Kosmická Odysea (17.11. - 23.11.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. burds

    burds Titán fóra

    Také vybírám už jen karty.Zítra budu mít hotovo
     
  2. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    dědeček46 - ahoj, začíná se na 2. palubě a dodávají se ze začátku 2šneci. Když je nemáš ve skladu ani nemáš výběh, musíš si koupit šneka na trhu ve městě. Přeji příjemnou hru. Zkus si přečíst stránku 1 a 2 v této diskusi
     
  3. elen45

    elen45 Expert fóra

    řádky stonkují, zbývá poslední sběr do 3 okýnek a dosbírat karty
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dědeček46
    Ahoj, mrkni : Cílem je aktivovat si co nejdříve zlaté truhly a chodit je opakovaně vybírat [​IMG] (co 6 nebo 12 hod) a tím získávat hlavně žluté a purpurové přístupové karty potřebné k zisku odměn.
    Začínáme na 2. palubě a postupujeme vždy na sousední políčko.
    Chceme-li získat přístup na další paluby, musíme zpřístupnit výtahy na 2. palubě.
    Na palubách lze pracovat současně, pokud je daná oblast zpřístupněna.
    Na přepínání mezi jednotl. palubami používáme tlačítka vlevo.
    Pro splnění všech úkolů na 1. a 3. palubě je nutné odemknout všechny 4 výtahy.
    ufonek.png

    Začínáme tedy na druhé palubě prostředním políčkem úplně vlevo. Když si na to pole najedeš myší, napravo uvidíš, co máš dodat (s co za to získáš). V tomto případě dodáš 2 šneky. Máš-li, klikneš na tlačítko prozkoumat.
    A pokračuješ na dalším - sousedním políčku (zde hned vedle vpravo)....

    2.paluba.png

    Pokud si najedeš na nějaké políčko, kam chceš dojít, myší, ukáže se ti cestička, kudy se máš vydat. takže postupuj políčko po políčku, dodávej co požadují. Aktivuj si výtahy (ta fialová pole s průlezy) a aktivuj si políčka se zlatými truhlami (a ty choď pak pravidelně vybírat). Až budeš mít otevřené výtahy, můžeš prolézat i další paluby...
    cestička.png
     
  5. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja uz mam od rana tiez fajront :music: Uz len karty zbieram na 2 dekorky mi chyba a pekne vyzobaam odmeny :D Ked som premazala a prelestila KS tak mi dalo 100% k tomu som prihodila 1Jacka a bolo vymalovane ;):pxD predbehla som aj vedlajsiu xDxDxD Ked si spomeniem na zaciatky tak uff...:oops: Teraz si najprv kuknem forum a hlavne rady a potom sa vrhnem do akcie :):music:
    Posielam gratulku tym co maju hotovo a este pekne zobkaju ;) A ostatnym drzim palce nech dojdu do ciela cim skor :)

    Inak picolka mi dala vili pramen xD no na baha mi pribudol novy strom Lancatnik a rano uvidim ci bude aj na farme :music:
     
    Naposledy upraveno: 19/11/21
  6. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Poslední karty padly a všechna pole byla prozkoumána ;)
    Jen neonky moc nepotěšili. Zase Rybník :eek: Když mi ryby lítaj do stodoly samy z beden :music:
     
  7. ekanagi

    ekanagi Perspektivní autor

    Ahojky, ve 3 palubě je potřeba 5x páska na oči. Poradí někdo kde ji získám a čeho je to produkt.
    Na trhu ji nemůžu najít.
    Děkuji za odpověď
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    ekanagi: pásky vyrábí lenochod v továrně (Výrobna pásek na oči).
    Trh je na Baha u mě 0 pásek k prodeji, ale snadno je vyrobíš když máš výrobnu nebo ji postavíš ve městě.
     
  9. ekanagi

    ekanagi Perspektivní autor

    Pitrýsek47 Moc děkuji, tu výrobnu jsem nějak zazdila a neměla jsem ji.
     
  10. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Z neonky - oslíci a z bonusové bedny - klasika = 200% TBZ, ach jo.
     
  11. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Jaruško nebuď smutná, třeba jsou to "oslíci otřes se"
    :);):)
     
  12. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    A jó, vždyť už mám od večera 2 upgrady sila... tak šup upgradovat :music:

    Dekoraci Let lunamary už mám 2x o_O a druhé 2 nemůžu stále najít... i když, už asi mám nalezeno. Tak ještě napěstovat a získat. 8)
    A nezapomínat odklikávat ty časové odměny -.-
     
    Naposledy upraveno: 20/11/21
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zářím neonem z výběhu z akce vyběhl neonový pes.
     
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Hotovo!
    Jde to i bez vytočených bonusů na Kole štěstí
    (a že jsem se snažil!)...
    Obsah neonových stájí (i z dalších akcí) jsem nějak buď přehlédl nebo je dosud neotevřel.
    Bedna Piccolo dala další Křeččí past a nikoli toužebně očekávané Postřikovací umění (ještě dvě a měl bych mít k dispozici okamžitou sklizeň chlévů)... no co, jednou to vyjít musí!
    Všem přeji hezký víkend bez covidu a pohodové dokončení akce!
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký kosmický dník :) tak z neonek je žabička a z první bonusové bedny jsou rostlinné výnosy :inlove: které už dochází :p další bylo

    [​IMG] co já s tím budu dělat xD

     
  16. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    zapomínám vybírat truhličky:D
     
  17. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    já na truhličky nezapomínám, aktivoval jsem budík.
    Z neonky mám třináctý krůtník, ze šesti beden s bonusy jeden dílenský a pět bzzzzz... do lišty.
    Odtajnil jsem i osm Pikolek, po dlouhé době nemám ani jeden Jackův dárek, ale je tam další
    Kouzelný klobouk, jeden Ingridin student a jedna Kytice. Tož u mě dobrý.
    Z ostatních Pikolek vypadly Květinové melodie (Moničko, těš se!) celkem pět kousků.
    Farmaření zdar! kája53
     
  18. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    to je strasna akcia toto... mam akutny nedostatok zltych kariet. moj neskory zaciatok mi dal nula padatiek v prvy den :(
    treba mi napestovat 4430 rastlin, potrebujem 210 padatiek, a cca 80 zltych kariet... picolka od kralovny mi dala jacka, tak ho zapnem rano, nech pozbieram maximum :)
     
  19. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Tak já se jdu pochlubit,že po mojím tápání a zmatky mám nakonec z pikolky stromeček florenovnik ,tak jsem nakonec ráda,že jsem to nevzdala. A přeji hezký večer,ať vám vyjde vše co si přejete.
     
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Diky kolecku se napestovalo uz včera, ted hlavne tocim karty... ono vůbec zjistit kdy je hotovo je narocnejsi nez u akci kde to vidim hned - tady by to taky na kazdym patre mohlo napsat at to pro jistotu několikrát nekontroluju :)
    Dnes ještě ne, ale zítra bude poslední dekorka, i když stacily jen jednou, protože samy o sobe ty druhé komplety nemaji ani pulku ocekavaneho vynosu co byvala zvykem...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.