komiksárna

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem matlafous123, 27/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Co říkáte na novou zábavu na fóru?

Anketa uzavřena 27/10/20.
  1. nelíbí se mi

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  2. nebudu sledovat

    3.0%
  3. nemám čas na blbosti

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  4. nechápu o co jde

    3.0%
  5. je mi to jedno

    3.0%
  6. líbí se mi, těším se na další díly

    91.0%
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Houby inventura, sbírala materiál na román...:p
     
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Jsou mezi námi tací, kteří šetří slovy, zato jednají ve chvílích kdy cítí, že by chtěli za nás všechny něco udělat... a tak jsme byly s astrid požádány, zda bychom se nezhostily rozloučení s naší milovanou živoucí legendou
    -pechfógl-

    Několikrát jsme v návalu emocí a slz přehodnotily to, co bychom chtěly říct.... než nám došlo, že to stejně nezvládneme lépe, než sama pechfóglinka a proto bychom teď za nás všechny, kteří na ni vzpomínají, rády řekly jen pár slov a celý příští týden už nechali na ní, aby nás provedla posledními pěti lety svého života, osušila nám slzy a vykouzlila na našich tvářích opět úsměv :inlove:



    [​IMG]

    Byla jsi tu s námi snad od počátku věků.
    Sprevádzala si nás na každom kroku svojim nezdolateľným optimizmom.
    Svou neskutečnou vnitřní sílou jsi v nás posilovala víru v sebe samé.
    Svojim úžasným humorom liečila naše rany.
    Nikdo z nás jsme ani nepomysleli, že přijde den, kdy nám nebudeš babičkou, přítelkyní nebo kamarádkou.
    Ty, ktorá si dokázala rozžiariť svojou prítomnosťou šedivý a uplakaný deň v jasnú oblohu bez mrakov, už nás pomyselne neobijmeš, nerozosmeješ, neukľudníš, nedáš všetkým okolo seba časť svojho srdca.
    Už se nebudeme moct těšit na fantastické příběhy plné třpytivého smíchu z Tvého nádherného, upřímného i těžkého života, kterým jsi procházela hrdě se vztyčenou hlavou a byla vždy sama sebou!
    Napriek tomu v nás ostane časť Teba navždy!
    A až otřeme slzy, které nám stékají po tvářích a najdeme Tě tam, kde teď jsi…
    Až Ťa objavíme sami v sebe...
    Nedáme Ti sbohem.
    Len privrieme oči a s úsmevom, ktorý by si chcela u nás vidieť, Ti poďakujeme za všetko, čím si pre nás bola a čím pre nás ostaneš aj zajtra.






     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kočky moje zlatý, krásně jste to napsaly za nás za všechny si troufám napsat :), taková opravdu byla a nechtěla by, abychom plakaly/i, ale abychom se smály/i z plných plic. Proto jsem také napsala, že na ni nikdy nezapomenu a když si na ni vzpomenu, tak se zasměji sama pro sebe. Byla fakt neskutečně živoucí a chápající bytost s obrovskými životními zkušenostmi a moudrem
    :inlove::inlove:
     
    Naposledy upraveno: 29/11/20
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    dievcata ,vymysleli ste to prekrasne a pravdivo, ale taky je uz zivot dava aj berie,ale verim,ze pechfoglinka ostane v nasich spomienkach,dlho tu budeme este ocakavat jej poznamky a postrehy,aj ked vieme,ze uz nikdy ich nebudeme citat
    sla na lepsie miesto a tam nas pocka
     
  5. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Moc hezky a pravdivě napsáno
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    rok 2015 s živoucí legendou fóra (část 1.)

    [​IMG]

     
    Naposledy upraveno: 30/11/20
  7. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    To je naprostá nádhera!Těším se na další roky.Matlafousko-díky.
     
  8. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Vimuška, večer sa môžete tešiť na 2.diel ešte z roku 2015. Ako Matlafouska avízovala, celý týždeň bude patriť našej Pechfóglinke
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Děvčata, moc děkuji za čas, který věnujete hledání střípků. :inlove: A děkuji tomu, koho napadlo Vás požádat o rozloučení s pechfóglinkou. A ta rekapitulace, jak jste to pojaly, je úžasná.
     
  10. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Krásné čtení,potěší a připomene zapomenuté příběhy-určitě by se zasmála a byla by ráda.Docela je škoda,že si tuto rekapitulaci nepřečte její syn.Pochopil by její zaujmutí hrou a hlavně hráčema.;)Vlastně by si to mohli ty naše dětičky přečíst všichni,pak by možná pochopili,že někdy potřebujeme takový ten útěk od reality a že nám i pomáhá:)
     
  11. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ynuška, bola to DANKA722 :)
    Čítať príspevky Pechfóglinky spätne tých 5 rokov, je zážitok:) konečne po tých slzách sa aj zasmejem, zaspomínam. Vďaka tomu, že som jej robievala podpisy, mi písala či už v hernej pošte, alebo mailom nejaké príhody a tak, takže som ju mohla trochu viac spoznať :). S nejakými drobnôstkami, čo mala rada a tak, sa s vami podelím. Písala mi, že miluje Škótsko, nakúpila si tam látky na kilt a iné veci, čo jej túto milovanú krajinu vždy pripomenie :) dokonca si tam kúpila 1 m² pozemku :D

    Marketka, veď Vilm je asi v kontakte s jej synom, myslím, že ak bude mať záujem, Vilmuška mu tento zostrih jej farmárskeho života môže nejak preposlať, nech ju môže spoznať aj z tejto stránky ;o)
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jéééé jak já se bavím xD:inlove::music:
     
  13. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..perfektné, vedela som, že naše umelkyne vykúzlia niečo originálne, vďaka za Váš čas:inlove:;)
     
  14. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Pechfoglinky příspěvky,tak ,jak jí je život naservíroval,ničím nepřikrášlené :inlove:
     
  15. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Takto nahlas jsem se již dlouho nezasmála. Napsáno s úžasným nadhledem a schopností dělat si legraci sama ze sebe. Děkuji za střípky.
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    rok 2015 s živoucí legendou fóra (část 2.)

    [​IMG]


     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    :inlove: :inlove: holky ... je to moc krásný :inlove: :inlove:
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Děkuji :inlove: sice zas bulím jak želva, ale nejde se nezasmát...
     
  19. raddre

    raddre Baron fóra

  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Moc hezké, i jsem se zasmála ...
    Ale povětšinou mi spíš tekly slzy. I puboš, co přišel prohodit pár slov mi říkal, nebreč, ráno miminu nevysvětlíš, že si vlasy nepočůrala...(akorát usnula a nechávala jsem ji vytvrdnout) ....
    Těším se na další "koláž s příspěvků od pechfóglové"...