komiksárna

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem matlafous123, 27/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Co říkáte na novou zábavu na fóru?

Anketa uzavřena 27/10/20.
  1. nelíbí se mi

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  2. nebudu sledovat

    3.0%
  3. nemám čas na blbosti

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  4. nechápu o co jde

    3.0%
  5. je mi to jedno

    3.0%
  6. líbí se mi, těším se na další díly

    91.0%
  1. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    matlafous123 ziadne take-Mikeš Muzes si tu diktovat podminky sam... vlakno je cele tvoje, posluz si!
    pekne krasne nam tu prispievaj ,je to z tvojej strany velmi pekne sprijemnenie hry :) a to tu chybalo
    je smutne,ze sa ludia nevedia pousmiat a hned sa urazia,niekedy je ten humor trosku drsnejsi, ale treba sa nad tym len pousmiat a ist dalej,vravi sa,ze smiech lieci,tak sa podme teda smiat ;)
     
  2. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    alexandrakerulova00
    hezky jsi to napsala,smích opravdu léčí,smíchy se můžeš potrhat,ráda se směji,když je ovšem čemu.Nikde jsem neviděla v tomto komixu,že by byla zmínka o některým z vás,přeci máte úsměvné připomínky na fóru,ovšem zde se neobjevují,netuším proč se vyhledávají lidé,kteří se něčím odlišují a zde se zesměšňují;)
     
    evoku57 tohle ocenil(a).
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    alexandrakerulova00 A to ja se zas rada pro zmenu necham pobavit... kor od nekoho, kdo je vzteky bez sebe, kdyz ho nekdo krmi jeho vlastnim zradlem :p
     
  4. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ale no tak ... najviac sa tu ozývajú práve tí, čo sa v ankete jasne vyjadrili, ako ich komiksy nezaujímajú a nebudú ich čítať. Nakoniec si tu ešte určujú pravidlá a píšu čo je v komiksoch normálne a čo nie...tss.
    Matlafous, normálne to prekroč ako vieš čo a pokračuj v komiksoch, hádam s tým neprestaneš kvôli takým dvom, čo to tu vlastne ani nesledujú.
     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    modro.ocko22 - nič v zlom,ale čím sa odlišujem ja?Tým,že som Slovák?Tiež som bol na muške,v nejakých komixoch som sa objavil aj ja a nevadilo mi to.Však je to zábava.Keby mi to vadilo,tak vlákno nesledujem. Ak film nechcem pozerať,prepnem,alebo to vypnem.
     
  6. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    matlafous123 a vies co? urob komiks len tak,pre mna,rada ti posluzim ako vzor :oops:
    xD to som zvedava co vymyslis ;)
     
  7. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Peťo, o čom sa tu bavíme? My sme si s "Matlou" písali o bežných veciach v hernej pošte, prešli sme k zdravotným problémom, prebrali sme MR-ko (ja som bola 2x). To druhý raz bola akože kontrola po roku a povedali mi, že mi tam opäť nič nenašli, čo by mohlo spôsobovať tie moje migrény. Lenže ja som Matlafouske napísala, len to, že mi tam nič nenašli. No jasne, že som vedela, ako to vyznie a obe sme sa na tom zasmiali. O dva dni to prišla vytárať všetkým sem na fórum a spravila zo mňa originál tupca v ružovom :D ...a čo? to som sa mala uraziť a ešte nebodaj rýchlo písať na podporu, aby jej udelili BAN, že ma zosmiešnila pred všetkými? Ako kde sme v škôlke? Normálne sme sa na tom zabavili ide sa ďalej. Dúfam, že si nájde ďalší podobný objekt a bude tvoriť super komiksy, ako to vie len matlafous ;o)
     
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    OK,všetci na to hoďte bobek a ideme od nuly,pretože zasiahne vyššia moc a bude po vlákne!;)
     
  9. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Peťo nebude po vlákne, Dandi je spravodlivá a vie presne o čo tu ide. Stačí normálne pokračovať ;o)
     
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Veď áno.:)
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    No, já jsem si mimoděk začala zpívat... Njn, ty asociace...
     
  12. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Vyměkla jsem. Pořád jsem si říkala, nepiš, nevyjadřuj se, ignoruj, seď si na prstech a klávesnici. Nedá mi to.

    modro.ocko22, též hlásím, že jsem byla mediální hvězdou v komiksu a to v souvislosti s tím, že mám v hlavě nakakáno (vyhledej si komiks na straně 11, příspěvek 210). Stejně jako psala astrid888. Neurazila se. Já se zasmála, ale protože se považuji za inteligentního homo sapiens, tak vím, že "nejsem kluku pitomá", stejně jako ostatní. ;) Beru to jako poctu. xD
    Osobně oceňuji nápad a schopnost to vše dát dohromady, aby to dávalo alespoň nějaký smysl.
    Teď mě napadlo? Dostala jsem honorář za účinkování a poplatek za autorská práva? Budu je budu muset dát do daňového přiznání?! Sakra, to jsou zase starosti. :p
     
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    matlafous123 - najbližší komix by mal byť o modíkoch,lebo si budú myslieť,že ich ignorujeme.8)
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Peto, jen aby neudělali oni komix o nás... to by byla darda 8) Matlafouska zatím byla vždycky laskavá ;)
     
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O - zasmejeme sa?
     
  16. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ja myslim,ze urcite sa zasmejeme ;)
     
    DANKA722, astrid888 a matlafous123 tohle ocenili.
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já určitě :) Stačilo mi to moje jehně nebo co to tenkrát bylo za název LVL.
     
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Peto, věřím, že zasmáli, protože kdyby neměli smysl pro humor a pevnou nervovou soustavu, už s námi nejsou. Díky za ně, ještě bychom mohli vyfasovat někoho, kdo se drží jen paragrafů a to bysme byli v pytli. Se vším všudy.
     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Já se dobrovolně hlásím, jako směšná figurka do komixu xD, vždyť jsem rozpoutala malou válku ve Zlepšovacích návrzích, tak si mne Matlafousko vezmi na paškál a jen do mě, vždyť smích léčí a přece nebudeš uhýbat někomu, kdo akorát umí rýt do druhých a ještě si u modiků vybrečí, aby něco dělali s tím, že si ho někdo vzal na paškál. Vždyť každému rozumnému a chápajícímu je to jasné, jak to vše je. Už jsem to tu psala, vadí mi, že se postavili za takovou nespravedlnost. Možná, že bych neměla mluvit za všechny, ale osobně nevím, kdo se k tomu takto postavil. Myslím, že nespravedlnosti už tu bylo dost, více jak před třiceti lety a teď by se to nemělo opakovat. Tady vůbec nešlo o zesměšňování, ale o krapet legrace. Napadání je o něčem úplně jiném, stojím za tebou a nedej se :inlove:8)