Kousek nebe (13.1. - 18.1.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný večer.
    Napěstováné by bylo, sáčků mám dost, ale chybí mi přesně 91 šlehačů. Doufám, že zítra ráno dopadají a budu mít vše hotovo.:)
    Gratuluji hotovsonům. ;)
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akce hotová dnes brzy ráno :)
     
  3. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    v pikolkách som mala ukrytú muchotrávku a "obľúbený" víli prameň
    [​IMG] [​IMG] ;)
     
  4. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Akce hotová... hodně pomohlo včerejších 200% z KŠ. Na noc jsem vyndala 5 Pikolek a celkem spokojenost: kouzelný strom, kouzelný klobouk, postřikovací umění, věčný lov pokladů a tečkovaný deštník :inlove:,
     
  5. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Před chvílí mi dojel bonus 200% z KŠ, tak jsem stihla sběr. Šlehače dopadaly, tak jsem věe potřebné semlela, dodala a hlásím se k hotovsonům.xD Akorát, co jsem "pohnojila" je to, že jsem si omylem zmáčkla Jacka. >:(:music::mad:To bych si nafackovala, toho si syslím na horší časy. No jo, stalo se. V liště mám 4 Pikolky, tak přemýšlím... dát je na plochu či nikoli a počkat, až jich bude víc. No uvidím. :)
    Možná že později písnu, cože se mi z toho vyklubalo ;)
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ještě šlehám, ale líbí se mi upgrady jak z nich vykukují kuchtíci ;).
     
  7. Kalamitka

    Kalamitka Zelenáč fóra

    Vcera nesiel internet, dnes nejde internet. Vidim to na nesplnitelnu akciu. Na mobile je to nehratelne, pocitac mi hotspot neuznava...
    Vsetkym s internetom zelam skore uspesne zvladnutie akcie :)
     
  8. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Moničko, jsi dítě štěstěny - KŠ je na mé farmě rozbité - nic nenadělám a proto mě čekají ještě 3 sklizně, tak dnes bude určitě hotovo. Ale Pikolky si nechám na jindy.
    Pěkný den všem a kdo má hotovo - gratulka!!
     
  9. dasla

    dasla Rádoby autor

    Překvapivě také hotovo.
     
    sovicka64, kája53 a -Jara05- tohle ocenili.
  10. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkné poledne.
    Akce od rána hotová, nakonec jsem dala Pikolo bedny na plochu. Měla jsem 4 kousky.
    A výsledek:
    Pogo show
    Medvědí kámoš
    Kouzelný klobouk
    Jack !!!!!!!! - z něho velká radost.


    Dobrou chuť a pěkný den, přeji
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dneska v poklidu hotovo. Ze tří beden piccolo ( jedna odminula) Pogo show, Geniální multitasking a pro velký úspěch vílí pramen( ten sem ze vzteku hodil do lišty). U mně se neustále potvrzuje,že opravdu nemá cenu bedny odtajňovat po pár kusech!:cry:
     
  12. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezké sobotní odpoledne. Hlásím hotovo. Upečeno. Teď půjdu péct v reálu, ať zbytek rodiny má co k snídani.
    Bedny piccolo jsem na plochu nedávala.
    Kdo ještě peče, tak ať nic nespálí a rychle mu to uteče.
     
  13. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Kam tak fofrujete, to já jsem břídil, PL mi nic nepřihrály, tak pěstuji se zalitím a hnojem. SH si šetřím na horší časy, kdybych nestíhala akci dodělat. Všem přeji úspěšné dokončení.
     
  14. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Já už mám v kuchyni uklizeno, fajn akce ;) To rozpěstování bylo super se všemi bonusy a od včera jsem už jen čekala na šlehače ;)
    [​IMG]
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja od rána mám hotové čakal som na mixéry kým mi napadajú a pohánka nesklamala:D:D.
     
  16. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Odpoledne jsem dokončila u výpliva a večer i na mé farmě. Neměla jsem problém s padátky. Na obou farmách velký převis momentálně 1232 (1209) a 739 (670) mixérů. Přitom jsem JC použila pouze na sklizeň před rozpěstováním, tak nevím jak to RT řídí, ale logiku v tom asi nemá cenu hledat.
    Krásnou neděli všem a kdo jde na lyže, jako moje praděti, tak ať se ve zdraví vrátí.
     
  17. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak já včera ukončila akci zbylo mi spousta padátek
    z piccolo je kouzelný klobouk a tečkovaný deštník -už 4.tý a šestý festival světla
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ještě jedenáct nechuťáren s třešněmi a dva další posypané cizokrajné bochánky a bude to. Mám na to den a půl, to by mohlo klapnout, pajdátka pajdají v přiměřeném množství.

    EDIT: oprava, dvě třešňové a devět čokoládových. Ale to je jedno...
     
    Naposledy upraveno: 16/1/22
    -Jara05- a sovicka64 tohle ocenili.
  19. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Upečeno, vytřeno a uklizeno! Hurááá!

    [​IMG]
    :D
     
  20. Lachlí

    Lachlí Zelenáč fóra

    Zdravím a gratuluji všem co mají hotovo :D dloouho, asi rok jsem nehrála a jsem ráda že v pěstovacích akcích dosáhnu dál než na první odměnu tak nechápu jak to děláte :D nějaké postřehy mám, ale je to opravdu jen o kole štěstí, co tu čtu? :D děkuji a hodně zdaru :)
     
    sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.