Komiksová knihovna / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pardalka

    pardalka Pisálek fóra

    Tedy nějak to nechápu. V dotazníku RT zajímá, jak hráči oceňují hru a ke komiksu snad není nikdo, komu by tato akce vyhovovala. První i druhý komiks byl kritizován a oni uvedou do provozu třetí. Tak to mi hlava tedy nebere, co tím chce básník říct. :oops::cry:>:(
     
  2. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    Moje komiksy sú zamerané na oslíkov skúsila som všetky tri a končím,,
    Je to totálny prepadák hlavne čo sa týka odmien a o dodávke surovín ani nehovorím,,,,
     
  3. veselékopýtko

    veselékopýtko Aktivní autor

    Jdu to zkusit, i když vím, že budu mít pak holou sedinku a odměna ? Potřebuju dekorky na stonek. Zatím chtěli 15 pštrosů a teď jdu na mletí fotek...
     
    kaolín11 a lacrima tohle ocenili.
  4. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    veselékopýtko: škoda zkoušeto_O

    PS. Ale na to musí každý přijít sám, však uvidíš:D
     
  5. veselékopýtko

    veselékopýtko Aktivní autor

    Já vím, hubabuba, já vím...ale z parku se mi moc brát nechce. Ono toho tam už ani moc není...V nejhorším to zkusím o děsivce, nějakého toho medvěda ..
    A když po mně budou chtít těch věcí moc, tak se na to prostě bodnu..;)
     
    kaolín11 a lacrima tohle ocenili.
  6. Silwin

    Silwin Rádoby autor

    Tak sem to zkusila taky a na 3. pokus mám Mořského koníka, je taky 2*1. :) Dělám komiks 1, tam mi přijde, že toho chtěj nejmíň.
     
    lacrima, kaolín11 a Ria30. tohle ocenili.
  7. zmel

    zmel Pilný autor

    Práve som dokončila komix 3 a povedala som si, že stačilo! Za to všetko, čo do toho vrazím, úplne smiešna odmena. Ak bude ďalší komix, ani ho nezačnem robiť. Ako píše hubabuba1968 škoda skúšať xD
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja som minule skúšal prvý komix ale len 1 x a tie odmeny úplne od veci za toľké rastliny a podobne.Tak aj keď ich bude 100 tak ich robiť nebudem.Zo stodoly nebudem predsa vynášať za také odmeny.Radšej nechám pre zvieratká na papanicu.xDxD
     
    lacrima a veselékopýtko tohle ocenili.
  9. veselékopýtko

    veselékopýtko Aktivní autor

    Tak prd, dekorka se nekonala. Z té bídy jsem vzala 6x superko :) A o děsivce jdu na medvědy ;)
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  10. Silwin

    Silwin Rádoby autor

    Tak 4. pokus - písečný hrad a stonek z Uplakánků už pracuje. :) Však jsou ty plodiny jenom virtuální. :)
     
    veselékopýtko, lacrima a kaolín11 tohle ocenili.
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Přesně tak! Je to nejrychlejší způsob,jak osázet stonek dekorkama 2x1.Děsivka bude až za měsíc!Navíc je jenom jeden den a plodiny se ti jistě budou hodit do úkolů v družstvu.Škoda jich plácat na medvěda apod.;)
     
    Allarisse a lacrima tohle ocenili.
  12. veselékopýtko

    veselékopýtko Aktivní autor

    Potíž je v tom, že mi to žádnou dekorku nenabídlo. Jen sůl, superko a to poslední už nevim, možná drát. Asi proberu ten park o_O
    Stálo mě to 2x 15 pštrosů, pávy (už nevim kolik) a taky nejaké ty vyšší plodiny (žito nebo špaldu a maliny) a tuším asi 5 hodin ve mlejně. Ale co už, i nějaké krejcárky a bodíky mi dali ;) No a superko se taky na ulici neválí, no ne ?:D
     
  13. -aduša-

    -aduša- Zelenáč fóra

    ahojte ako ziskam ten film?
     
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj -aduša-,

    filmy dostaneš jako odměnu při plnění komiksové knihovny v družstvu.
     
  15. -aduša-

    -aduša- Zelenáč fóra

    praveže ja som splnila komiks 1 aj 3 a na dvojke nemam dostatok filmov na tie fotky
     
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    -aduša-: Při plnění dvojky získáš potřebný počet filmů na výrobu fotek k odevzdání do úkolu.
     
  17. Adélka

    Adélka Pisálek fóra

    Splnila jsem celý 1.komiksový úkol,vybrala odmněnu z truhly,myslela jsem,že postoupím na další úkol a první,splněný zmizne,ale zůstal a mám ho plnit znovu od začátku,je to normální ? Proč tam těch úkolů je teda několik,když se k nim ani nedostanu ? Nebo jsem udělala něco špatně ?
     
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Adélka,

    úkoly v komiksové knihovně se nemusí plnit postupně a je možné je opakovat do nekonečna. Proto ve hře zůstávají.
     
  19. Adélka

    Adélka Pisálek fóra

    • Prosím nevkládej více příspěvků hned pod sebe. Když chceš něco dopsat nebo změnit, použij u svého příspěvku volbu upravit. Pajda361
    **** odstraněna zbytečná citace a spojen multipost. Pajda361

    děkuji za odpověď,ale podle mně,to logiku nemá
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.