komiksárna

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem matlafous123, 27/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Co říkáte na novou zábavu na fóru?

Anketa uzavřena 27/10/20.
  1. nelíbí se mi

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  2. nebudu sledovat

    3.0%
  3. nemám čas na blbosti

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  4. nechápu o co jde

    3.0%
  5. je mi to jedno

    3.0%
  6. líbí se mi, těším se na další díly

    91.0%
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Matlafousová, tak jsem snad zabránila nejhoršímu, ale pro jistotou si je ještě zajdu do lišty zkontrolovat. Inuš a Peto, do 2O.OO doma!
    Astrid, na slovíčko... ten růžový župánek, ještě jim dělej za mými zády dohazovačku. :oops:
     
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    matlafous123 nesklamala si, xD, pobavila som sa, v zdravi som to precitala a usmievam sa este teraz, takze moje sny budu (aspon dufam) vesele ;),snad ma nebude v nich nic nahanat ;) a keby nahodou-tak sa otocim a pojdem sa pozriet kto to je :p
     
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj.Až teraz môžem reagovať,lebo cez deň som sa dostal sem len cez mobil a to sa písať nechce.

    Takže stručne: som poctený,byť jednou z hlavných postáv v satiricko tragi-komicko romantickom filme Nosferatu 2! Režisér to zvládol na výbornú,kostými sú trochu ...povedzme divné,ale ako celok - na Oscara!

    PS: V ďalšom filme idem na casting len ako komparz!!!
    PS2: Ten ružový župan ma trochu rozhodil!xD

    Edit-GordonSargent: Mami,ja som dávno doma,kde si ty???
     
    Naposledy upraveno: 22/10/20
  4. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    To ako "na koberček" ? :oops: Ale šak doprajme mladým xDxD
     
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Vidíš to Matlafousová... co jsem říkala. Vyvlékl se, že prý tragikomická romance. A dohazovačka, Ty si taky přečti, komu jsi popřávala sluchu xD
     
  6. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    GordonSargent - už sa nebudem opakovať! Som doma,kde si ty?
    [​IMG]
    -Vyvlékl se, že prý tragikomická romance. - Ja nepreberám!Beriem všetko rad radom!Moje romantické oči hovoria za všetko! Apropo,nemal by byť netopier spriaznenou dušou tohoto bezduchého junáka?Asi sa poobzerám po nejakom krkavcovi!
     
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Peto, rovněž se nemíním opakovat. Máš zaracha. Je půl hodiny před půlnocí a kdy jsi měl doma v liště?:mad:
     
  8. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    GordonSargent a Peto121,ze sa nehanbite,v noci byt doma. vy mate byt prikladom pre ostatnych,ze vy praveze musite byt v noci von a nie byt zalezeny kdesi pod perinou,este len teraz by ste sa mali vratit domov ,za chvilu bude vidno a vy uz drichmete :sleepy:
     
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Sašenko, já se řídím doporučením MZ a po 2O.OO nevylézám z jeskyně. I když s Peto bych si mohla dát sraz na Vyšehradském hřbitově, tam je bezpečnoxD
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    GordonSargent Sice nevim, jakou jsi v tom hrala roli, ale vypada to, ze min. Peto ve sve soucasne podobe se tam ve stredu s nekym sesel a teda slusne ho sundal, to se musi nechat 8)xD
     
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    matlafous123 - :DxD! Však som vravel,že nepreberám a beriem to rad radom!8)
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Peto, synku, začínám uvažovat nad tím, že Ti prodloužím vycházky. Zásadně nesouhlasím s Matlafousovou, neprohledal jsi špajzky a trafačky. Mizerná práce;)
     
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Konečne sa tu niekto ozval!

    GordonSargent - Už hodinu ostrím kosu,neboj,dnes budem o hodinu dlhšie!;)
     
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    a zítra to bude i blesková zpráva?xD
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    GordonSargent Zapomela jsi na sklep :p Btw misto trafacek by mohl obejit spis trafiky - tam by mel zakazniku, ze by na laskovani s mistnimi devcaty nemel ani cas, ani pomysleni xD
     
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Aké ''místní devčata''? Tak pozor!Keď sa teraz prechádzam prázdnymi ulicami,nie je ani s kým pokecať!Ak spoločnosť,tak len hodne štíhle, dobre odležané kočandy,ani s tými nie je reči!


    Edit: matlafous123 - nie že zase zneužiješ nemŕtvu ovcu na svoju neresť!!!
     
    Naposledy upraveno: 29/10/20
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Peto121 Prave jsem si na tebe brousila zoubky! ;) Co das, kdyz te z toho vynecham a zapomenu, ze jsem cetla, co jsem cetla? xD
     
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    matlafous123 nič!:D Ja som pre každú srandu,len teraz som chcel byť iba ako komparz! Keď tu celý večer debatujú traja- štyria,tak nie je z koho si spraviť ani prču!xD Na posledný Tvoj príspevok som už radšej nereagoval... dobre položená otázka!;)

    Ed.: Keby som nepísal ja,tak žiadny celovečerný trhák ani nenatočíš!xD

    Ed.: Kde je Y_n_O a duna-duna ???!!!!!!-.-:wuerg: Si tu robia srandu len zo mňa!
     
    Naposledy upraveno: 29/10/20
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Peto121 >:( No pockej, zajici... dam si te na smetane xD8)
    Jj, ani mi nemluv - kde nic neni, ani smrt nebere (natoz pak reziser) :sleepy:

    EDIT: Peto121 Poviem, ze te beru do tymu! ;)
     
    Naposledy upraveno: 29/10/20
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    matlafous123 - Trochu som špŕŕtal a .....[​IMG] . Čo povieš,dáme návrh do germánie?