Kousek nebe (13.1. - 18.1.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Písal som že budem mať napestované o 21:00 hodine.Ešte že som si to zrátal a napestované budem mať o chvíľočku.Inak by som veľa prepestoval.Zasadím dlhodobku aby boli padátka.Dievčence Danka722,Saška a Gordonka kde sa zamotávate?:D:D:D
     
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    -Kuteno- pestovala som seno a ovos , tie zvierata su neskutoce nenazrate xDxD
    z toho vela padatok nepribudlo , ale uz pracujem na tom aby bolo lepsie ;)
    [​IMG]
    padatka budu zo safranu :);)
     
  3. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Mám opožděný start o cca 2,5 hodiny. KŠ fungovalo v režimu: Vidíš bonusy? Nic nebude. Můžeš jenom kouknout. Tudíž jedu klasickým šnečím tempem. Třeba se zítra ráno umoudří a pustí chlup, teda bonus. :p
    Pytlíků mám na rozdávání, šlehačů je asi třetina potřebného množství. Mohl by mi přiletět nějaký domů - nový by se mi hodil.
     
  4. kája53

    kája53 Expert fóra

    moncicak7070 - je to prosté, vysypal jsem z beden pár tisíc superhnojiv a protočil na kole nějaké ty PL.
    Vypady dva bonusy +1/6 hodin, tak jsem k tomu aktivoval dva Jacky a vše jseem to pozuzil.
    No a na padátka jako vždy okamžitá pohanka na pohopolích. Když je dost SH a ZSH, tak je všechno nějak jednodušší...
    Farmaření zdar! kája53
     
  5. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    No konečně zas v akci já jsem myslel že budem zas sestavovat dorty ale ani tohle není špatné tak veselé pečení.
     
  6. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Ahojte. Tak idem na to.Ako stále zaostávam :) :) :)
     
  7. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja uz za polhodku budem mat napestovane :music:no mohla som mat skor keby som nezabudla na Jacky ale aj tak by mi chybali mixery :cry: Takze budem mat hotovo az rano ;):music: No aj tak je to super,vecsinou som bojovala az do konca :oops: Kedze som dobra ziacka a odkedy chodim na forum,tak mi akcie celkom idu ;)xD Tymto sa chcem podakovat vsetkym,ktory nam menej skusenym poradia :inlove:
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hm, poprve zaseto na pidi. Pracproces mi na farmě dělá bonako xD Ale času hafo, to pude ;) Gratuluji hotovsonům i čekatelům na finiš :)
     
  9. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Dobré ránko všetkým.Mne už chýba zomlieť 4 cukríkové tortičky,ale chýbajú mi iba mixéry.Ale času je ešte dosť;);).
     
  10. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Včera do večera v práci, dnes volno. Takže počty nic moc.:sleepy: Naštěstí jsem si rozpěstovala a ráno, před sklizní vytočen bonus z PL 100%/24hod. Radost veliká. xD Sklidila jsem jenom s diamantovou MJS, ale již vyměněn za bonus +200%/ 24hod. Počty se budou parádně zvětšovat, jojojo :p
    Můj stav:
    akční - 2 208
    sáčků - 493
    šlehačů - 332

    Přeji pěkný den.;)
     
  11. raddre

    raddre Baron fóra

    Dobrého dne vinšujem, akce hotová, s mixery jsem si vypomohla dvěmi otočkami laskavce, KŠ bylo opět lakomé jen jednou +1, použila jsem tedy Jacka.
    Všem co akci dělají přeji ať vám to odsypá,padátka dobře padají, však času je dost
    [​IMG]
     
  12. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no já to nehoním jedu klasika MJS a voda a hnůj jen na rozpěstování jsem použila SH
    není žádný stonek tak jen kvůli sezoní body dělám
     
  13. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]
    vcera hotovo
    padatka boli nakoniec z laskavca , ved ho zozrala topka xDxDxD
    akciu som robila hlavne kvoli sezonnym bodom :p;)
     
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Zdá se, že bych měl mít po namletí hotovo...;)
    [​IMG]
    Po delší době jsem vytočil +100% do stodoly a neváhal využít SH uspořené během dožínek, kdy nebylo nutné ani možné rozpěstovávat pomocí SH...
    Všem přeji úspěšné dokončení akce.
     
  15. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Tak jo kvůli nálepce uklidím hlavní kde je zvířena,které je kvůli posledním akcím málo.A po nálepce zase o5 fauna.
    Fšem hotovsonům gratuluji a těm šnečím (kam bych se řadila i já,kdybych dělala ) přeji aby padátka padala.
    Hezký víkend všem i těm co ho mají pracovní stejně jako já.
     
  16. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Mne stale chybaju mixery,no neriesim pretoze by bola skoda nevyuzit bonus co mi dalo Ks,do diamanu som dala200% a tak sa venujem skor kratsim rastlinam nech to vyuzijem na plno,ved casu je dost ;):music: Aj bez bonusov je tato akcia na pohodu,aspon podla mna :):music:
     
  17. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tedy jak vy to děláte?
    Já se plácám ještě na začátku!
    o_O
    xákru...

    [​IMG]
     
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jonsdorf
    Po úvodní sklizni laskavce kvůli padátkům jsem osel akční kytku a jal se točit kolem štěstí... výsledek +100% do stodoly.
    1) První sklizeň 150 kytek.
    2) Oseto na hlavní louce tak, abych pokryl celou louku.
    3) Další dvě sklizně na polích 44x(2x2), 5x(2x1) a 16x(1x1). To vše spolu s SH (s koeficientem 0,2).
    4) Následuje osetí 44x(2x2) spolu s SH a osetí 26x(1x1) jen s vodou a hnojem.
    5) Poté osetí 44x(pohodlná pole) + SH, voda, hnůj, ZH
    6) Sklizeň všeho před 22:00 a osetí 26x(1x1) s vodou a 44x(pohodlná pole) s vodou, SH a ZH (koeficient 0,25 po vyprchání účinku kaštanového řádku vede k tomu, že mám sklizeň ve stejný okamžik s pidipoli někdy kolem 2 hodiny ranní)
    7) Budík na 2 hodiny ráno (naštěstí jsem schopen se probudit, sklidit a osít, zalehnout a během 5 minut spát) ... kombinace pidipolí a pohopolí
    8 ) Ranní sklizeň někdy kolem 7:00 a osetí 195 pidipolíček
    9) 11:00 sklizeň posledního potřebného množství akční kytky (padátka mezitím dodána z vedlejší louky z vyšlechtěné chryzantémy)
    10) Namletí... ale to již je to nejsnadnější.

    Ano - přiznávám, jsem šílenec a závislák. :p
     
  19. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Hotovo,volný víkend předemnou,pomohlo SH ze stromů , jednou 100% do stodoly, vyšlechtěný šafrán a laskavec..
     
  20. burds

    burds Titán fóra

    Také hotovo.Konečně ten šlehač dopadal.Z Piccolo beden nic co by za to stálo
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.