komiksárna

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem matlafous123, 27/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Co říkáte na novou zábavu na fóru?

Anketa uzavřena 27/10/20.
  1. nelíbí se mi

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  2. nebudu sledovat

    3.0%
  3. nemám čas na blbosti

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  4. nechápu o co jde

    3.0%
  5. je mi to jedno

    3.0%
  6. líbí se mi, těším se na další díly

    91.0%
  1. raddre

    raddre Vévoda fóra

  2. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Souhlasím s raddre, šťastné a spokojené děťátko, aby taky ne, když má kolem sebe dvě úžasné milující a pečující bytosti ;)
    matlafousku, jsi čím dál lepší, jak ty to jen děláš :music: :D
     
  3. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG] a na tom zozname som aj ja xD
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    No ještě tady bude "strašit" vemte si ho zpět za hranice :D
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Prave byla vydana necenzurovana Sopti a 10 mm argumentu, ktera obsahuje scenu na prani DANKY722 + par malych detailu 8)Prosim, nerozesilat dal (neplati pro moderatory)! ;)
     
    Naposledy upraveno: 20/2/21
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Matla, máme to chápat tak, že je to verze jen pro V.I.P. farmáře? To jsem zvědavá, kolik moderátorů do zítřka příjde o funkce a kolik jiných se společensky znemožní. Například jak jsi vybírala kriteria? O tom jsme s nic nedozvěděli. Počet příspěvků? Ale jakých? Na fóru nebo do kasičky BP? Jak probíhalo výběrové řízení a mají možnost ti, co necenzurovanou verzi nedostali možnost odvolání? Tak by se dalo pokračovat....:oops:
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Co si o tom mají myslet obyčejní farmáři, že jsou nula? A ještě to veřejně napíše:p.
     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Jasně Pitrýsku, jen ať zveřejní tu tribunu kde vyvolení sledují film, když kino ve městě už několik měsíců nevysílá xD
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    xD Jsem rada, ze se tu bavite i bez noveho komiksu a to jsem ani nemusela na fotbal :p

    EDIT: Pitrýsek47 Mam rezignovat nebo budu odvolana? :D
    EDIT2: Jasne, ze mam! KFC prece! A omlouvat ho pracovnimi povinnostmi? Jezisi, to by mi huba musela upadnout... ;)
     
    Naposledy upraveno: 20/2/21
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tím nás neukecáš, požadujeme odškodnění ;)
    Edit: Domluvím se s netopejrkou, ale máš nějakou čest ne a neomlouvej to pracovnímí povinnostmi:D
     
    Naposledy upraveno: 20/2/21
  11. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    GordonSargent, výběrové řízení bylo vyhlášeno. Ty jsi ho nečetla? Vyhlášení výběrového řízení bylo vyvěšeno tam, kde se obvykle vyvěšují. Já ho našla ve sklepě, na dně registračky, která byla vecpána na zrušený záchod a na dveřích byla cedule: "Pozor leopard!". 8)
     
    Naposledy upraveno: 20/2/21
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Jaké odškodnění? Ať řekne jména a ti si to zdůvodní. Dobře sopti kontrolovala protipožární opatření, hlásná trouba starala o ozvučení, orákulum aby vysledek byl podle předpovědi, Skali po letech marných žádosti se místo vyhřívané bedničky dočkala vyhřívaného křesla, mimochodem Astrid v tom lehoučkém oděvu vyplňuje reklamní přestávky? Pezt zašel zkontrolovat jestli tým šlape a všechny doporučené opatření jsou dodržovány. Tak abych předešla zítřejším pomluvám. Jako skalní fanoušek matlapicture jsem měla v sově odkaz na nějakou její novou produkci. Netušila jsem, jak se insipirovala Georgem Orwelem a jeho farmou a běžnou realitou.
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    GordonSargent Podotýkám, že jsem letos neměla žádnou dovolenou, natož zahraniční. A už nic neřeknu! xD
    Btw Sopti kontrolovala dodrzovani opatreni, ktera stanovila (navic obe jsme pouzily firewall), ale ze by to dostal nekdo dalsi, o tom ja nic nevim :p
     
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Aha, tak že se máme přiznat sami, než to na nás praskne? Zachovala jsem se jako čestný farmář. Ale takto to vypadá, že jsem tam byla sama.;)
     
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    DANKA722 Nemysli si, ze jsem nevidela, jak ses tu potichu proplizila potom, co jsi vymetla drobky od popcornu z postele, kdyz jsi se ted dodivala na CT1! -.-:D
     
  16. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Zdravim vsetkych...Idem reagovat, aj ked trosku neskor, pretoze sa vyskytli nejake technicke problemy a moj notebook odisiel do vecnych lovist:cry:, tak fungujem zvacsa len na tablete, obcas na synovom PC, ak sa nejakym zazrakom uvolni, ako napriklad teraz, siel do prace...:p...(Inak, obdivujem Kaolina, ze to dava vsetko na telefone)...Takze:
    Uz tu bolo povedane, teda presnejsie napisane mnoho slov a nazorov, tak je velmi tazke najst nejake nove slova, ako vyjadrit obdiv a skutocne nadsenie z toho, co Matlafuzik pre nas robi. Kazdy jeden komiks bol doteraz vzdy vtipny, napadity, musim povedat, ze aj poucny snad pre niektorych (mozno nie kazdy pozna tie piesne a interpretov, tak si mozno rozsirili obzor...aj ked pre mna zatial nebola ziadna piesen novinkou, prave naopak, patria k mojim srdcovkam....). Schopnost, akou dokaze Matlafuzik skombinovat nase prispevky s roznymi piesnami a svojou fantaziou a sikovnostou, ja asi stracam slova a asi to ani neviem opisat....
    Proste a jasne, Matlafuzik, poprosim Ta, pokracuj vo svojej uzasnej tvorbe, nenechaj sa nikym a nicim znechutit, Tvoja tvorba je vzdy vtipna a trefna, taktiez krasna (Pezt), prinasa krasne okamihy (alexandrakerulova) a pre vsetkych, ktori sa dokazu povzniest nad krutou realitou zivota a zasmiat sa aj na vlastnych chybach prinasa usmev na tvar.
    Som sa tak trochu rozpisala, asi z nadsenia, ze som na PC....xDxD.
    Matlafuzik, velka vdaka za kazdy jeden Tvoj komiks, je nas mnoho, ktorym sa pacia a ostatnych nech blchy hryzu v kozuchu...:p
     
  17. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    matlafous
    ..a bisťu, nevypla som kameruxD, potom sa Ti točia komiksy, keď nás sleduješ aj v posteli:oops:, davaj ďalší, kto je na rade?:p;)
     
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    duna.duna1 Krasne jsi se rozepsala, moc dekuju! :inlove: Vazim si toho. A vy zas na oplatku berte v uvahu, ze i ja to delam proto, ze me bavi vas skladat do moznych a nekdy i nemoznych obrazu a bavi me vas bavit ;)
    DANKA722 Akorat to prezvykovani, mlaskani a prevalovani se v perinach celeho damskeho klubu bylo dost nezazivne, tak jsem radsi taky koukala na Svinu (astrid sice ted mela nejake pripominky k memu vyberu popcornu, ale nakonec to taky prezila). Na rade je sedmihlava san, ale az po dovolene :p
     
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danko, mě spíš zarazila jiná věc. I v minulém příspěvku jsem varovala před sice fikcí, kterou Orwell napsal o životě na farmě. No ale tady se dosáváme někam jinam. Má ještě ještě další dílo, velký bratr tě sleduje. Jak sakra může Matla vědět,co děláme doma? xD
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Gordonko, pokud neumíš zamezit vniknutí, tak alespoň zaslep kameru na monitoru. Kdo umí a chce, tak tě vidí 8) Ale matlafouska to nedělá, je to hodná holka.