Kousek nebe (13.1. - 18.1.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    do akce samozřejmě jdu, hlavně že nemusím dodávat nic ze stodoly, neměl bych co. :wuerg:
    Farmaření zdar! kája53
     
  2. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Tak já nevím,bude den zpoždění a nějak se mi asi ani nechce,sezónu nedělám,jen to co vždy napadá z akcí.A taky jsem zjistila,že se bez farmy dá žít,to bylo překvapující zjištění po těch milónech letech tady.:eek:
    Tak v pátek se rozhodnu zda dělat nebo ne bo mám pracovní i víkend.No a stonek není a dekorky nejsou kam dávat a tak .....
     
  3. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Zase sladkosti?Ani jako.Kdyby se pěstovaly jitrnice a jelita šla bych do toho.Takže to vidím na nálepku a basta.A vám mlsounům přeji aby padátka padala a vše šlo jako po másle.
     
  4. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Jéjej, milá animácia, :inlove:
    preklad ma pobavil. :D
    Nie je to zložité, skôr pôjde o šťastie pri padátkach 8)
    a ja kupovať koše nechcem ;)
    takale skúsim určite, prajem veselú hru kamaráti :p
     
  5. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Protočeno 100 PL a z 2x2 pole 25ks + 200% na diamantu
    [​IMG]
    Rozpěstováno cobydup ;) hodně štěstí všem :D
     
  6. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    haló, čo je s Vami? po topke všetko spí? tiež mám predĺženú rozpestovávačku, len pár komfortných, ale varím huspeninu, to by ma mohlo ospravedlniť:D;)
     
  7. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Zacalo to dobre ;) Ks mi tiez dalo 100% a k tomu +1 dodiamantu som praskla tiez 200% ;):music: a to som pretocila iba 50 PL xD Vedlajsia je na tom lepsie tej padlo 2x 100% a za menej Pl :cry:xD Vyzera to,ze dnes budem asi ponocovat xD

    Danka722 aj ja som chcela varit huspeninu ale hlavny jedak je este v nemocnici :( tak snad na buduci tyzden :)
     
    Naposledy upraveno: 13/1/22
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Danka722 ja nespím.Rozpestované už mám aj zasadené.Do 21:00 hod by som mal mať napestované:D:D.
     
  9. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Elektrony přezuté a tak hurá do akce.
    Žena při řízení trochu tápala ale už je to dobré, tož rozpěstovat a frrrr...
    :D:D:D
    Tak přátelé ať se daří...​
     
  10. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    -Kuteno-, teraz treba využiť šancu, Alexandra s Gordonkou sa ešte nespamätali, môžeš byť prvý:inlove:;)
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    DANKA722 ty ma aj tak predbehneš na teba sa nechytám.Uvidíš až Saša s Gordonkou vystrčia rožky tak to nerozchodím:D:D:D.
     
  12. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    KŠ mi nedalo nic. Protočeno 60PL A 60 zelených.:cry::oops: Tak si hraji pomaloučku:p;)
     
  13. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Také jsem se pokoušela zlepšit skóre z polí, ale jsem pouze bohatší o žluté: 4 stříhárny a 2 mlékáry, 2 oranžové oslí stáje a 2 pro vrány- aspoň něco, no né???
    Dám si chvíli pokoj a snad při příští akci budu mít víc štěstí.
    Sáčků je zatím 247 (výpliv 250) a šlehačů 423 ( 368).
    Tak ať se daří!!
     
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Teda Jaruško to bych reklamoval!
    Sít-hnojit-zalévat-sklízet-dojit atd. a teď toto?
    A to jsi určitě do toho nacpala něco extra a spousty žlutých ho, tedy hno-jiva...
    :D
     
  15. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    tak mám hotovo a jdu se věnovat doplňování vypleněné stodoly.
    farmaření zdar! kája53
     
  16. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Kaja53 posielam gratulku :inlove: to bola rychlovka :music:
     
  17. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG]

    Už se mi uvolnil mlýn, tak se dalo něco doplnit ;)
     
  18. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tedy lidi jak to děláte?
    Já mám sotva rozpěstováno, to máte na těch traktorech turbo, raketový pohon nebo co?
    nebo nějaký extra pohon co měli rusáci na Буран "Buran" "sněhová bouře" což byl ale sovětský raketoplán.
     
    Naposledy upraveno: 13/1/22
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka měním strategii, do Večerníku nemusí být hotovo. Letošní topka poněkud pocuchala zásoby SH a příprava na další začíná den po jejím skončení:)

    [​IMG]
     
  20. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Lidi nevím jak to děláte (zejména Kája53), že máte hotovo ihned nebo alespoň částečně. Sice jsem začala až v šest, ale obětovala jsem 186 PL a výsledek ...... x výroben, x stájí, hvězdy, banány ...... a jen 2x +1 na 6 hodin :cry:. Jediné plusko je, že je dostatek času a nemusím plnit stodolu, neboť jsem vynechala TOPku a nezruinovala se 8).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.