komiksárna

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem matlafous123, 27/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Co říkáte na novou zábavu na fóru?

Anketa uzavřena 27/10/20.
  1. nelíbí se mi

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  2. nebudu sledovat

    3.0%
  3. nemám čas na blbosti

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  4. nechápu o co jde

    3.0%
  5. je mi to jedno

    3.0%
  6. líbí se mi, těším se na další díly

    91.0%
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nepřeháníte to už s tím vtipem?
    Já se tedy nebavím :p.
     
  2. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ale keď si o to permanentne niekto žiada, čoby sa nevtipkovalo, o krave dane by sa písalo doterazxD, tam to bolo nevyžiadané..
     
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    no a to je otázka zda myslel tebe nebo mě Dani :D
    Kdybych byla vztahovačná, tak sem si to myslet mohla, že? :)

    Ale to nám nikdy nesdělil, takže nejsi v tom sama
     
  4. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    veď to ma tešilo, že sme dve na čele s Pajdom:D;)
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Asi před hodinou jsem četla "Pověste ho vejš" a od té doby si to zpívám, ještě že potichu xDxDxD
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    evoku57 A od te doby tam visi xD Kdepak, ale je mozne, ze se dockate, jen co se mi sejde tym (EDIT: dostavam rychlou zpravu, ze po 18 hod,.) ;)

    Btw Pitrýsek47 V cem konkretne, podle tveho soudu, spociva to prehaneni? Tve vyjadreni je natolik nejasne, ze si z nej nedokazu vzit absolutne zadnou zpetnou vazbu.
     
    Naposledy upraveno: 6/2/21
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky ... tak kde - kdo - s kým? :D a já se sem tak těšila, hlavně po práci, kde se spíš řeší - kdo - proč - a nedostane nic! xD

    matlafousku divokej to bereš trošku hopem :p i když písničku od Michala Tučného mám ráda - je skvělá a chodila jsem pravidelně s bývalým na jeho koncerty, ale při pohledu na tebe jak se houpáš mě píchlo u srdíčka :eek: :p a tady se ta smyčka asi možná úplně nehodí, protože je jasně dvojsmyslná a ne každý by to bral jako srandu :) tak to určitě vymyslíte vtipně, taktně a rozhodně se moc těším na další komiks, kde se hezky od plic zasměju xD jó my astmatici se potřebujeme hlavně při srandě prodýchávat :p ;)

     
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no nevím, ale já jsem to pochopila tak, že je to taková nadsázka. Pořád se řeší co je vhodné, nevhodné, bavím nebavím, jsem potěšená, znectěná ...když tak mě Pitrýsek opraví, nejsem jeho mluvčí. Včera jsem taky ustřelila, napsala jsem, že by si sama Astrid měla uklidit u sebe. Přitom to bylo stejné jako s tou hlavou. Dost často psala, musím napsat Natali, aby to přišla ke mě do vlákna to upratat´. Takže Natali ke své funkci dělá i osobní upratovačku pro zhýčkanou Astrid. No hned jsem jsme si to vysvětlily a já jsem slíbila, že příště dám dopředu vědět co jsem svým příspěvkem myslela. Ale Astrid, odpovědi za Tebe nebudu vymýšlet, míček bude na Tvojí straně :p:inlove:

    Obě dámy, byla to nadsázka, ale hráč nikdy neví;)
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Vsechno tady je nadsazka,... stroha fakta si nechme do realneho zivota! ;) Vim, ze ne vzdycky se dokazeme vsichni vzajemne pochopit, ale berte, prosim, muj humor vzdy s velkou rezervou. Sibenice byla reakci na Y_n_O pisnicku resp. postouchnuti od astrid888 do komiksu s moderatory, kde bych si ciste technicky "mohla" vykomiksovat BAN (ano, vstupuju rada az na caru).... jenze to by se nasi moderatori museli brat smrtelne vazne nebo ja bych musela zajit za hranice nas vsech. Priznavam, ze poznamku od pezt beru jako velkou vyzvu.... ale ne proto, ze mam moznost "sundat" toho velkeho chlapa, ale proto, ze dostat se zrovna jemu opravdu "na kobylku" fakt nebude lehke a ja, stejne jako on, vime a pristupujeme na nepsana pravidla hry 8)
     
  10. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Musím podotknout, že na této debatě mám nejspíš svůj podíl i já. Když jsem uviděla příspěvek od matlafous123, tak při shlédnutí obrázku jak se houpe na šibenici mi hned naskočila písnička od M. Tučného. Nedalo mi to a napsala jsem příspěvek. Bylo mi jasné, že matlafous123 se neurazí. Nenapadlo mě, že to bude chápáno jinak, než jak před chvílí popsala matlafous123 nade mnou. Nebylo to mířeno na NĚKOHO jiného a ani nebyl zamýšlen NIKDO jiný. :)
    U nás na Vysočině se říká: "Sranda musí být, i kdyby na chleba nebylo." (Je ještě jedna verze, ale ta je opravdu pro otrlé, tak raději ji nepíši.)
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Další potrefená co má potřebu se omlouvat a vysvětlovat. Aby se nám to tady nezvrhlo na to, že si budeme navzájem vypisovat co jsme chtěli svým příspěvkem říct. No asi napsat příspěvek a hned pod něj dát vysvětlující komentář, možná že by to tak šlo ? :oops:xD
     
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Presne, konec vysvetlovani - preberte si to kazdy, jak chcete! :p
    Aneb Hyena picture v koprodukci se satelit Studio uvadi:

    Černí baroni (1. díl)
    [​IMG]

    z originálu komedie Černí baroni (M. Švandrlík, Z. Sirový) z 1992 ve stopáži:
    00:00:26, 00:00:51, 00:01:27, 00:07:15

     
    Naposledy upraveno: 10/2/21
  13. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Tak áno, Ciri sa nemá za čo ospravedlňovať, tam to bolo jasné, ako to myslí. No ale Teba Gordonka poznám 100 rokov a nie vždy je mi jasné, ako si čo v príspevkoch myslela. A ver mi, že nie som jediná. Niekoľko krát mi písali iné baby z fóra ..."Ty astrid počúvaj ako to tá GordonSargent myslela, ja jej nerozumiem" :D moje odpovede boli väčšinou, čo ja viem, neriešim to :D Ty máš trochu iný prejav a ja ho rešpektujem. A ako som Ti písala, nikdy si nedovolím byť voči Tebe drzá a nejak Ti niečo nepríjemne vracať, to mi moja povaha nedovolí. Ale to zas neznamená, že sa nebudem brániť, ak mi niečo vadí...len inak, ako si myslíš Ty, že by som mala ;o)
     
  14. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ta sme sa pobavili,a ide sa dalej ;)
    uz sa tesim na dalsie pokracovanie :)
    baby nekecat,ale nahodit siroke usmevy a vsetko bude ok,lebo si vas vezme na paskal matlafous a potom uvidite nevidane a neslychane
     
  15. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Tady jsem vám našla,co můžete použít pro komiks,nebude se hodit,tak to smažte




    Otázky právniček a právníků u soudu

    1. otázka "Je to pravda, pane doktore, že pokud někdo zemře ve spánku, neví o tom až do rána?"

    2. otázka "Váš nejmladší syn, ten dvacetiletý, kolik je mu let?"

    3. otázka "Byl jste přítomen, když byl pořízen váš snímek?"

    4. otázka "Byl jste sám, či o samotě?"

    5. otázka "Byl jste to vy, nebo váš mladší bratr, kdo byl zabit ve válce?"

    6. otázka "Zabil vás?"

    7. otázka "Jak daleko od sebe byla vozidla v okamžiku nárazu?"

    8. otázka "Chápu to tak, že jste tam zůstal až do svého odchodu?"

    9. otázka "Kolikrát jste spáchal sebevraždu?"
    ¨
    10. Otázka: "Takže datum početí vašeho dítěte bylo pátého srpna?"

    Odpověď: "Ano."

    Otázka: "A co jste v tu dobu dělala?"

    11. Otázka: "Takže ona měla tři děti?"

    Odpověď: "Ano"

    Otázka: "Kolik mezi nimi bylo chlapců?"

    Odpověď: "Žádný."

    Otázka: "Byla mezi nimi nějaká děvčata?"

    12. Otázka: "Takže ty schody vedly dolu do sklepa?"

    Odpověď: "Ano"

    Otázka: "A ty schody vedly také nahoru?"

    13. Otázka: "Vy jste podnikl poměrně dalekou svatební cestu, že?"

    Odpověď: "Ano, jel jsem do Ameriky, paní soudkyně."

    Otázka: "A vzal jste s sebou svou novou ženu?"

    14. Otázka: "Jak bylo ukončeno vaše první manželství?"

    Odpověď: "Smrtí."

    Otázka: "A čí smrtí došlo k ukončení manželství?"

    15. Otázka: "Můžete tu osobu popsat?"

    Odpověď: "Byl střední výšky a měl plnovous."

    Otázka: "A šlo o muže či ženu?"

    16. Otázka: "Doktore, kolik pitev jste vykonal na mrtvých?"

    Odpověď: "Všechny mnou vykonané pitvy byly vykonány na mrtvých."

    17. Otázka: "Jste kvalifikován k podávání vzorku moči?"

    Odpověď: "Odmalička."

    18. Otázka: "Doktore, než jste započal pitvu, zkontroloval jste tep?"

    Odpověď: "Ne"

    Otázka: "zkontroloval jste krevní tlak?"

    Odpověď: "Ne"

    Otázka: "zkusil jste nalézt známku dechu?"

    Odpověď: "Ne"

    Otázka: "Takže, je možné, že při započetí pitvy byla pacientka stále naživu?"

    Odpověď: "Ne"

    Otázka: "Jak si můžete být tak jist?"

    Odpověď: "Protože její mozek ležel ve sklenici na mém stole."

    Otázka: "Nicméně, je i přesto možné, že byla stále naživu?"

    Odpověď: "Je možné, že byla stále na živu a vydělávala si jako právnička
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    modro.ocko22 Nametu mame tolik, ze je nestihame ani zpracovavat,... nehlede na to, ze tebou zkopirovane texty nemaji nic spolecneho ani s farmarenim, ani farmari, takze bych te poprosila o smazani. Jak jiste vis, krom autora prispevku to muze udelat uz jen nekdo z moderatoru a opravdu bych s tim nerada nekoho z nich obtezovala popr. s vami tremi vedla dalsi nesmyslne spory o tom, k jakemu ucelu bylo toto vlakno zalozeno. Dekuji.
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Podle mého soudu stačila ta šibenice a na ni hyena, ten edit o pořadí už vhodný není a když si spočítáš, že první visíš ty, druhý je kocour, třetí modr., čtvrtá ciri...nebo máš na mysli jiné obsazení? Fakt je nechci číst, že je to astrid, nebo modíci aj.
    Vzhledem k tomu co se tady řešilo to jako nadsázku nevidím. Odlišná fantazie dělá divy.
     
    cassandravega a evainfo tohle ocenili.
  18. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Já se s dovolením pověsím za svou raketu kdyžtak :p :D Sranda je sranda i když je pravda že někdy může zajít trošku dál než by měla ale pořád myslím že tady se baví hráči kteří mají smysl pro humor a nebudou si vzájemně vjíždět do vlasů ( až na pár jedinců ) :)
     
    Naposledy upraveno: 6/2/21
  19. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pitrýsek, ja si nemyslím, že by matlafous medzi seba a Ciri zaradila mikeša a modroočko. Prečo by to robila, čo by tam vlastne hľadali?
    Tá šibenica bola určená pre tých, ktorí sa podieľajú na tvorbe komiksu. Ja síce minimum, ale občas hej a potom je tu satelit, s ktorým tiež spolupracuje. Ciri sa prihlásila sama do poradia ;o))
    A týmto by sme to mali mať všetko vyjasnené. Prajem všetkým dobrú noc a tešme sa na druhý diel komiksu Černí baroni.
     
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    pezt v podstate za slušáka! satelit je ... no buchol som smiechom.Dobré.