Komiksová knihovna / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Ahojky,tak ty odměny z komiksu katastrofa.Řekla bych,že to je teda výsměch pro nás.Získat jahodový maffin nebo 5x elixír nebo ultrahnojivo?Hrůza-.-:(:cry:
     
    panda1183674, lacrima a marcelina0007 tohle ocenili.
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Já tomu nějak pořád nerozumím! Výhry jsou přece předem daný,tak nějak nechápu proč se hráči pořád rozčilují! Myslím si ,že nejlepší výhra je asi ty 4 kusy SK,aspoň mně to nahradilo blokaci mlýna ,při mletí fotek!:)
    Takže neremcat a plnit!xD Odměny čekají!
     
    lacrima a Allarisse tohle ocenili.
  3. vůdce2

    vůdce2 Perspektivní autor

    Předem podotýkám, že nechci nadávat, jenom napsat svůj názor. Rozhodně je dobré, že se tu pořád objevuje něco nového a že tato hra neustrnula na mrtvém bodě. Ale stejně jako neplním všechny akce jako robot, (důvody jsou různé, není čas, pro mne osobně neatraktivní odměny, nechce se mi bourat apd.)tak ani tyto komiksy nehodlám do budoucna plnit. Zde je důvod pouze jeden a to neatraktivní odměny. Rozhodně to nechci vymlouvat těm, co se rozhodli, buď pravidelně, nebo občas , třeba z nudy si tyto úkoly zahrát. Ale mě to vcelku stačilo jednou.
     
  4. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak jsem Komiks taky jednou otočil, abych si ho vyzkoušel :). Je to skoro totožné jako první komiks, akorát se teď vyrábějí fota. Vyskočila na mě tajemná truhla, ovšem omylem jsem klikl na přesměrování na jinou plochu, takže zmizela... :(

    Ovšem po dalším přihlášení se opět objevila, takže si potom vyzvednu pomocníky na 3 hodiny, ty se hodí ;).
     
  5. jaji

    jaji Vévoda fóra

    jednou jsem komix otocila, zadna zmena, hafo plodin ci zvirat a vlastne za nic.... jen se vraci zpet rt naplnena stodola. jednou stacilo, vic ani omylem....
     
  6. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Za tuhle akci RT dávám veliký palec dolů...Umím si vyluxovat stodolu ale za odpovídající odměnu;)
     
  7. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Tak jedenkrát som II. komiks splnil (za 47% celkového času), ale to je asi akurát tak dosť. Na to čo všetko som do toho dal, nebol moc príjemný pohľad na 1x ovsený chlieb, 5x želírovací cukor a 1x morský koníček.

    Keď chcú aby sme tieto komiksy robili, tak by mohli spraviť nejaký rebríček hráčov že kto to koľkokrát spravil a kto s najlepším časom a za dobré umiestnenia v tomto rebríčku by boli nejaké SLUŠNÉ odmeny.;)
     
  8. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    já jsem to taky splnila jen jednou a už více ne...odměny k ničemu.;)
     
    vůdce2 tohle ocenil(a).
  9. vierka70

    vierka70 Zelenáč fóra

    ahoj,neviem kam sa mam opytat ,takze uz dopredu prepac ale bonusovy kod sa mi neda nastavit hlasi neplatny kod,mozete mi prosim odpovedat?
     
  10. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj vierka70, sem to určite nepatrí, patrí to do sekcie: BONUSOVÉ KÓDY- (dotazy).
    Kód funguje, len ho nesmieš kopírovať a následne vkladať, treba ho napísať. Môžeš vyskúšať aj malým písmom, to by už mal fungovať: birdseyesview
    Peknú hru prajem

    edit:nezabudni po zadaní kódu aktualizovať hru (F5)
     
  11. vierka70

    vierka70 Zelenáč fóra

    ahoj Ria30. vdaka za odpoved ,:)
    super hra
     
    Ria30. tohle ocenil(a).
  12. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    komiksová knihovna je pouze žrout produktů,zvířat,plodin a výhry velmi trapné.kdo nevěří,může se přesvědčit na vlastní kůži. F90.B176
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  13. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Že by, že by, že by už??? ... Ne, ne a ne. Do 3. Komiksu jsem vkládal naději, že se to alespoň trochu zlepší, ale bohužel vůbec nic. Bude potřeba akorát více zvířat a to se mi nelíbí, takže ani ,,zkouškový" komiks dělat nebudu.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  14. laumars

    laumars Aktivní autor

    Komix 3 ? Ani nahodou ! Ale aspon som zistil co som si len myslel, nikto je tu (nie asi )ale urcite natvrdly, ale ja to niesom ;)
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  15. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    Ahoj. Zkusila jsem Komix 3 ( ne, že jsem měla v plánu dodávat).

    Výsledek? Dodej 14 oslů a odměna? 370 BZ a 420 krejcarů.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  16. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Běžte už s tou knihovnou zpět do Germán:D tady o ní nestojímeo_O
     
  17. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Komix nedělám ceny nic moc
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  18. Allarisse

    Allarisse Aktivní autor

    Můj názor (nebudu hrubá, hehe): Komiksová knihovna - podle mně docela fajn, špatný nápad to nebyl, sice odměny nic moc (spíše nic, než moc), ale já osobně mám komiksy velice ráda (jasně, raději si přečtu o nějakém super-čuper hrdinovy, ale i tak..), takže mně zajímá děj toho komiksu. Když na to mám ve stodole věci, tak to splním (jednou stačí) a pěkně si počtu.
    Není nikde psáno, že se to plnit musí. :p
    Mně se třeba taky nelíbí akce Kukačky. Ano, vypadají pěkně i ceny můžou být fajn, ale pro mně je to mrhání SK. Takže to neplním. Ale nemám potřebu si stěžovat, že je to nesmysl a že se to má zrušit (ne, že bych si to myslela). Ať si každý plní (hraje) to, co se mu líbí. :p Prostě někomu sedí tohle a někomu zase tamto.

    Ale zase chápu, že každý musí (může) napsat svůj názor (tak jako já). Díky tomu se můžou věci změnit, zlepšit, prokonzultovat..apod.
     
    tydýtková, nanyblacks a lacrima tohle ocenili.
  19. Marie54195454

    Marie54195454 Rádoby autor

    Komiksovou knihovnu č.3 jsem jednou splnila a zase skončila tak jako s 2..Je to stále k ničemu.Komiksy mise i knihovna komiks nestojí za nic.Je to strašák farmy.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  20. Chromajzlík

    Chromajzlík Vycházející hvězda fóra

    Dodat 250 jablek, 475 pryskyřníků a obdržet za ně 2330bz a 3000kr, to fakt nemá chybu....tady patrně někomu hoooodně kape na maják....:D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.