komiksárna

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem matlafous123, 27/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Co říkáte na novou zábavu na fóru?

Anketa uzavřena 27/10/20.
  1. nelíbí se mi

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  2. nebudu sledovat

    3.0%
  3. nemám čas na blbosti

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  4. nechápu o co jde

    3.0%
  5. je mi to jedno

    3.0%
  6. líbí se mi, těším se na další díly

    91.0%
  1. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    GordonSargent no draka nevydáno, dít jedu jak slimák po poušti, toho draka teda nevydáno, moc jí nevěřte ona přehání jako vždy, dít su ještě malí smoula když teda né smoulínek a stejně budu vykat a mám to zadarmo :)
    dinoalesi omlouvám se že jsem nepřijal ale jestli chcete požádám já, nevěděl jsem kdo to je až tu na fore ale toho draka tam moc neuvidíte jen pomalého farmera.
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    smoulinek123 - Veľký brat ťa vidí!!!:D
    [​IMG]
    Takže netáraj,ideš,ako guľový blesk,môžem potvrdiť!
    (Sauronovo oko neoklameš.:D xD )
     
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    V pohodě, chtěla jsem ti poslat dárek, což se mi nepovedlo, zase pozdě.... je vidět, kdo je tady oblíbený ;)
     
  4. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    dinoalesi no to si myslím že nesu jen mám moc hodné susedy a ty mě pomáhají i když zlobím hihi.

    Peto121 ale malinký bleskoušek ,zase nepřeháněj te a nebojte už zmírním, že já jsem zase něco řekl a to ještě tu nebyla matlafous123 ta mě dá zasejc na frak.
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Jen klid... brousim si drapky na vyssi pozice, takze jsem zrovna duchem nepritomna a neskodna ;):D
     
  6. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) s tym brusenim opatrne,len tak jemne,ok?
     
  7. raddre

    raddre Vévoda fóra

    matlafous123 zase pecka, Tebe je tu škoda, jenže bez Tebe by bylo smutno [​IMG]
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    alexandrakerulova00 Nejtezsi kus prace mam za sebou a neboj byla jsem nezna... prece jen naseho technickeho moderatora musim trochu setrit, aby vydrzel a ne ho rozcupovat a sezrat naraz xD
    raddre Moc dekuju! Takove vzkazy mam rada, kdyz ctu, ze se v komiksarne bavite ;) Dam par hodin pauzu a pujdu vam stvorit dalsi Barony :)
     
  9. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Per to do mě :) .. co to dá a Pezt už se taky moc těší xD
    ono vymyslet něco vtipného, co zaujme, na to každý buňky nemá,. proto klobouk dolů

    Vaše saň :D
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

  11. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    na toto sa neda reagovat inac - xDxDxD- palec hore a pokracuj,ides spravnym smerom ;)
     
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Sorry, za absenci obrazku (nestiham)... ale dandy prispevek mi rano vyslal vzruch do nervovych spoju jeste spiciho mozku a blikl mi v tu chvili v hlave pezt a prvni sloka a to se nedalo jit neprepsat xD
    [​IMG]
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

  14. raddre

    raddre Vévoda fóra

    [​IMG]
     
  15. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    matlafousku jsi zase zabodovala a trefilas to akorát ;) ... já si ještě k tomu pustila Lenku na YouTube a přitom koukala tvůj komiks ... fakt nepopsatelný zážitek xD xD
     
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    evainfo Pan Buh s nama a vsichni svaty! Smarja Josef, vy si k tomu snad poustite i klip na youtubu?
    Jdu si hledat diru, do ktery rovnou narvu hlavu az tak po kolena :oops:xD
     
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    veskera odpovednost stretu se serii "V zamerovacim krizi moderator" jde na me, proto
    Hyena picture tentokrat bez koprodukce se satelit Studio uvadi:

    Černí baroni (3. díl)
    [​IMG]


    z originálu komedie Černí baroni (M. Švandrlík, Z. Sirový) z 1992 ve stopáži:
    28:28 - 30:46

     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ide Ti karta!;)
     
  20. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    :);) to nema chybu,matlafouska ideeeeeeees,je to boziiii xDxDxD