Komiksová knihovna / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bobulka1

    Bobulka1 Rádoby autor

    Ahojky, při každém přihlášení na farmu, mi naskočí tabulka Tajemná truhla a mám si vybrat cenu. Pokud si vyberu 4x superkrmivo, tak se mi nic nepřičte. Při odhlášení a při opětovném přihlášení, tam mám znovu tuto tabulku. Jak se jí mám zbavit, abych třeba 20x denně neklikala na SK a bez efektu....
     
  2. .Krakonoš.

    .Krakonoš. Perspektivní autor

    Já jsem se podíval na komix 2(fotoalbum Jůlinky) a jsem nanejvíš rozčílen. Kdo by dal 15 oslů za 370 BZ a 430 kr? Komixová knihovna je strašně ubohá a říkám neplňte komix, vůbec za to nestojí.
     
  3. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Taky jsem si naběhla na komix Jůlinka a teď plandám mezi mlejnem a družstvem.Já husa pitomá.Příště na něj ani nekouknu.Snad to do rána dodělám a nikdy víc.
     
  4. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Dobré ráno, i já musím reagovat, ne bohužel pozitivně. Komix Jůlinka je možná zajímavý mletím fotogr. filmů...po doplnění různých zvířat a plodin následuje ale velké zklamání...za to vše, co jsem do toho dala, nehledě na to, že jsem půl dne obětovala Jůlince mlýn, jsem si mohla vybrat 5 bylinkových elixírů, mořského zachránce či dýňovou marmeládu. Nejsou to adekvátní odměny za to vše. Jednou jsem si to odehrála a nemám potřebu již více. Zcela marně vytvořené cosi, co by stálo za to, jen když dostaneme něco, co bychom si za to vše opravdu zasloužili. Běžte na trh a kupte si dýňovku tam...co stojí? 5-6 tisíc?A ušetříte mnoho zásob a můžete mlít krmiva, která potřebujete. Je to škoda, čekala jsem teda víc.
     
  5. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Tak hlásím Komix Jůlinka za mnou.Jednou stačilo. Konečná odměna o ničem (kombajm na 3 hodinky,5xbylinkový elixír nebo 4x zuzanino superhnojivo) se mi zdá dosti ubohé. Jediné co na tom je pozitivní, když se dodávají fota, tak jsem vždy dostala přes 10 000 BZ a přes 10 000 krejcarů, ale když to zhrnu, tak fakt nic moc
     
  6. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Bobulka1, včera som to schválne vyskúšala v komixe a výhra sa zobrazovala chybne,
    [​IMG]
    preto sme to zrejme nemali ani pripísané.
    Dnes po prihlásení naskočila tabuľka už aj s tými 4x superkrmivo. Po odkliknutí aj pripísané a tabuľka viac nevyskakuje.
    Peknú hru prajem
     
  7. Bobulka1

    Bobulka1 Rádoby autor

    • Nepíš prosím viac príspevkov pod sebou, ak chceš niečo dopísať, použi u svojho príspevku volbu upraviť. Ďakujem
    RRia30-Ano, máš pravdu, dnes mi to konečně připsalo, ale jak píší ostatní hráči, je to ubohé, jdu od toho. Teď píši a objevují se mi jen tečky, tak uvidím, zda moje zpráva naskočí.. Vypýšlí se různé ptákoviny a jsou z toho jen samé poruchovosti.r

    Co to zase je? Teď jsem odpovídala pro Ria30, že se mi konečně vše přičetlo a z mé zprávy, jsou jen samé tečky. Ať už se RT vybodne na vymýšlení ptákovin a dá farmu do pořádku, aby vše fungovalo, jak má...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/1/15
  8. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Dobrý den komiksovú knihovnu jsem udělala.Je to dobrý vysavač stodoly a odmeny je to hrozné.Porovnaní s výrobou bobrú a ostatních plodín,stromú je to děs.Výsledná výhra z truhli mně dorazila stačí mi to jednou a dost počkám si na jiné souteže.
     
  9. mousicka

    mousicka Guest

    Naposledy upraveno moderátorem: 23/1/15
  10. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Komiksová knihovna : je o ničemo_OJednou a dost:mad:Nevím proč to tam vůbec dávajío_O
     
  11. Bobulka1

    Bobulka1 Rádoby autor

    Mousicka-Vím, že jsem napsala 2 příspěvky pod sebe, protože ten první jsem vůbec neviděla (což je vidět i z překlepů)
    Už vím, čím to je....Jakmile dám tučné písmo, tak mi to tu nenapíše nic. Zadala jsem tučně Ria30 a pak jelikož to nebylo vidět, tak jsem psala tučně dál, i když už jsem nechtěla. Počítač vyčištěn, nevím, proč to takhle mám. Jinak abych nebyla mimo, tak pokud by odměny, v knihovně, stály za něco, tak by to nebyla špatná akce, i za cenu toho, že by se stodola vyprázdnila, ale takhle mi to připadá jak paskvil.
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  12. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj ve spolek :)

    tak jsem vyzkoušela i druhý komixový příběh z knihovny, a můj názor je většinový. Melu normálně již jen SK ostatní krmivo kupuji tedy až na velmi drahé krmivo jako je pro pavouky, chameleony, anakondy a ostatní baha zvířátka protože mají svůj vlastní mlýn a kolikrát nevyužitý. Vždy nakupuji jednorázově pro všechny druhy zvířat na farmě a je to za balík :D tak mega krejcarů utopím, kolikrát si říkám že je snad výhodnější ty zvířátka koupit než vypěstovat :D
    A co ke knihovně? Misky vah jsou nevyrovnané, požadované proti "odměnám" je dosti nevýhodné a drahé. A druhý svazek navíc ještě blokuje mlýn na poměrně dlouhou dobu.
    Za mě, nebudu používat. A obávám se že dobrých 90% hráčů také ne.
    Kdyby se raději zaměřili na nové plochy. Zvířat, plodin a stromů je takové množství a místa velmi málo.

    Andulííí
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  13. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahojky, tak jsem foto sovy Jůlinky vyzkoušela, a můžu napsat, že za mě velké zklamání. :(:(:(
     
  14. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Vyzkoušeno + dodáno + umleto + dokončeno = jednou stačilo

    Nevím co RT neustále vede k tomu, vymýšlet další pokračování komiksu, ale asi mají mezi sebou nějakého nadšeného komiksáka a chtějí mu dopřát realizovat se. Tři hodiny kombajnu nejsou až taková motivace, takže pravidelná návštěvnice knihovny rozhodně nebudu. Doufám, že mi nepřijde upomínka, že jsem nevrátila knížku :)
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, nápad celkem dobrý, ale výsledek nestojí za nic. Mletí je neskutečně dlouhé (blokace mlýna) a odměny? škoda psát. Vyzkoušel jsem a druhý komiks bude v knihovně ležet jako ten první, bez užitku.
    Milé RT, marně vynaložená práce :(
     
    zuzánek10 tohle ocenil(a).
  16. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    jsem si naběhl už nikdy více nedělám-co k tomu dodat asi jediné zrušit tot vše
     
    zuzánek10 tohle ocenil(a).
  17. xKatka

    xKatka Rádoby autor

    Musím se přiznat,že "odměna" za splnění komiksu mi dostala do kolen....ta neskutečná svoboda moci si sama vybrat mezi 4x Zuzino superhnojivo, všemi pomocníky na 3 hodiny a hlavně 5x !!! květinovej drát - asi na tu smyčku,co bych si za splnění tohohle nesmyslu nejraději hodila>:(
     
    althea18 a zuzánek10 tohle ocenili.
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem to zdárně také dokončil a hlavní výhra : písečnej hrad, 4x SK a 5x sůl ! Fakt jsem se dlouho rozmejšlel,něco mně říkalo vem ten hrad,ale nakonec jsem vzal 4 SK !xD
     
    zuzánek10 a Lyzarka tohle ocenili.
  19. chrust1

    chrust1 Perspektivní autor

    ahoj, aj ja som dokončila komix a vybrala som si kombajn. po odkliknutí sa hned aktivuje, ale ja ho chcem až ráno. čo s tým_
     
  20. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Já bych riskla a výhru vybrala až ráno
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.