Kosmická Odysea (17.11. - 23.11.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/11/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Teď už mi chybí jen pár žlutých karet na tři Volhy a mám to komplet. Ani jsem tomu zpočátku nevěřila, že to sklízení truhliček na čas zvládnu. Budík to jistil při spaní i v procesu, naštěstí jsem "zaspala" asi jen dva, tak to snad klapne komplet :)
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Děkuji RT za nový kodík k odloženým dožínkám: SRYHRVST21 už je uplatněný a to na více farmách :music:, vše se hodí do zásoby
     
  3. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Též hotovo, už před dvěma dny dopěstováno (omylem jsem odklikla Jacky) a pravidelně chodím vybírat časové skříňky. A pokud jsem to tu ještě neřekla, doporučuji Piccolo bedny okamžitě urychlovat floreny, protože mně teď dala Piccolo dalšího Jacka (už třetí, hurá!) a přijde mi, že (alespoň u mně) jsou při okamžitém odhalení lepší výsledky.
    Co se týče neonky, zatím jsem neotevřela. Jak rychle si myslíte, že z ní bude možné získat ty nové neonové stáje, co možná brzy přijdou?
     
    Helena1313, -Jara05- a sovicka64 tohle ocenili.
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Třeba taková vrána,husa,kukačka,rys tam nejsou doteďka!:wuerg: Ale aktualizace bude již brzy!8) Možná........:cry:xD
     
  5. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Akci mám již několik dní zdárně dokončenou.
    Posupně jsem pěstovala a dodávala, takže jsem nepočítala, kolik mám napěstováno. A ani moc jsem nepřepěstovala. Mám nazbyt nějakých 470 ks akční. Jenom je škoda, že se nedají zbylé žluté a fialové karty směnit, třeba za nějaké bedny nebo hnojiva....
    Z neonky mám ....kurník xD, můj 3. Třeba se bude hodit ....určitě. Odměny jako bedna s bonusy + kupon na pomocníky, vítám ráda.;).
    Akci hodnotím jako pozitivní a RT děkuji za kódík.:)
    Přeji pěkné mrazivé ráno a úspěšný den.;)
     
  6. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    je zajímavé, že Madulka_cz píše o kódíku od RT. Já sama jsem se na to zde již ptala, přihlásila jsem se k odběru, bylo mi to potvrzeno a zase nic, tak tedy nevím :oops:
     
    Helena1313 a 14087 tohle ocenili.
  7. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj hroudov

    Tentokrát nejde o kód posílaný emailem, ale o kód kvůli rozhodnutí odložit akci Podzimní festival ZDE
    Přeji ti hezký den :)
     
    Helena1313, Madulka_cz a Peto121 tohle ocenili.
  8. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Dobré ránko,prosím,za ty žluté a fialové čipy(nebo co to je) nebudou BZ/KR ?
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    zejdy66 veškeré zbylé přístupové karty budou po akci vyměněny v poměru 29 BZ / 29 TBZ / 39 KR za kus.
     
    Helena1313, 14087 a Madulka_cz tohle ocenili.
  10. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    Petriša už jsem si to zjistila, děkuji
     
    14087 a Madulka_cz tohle ocenili.
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dovybráno, dokonce jsem dva dny kvůli tomu ponocovala xD, na což nejsem zvyklá, ale odměny pěkné, akce pěkná a moc mne to bavilo, jen tak dál milé RT, teď je fajn i kostkovaná, pak budou dožínky, no farma mne začala úplně bavit, i když jsem už měla chvíli útlum, jak se jelo stále dokolečka do družstva, to je teď hotové a je radost chodit na farmu, juchú
     
  12. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Tak já se musím pochlubit, z bedny Piccolo se mi vyklubal FLORENOVNÍK, až se mi zatajil dech, nemohla jsem tomu uvěřit! :):)
     
  13. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Po skončení této akce jsem konečně otevřela 45ks beden s bonusy a toto je výsledek :music:

    [​IMG]

    Otvírání po 10-20ks se mi neosvědčilo :oops:
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Já otevírala bonus. bedny hned, jak jsem je dostala a teď je šetřím, protože po malých množstvích fakt nic nepadá :music:, tak jsem zvědavá, co bude o Vánocích, takto šetřím i Pikolky
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Sem to ráno doklikala, leč nestihla jsem se pochlubit. Ještě mi ve finále zbylo hafo karet, těch purpurových víc, přes tisíc rostlinek, páč sem pěstovala, dokud jsem neměla splněno (nebyl čas počítat) a cca čtyři stovky pajdátek. Za mne absolutní spokojenost, nevěřila jsem, že to stihnu. Děkuji sousedům v arbajtu za pokoutní wifi, jinak bych byla naprosto v pasti :)
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no nevím... ale není to spíš že u otevírání beden ve větším množstí je to optický klam? Když se to přepočítá, tak beden na BZ je tam 29 a těch použitelných 16. Což přibližně odpovídá tomu, když je otevírám po menším množství. Stejně piccolo. Ze čtyř jsem měla jacka a klobouk, z deseti kámoše a víly...:)
     
    evainfo, -Jara05- a DANKA722 tohle ocenili.
  17. venndab

    venndab Pisálek fóra

    Mám dotaz. Proč dekorace "Úprk do budoucnosti" je na 20 hodin, přitom by měla být na 10 hodin? To je mi dobrá tak na stonek. Teda tak je to psané v FAQ, v popisu akce je 20 hod.
     
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj venndab, správně je 20 hodin. Již je ve FAQ opraveno. Děkujeme za zpětnou vazbu. ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.