtění včel dotáhl do konce. Z výdělku za křečkovky jsem si koupil jednoho pštrosa hraboše na protihodnotu šlechtěnců a dva velbloudology na protihodnotu savců. A ještě mi zbylo :)

    Nakonec tedy dodělána i trojka, takže ty červený motýlky mám. Ale neželím toho, se mi zdá, že se to i tak vyplatilo.

    A teď už opravdu tádá a ty nohy na stůl, jak jsem slíbil.
     
  19. rijkax

    rijkax Aktivní autor

    Tak první tři fotky hotové, z bedničky v řádku na mě vykoukla celá jedna jahoda :)), neztrácím naději, třeba to příště bude rama mince, jak jsem četla výše...jdu ještě do čtvrté fotky, červená parfumerka se šikne... Teď už šlechtím jen do legendy.
    gabča1977 kanangu máš ve stromech na baha
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Kananga vonná je sice strom, ale mně se místo ní na farmu pořád vtírá Kananga z 007, který byl nafoukaný a nakonec nafouknutý ,-)))) a dobře, že je v tropech, strom pochází snad z Malajsie a okolí a ten šéf z Jamajky ,-))))
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.