komiksárna

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem matlafous123, 27/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Co říkáte na novou zábavu na fóru?

Anketa uzavřena 27/10/20.
  1. nelíbí se mi

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  2. nebudu sledovat

    3.0%
  3. nemám čas na blbosti

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  4. nechápu o co jde

    3.0%
  5. je mi to jedno

    3.0%
  6. líbí se mi, těším se na další díly

    91.0%
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra


    Gotický příběh 2. díl

    [​IMG]


    Puvodne mely byt dily 2, ale jak prochazim diskuzi, tak me vzdycky neco popadne, tak radsi rozdelim a delsi zbytek treba jeste vecer.​
     
    Naposledy upraveno: 12/10/20
  2. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    pezt versus Tronaldo nemá chybu xDxDxD
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Gotický příběh 3. závěrečný díl


    [​IMG]

     
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Bavím sa!:D
     
  5. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Matlafousku, z tebe ještě něco bude :D Ten talent by se měl zúročit ;)
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    To vzdycky rikala babicka: "Z tebe neco velkyho bude, jestli te neco malyho nesezere" :D Kdepak nebude... kdo cte diskuze k akcim tak vi, ze druhy a treti dil jsou pouze a jenom vase presne citace, krom dvou slov (schvalne,... kdo je najde). Samozrejme obcas pokracene eshackem a vytrhane stavitelem z kontextu :pxD
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    xDxD naše citace, to je pravda, ale dát je dohromady a vytvořit příběh je taky umění ;)
     
  8. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Komiksy nemají chybu. Opravdu jsem se zase pobavila a zasmála od srdce. :DxD
     
  9. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Babičky jsou moudré ženy, ty mají vždycky pravdu :D A jak psal Pitrýsek, dát tohle dohromady, je taky umění a hlavně ten nápad a pak to humorně poskládat.... navíc všichni umělci mají své múzy k inspiraci, takže zahoď skromnost, jsi dobrá :D
    Jo a ta dvě slova, zeby tahle... "Problémy, hafíku?"
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Konzistentni tlupa silencu s vidlema je dobra inspirace a k nakopnuti staci holinky, ale dekuji... mam radost, ze vas to bavi ;)
    A kdyz jsme u napadu: uz mi konecne taky vletel jeden do holubniku (autora prasknu pozdeji), nad kterym jsem se zasmala pro zmenu ja. Bude se muset obejit GPS, GPB, GVD, GMS, GPDRS a buhvi jake sproste zkratky jeste, ale je to vyzva!
    dinoalesi zeby Lenin? Jj, vypujceno z CZ dabingu hlasek jedne nejmenovane hry (mam z nich koprivku, kdyz je doma slysim) :D
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hraběnko, ty jsi spolufarmářka k nezaplacení. Ty moje bludy od obludy jsi zařadila dokonale 8) Akorát teda citronky neposílám do splachovacího zařízení, ale na jiné farmy, kde je, na rozdíl od mého lenivého já, dokážou majitelé využít ;)
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ynuš, ale v tom je ten vtip :D
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Tak vam nevim, decka... skladam si v mozkovne novy napad od Duny (ne, ze za ni pujdete na vyzvedy!) - rechtam se u toho teda uz hodinu jako kun, ale jestli tohle bude zverejnitelne si nejsem vubec jista xD Jestli by nebylo lepsi rozeslat vam odkaz soukrome holubem na vyzadani 8)xD

    EDIT: Y_n_O Hodim doma "na papir" a poslu mistrove - treba se ji povede to nejak zkorigovat, kdyz mi muj zvireci mozecek nedovoluje to zpracovat jinak :D
     
    Naposledy upraveno: 13/10/20
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hraběnko, prubni to, buď to půjde nebo to pojde a pak budeš posílat ;)

    Pitrýsku, já to beru jak v té školce, rači vysvětlím těm nezkušeným, aby se nestyděli zeptat... 8)
     
  15. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Matlafous, neboj, drzim bobrika mlcanlivosti a neustupim!!! ;);)
    Uz sa neviem dockat, ako to spracujesxDxD
     
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Moc se bavím, lezu sem dřív než do diskuse. Velké díky Matlafous!
     
  17. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

  18. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Ludkovia, vsetci do kina, pojdete do kolien, ked uvidite, co nasa uzasna Matlafous vytvorila.....xDxD

    Myslim tym samozrejme privatne kino Matlafuzika, teda komiksarna. :p:p:p
     
  19. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ale bude treba aj kapesníky :D:D
     
  20. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Astridka, s tym uplne suhlasim, mne tecu slzy od smiechu este teraz. xDxD