komiksárna

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem matlafous123, 27/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Co říkáte na novou zábavu na fóru?

Anketa uzavřena 27/10/20.
  1. nelíbí se mi

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  2. nebudu sledovat

    3.0%
  3. nemám čas na blbosti

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  4. nechápu o co jde

    3.0%
  5. je mi to jedno

    3.0%
  6. líbí se mi, těším se na další díly

    91.0%
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    To bola . .,no ..diagnóza!:) S chrbtom (zádami) nie je sranda,ja to zažívam už 12 rokov.Ako komix - super, pani MUDrová je excelentná!
    (nech vymení v tlačiarni toner8))
     
  2. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Holky naše, tak na sebe hlavně dávejte pozor :inlove: Kdo by nás tu bavil :p I když o vás se až tak bát nemusíme, jak je vidět, berete to s humorem a jak známo smích léčí ;)
    A souhlasím s Peťom, paní MUDrová skutočně excelentná, hlavně jak z vás padá do kolen, vlastně spíš na hubu xD
     
  3. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Sen byl pěkný,přišel k nám na zahradu velikánský pes,žíhaný,rozhodl se tady bydlet,s čímž jsem nadšeně souhlasila.Možná,že to byla i hyena,krásná,jak už hyeny jsou.Mně se to líbilo.Co se mi ale velmi nelíbí,to je přístup ortopedů-ty jejich rady si můžou strčit za klobouk!Ještě že to berete s humorem,jinak je to k vzteku.Držte se
    ,přeji ať vás nic nebolí,nebo jestli bolet musí,tak jen trochu a krátce.Jste statečné ženy!
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Peto121 xD kdyz ja si pri tom mixovavani cestiny a slovenstiny proste nemohla pomoct, pac to tam i v celkovem kontextu pasovalo, jak povestne pozadi na hrnec :D
    Holky (vsechny), diky za prani! astrid888 je marny pripad - 2x to hledali, ale holt kde nic neni, ani cert nebere :D.... mne se zitra MUDr. jeste zkusebne chysta aplikovat do patere cosi, co vetsine moc nepomuze xD.... no a pak bude opet vsechno pri starem a muzeme se vesele zamerit na vas, tak pozor na prsty :p
     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  6. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Zdá se, že autorka komiksů konečně pochopila, že komiks není zbraň a dá se dělat, aniž by
    musela někoho z farmářů urážet a ponižovat.
    I když na druhé straně, hyena by zřejmě nikdy svou smečku neurážela.

    Edit
    vilm4 - je mi líto, že s tebou nejsem zajedno.
     
    Naposledy upraveno: 25/1/21
    modro.ocko22 a vilm4 tohle ocenili.
  7. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Mikešku,hyeny nejsou jako kocourci,když je bída,sežerou své slabší jedince.Ale jsou zvláštní a krásná zvířata a ta naše zdejší má smysl pro humor.No,občas někoho kousne,ale to je její přirozenost,nemusíme se jí bát.I když je někdy dravá a ne hravá.
     
  8. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Divim se že za toto "oslovení" nemá jistá osoba banána :D
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Narušený a rozrušený
    [​IMG]

    z originálu Rozpuštěný a vypuštěný (1984) ve stopáži: 52:26 – 54:38 a 34:30 – 34:54

    Námět a režie: paní Colombová, kamera: matlafous
     
    Naposledy upraveno: 25/1/21
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Když hyena napsala, že nemáme adresně reagovat. Za sebe, nikdo snad nezažil tolik "urážek" ode mě jako Danka, záleželo na ní jak dokáže smečovat. Když se jí to podařilo, jsem si řekla sakra jsi dobrá:inlove: U Astrid to byl oříšek, přece jen ikona, ale dařilo se. Kůrku by od nás nikdo nevzal. A seznam hráčů by byl delší.... je to fan klub, který se dokáže "urážet" a přitom si každý den pošle dárek. Rovněž nevím proč, ale dost s mých sousedů a přátel dostávali poněkud neobvyklé otázky od někoho kdo s fan klubem nemá nic společného. Že by svůj fan klub neměl?o_O
     
    Naposledy upraveno: 25/1/21
  11. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Jen bych rád ještě podotknul jednu věc když jistá osoba neunese srandu kterou si z někdo z něj udělá ať prosím potom on sám neuráží jiný hráče hyena je sice zvíře ale významově je to spíš urážka ;) Nemám rád lidi kteří si nedokáží ze sebe udělat srandu nebo jí unést od někoho jiného

    btw. @matlafous123 Vtípek zas pobavil :)
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Gordonko, doteď si pamatuju, jak jsem si naběhla kdysi dávno svým příspěvkem po zisku jistého levelu, názvem nepříslušejícímu k mému věku. Taky byla sprška narážek a bonmotů, pobavilo se tenkrát hodně lidí, nevyjímaje tehdejší moderátorský tým, včetně mně.
    Když někdo na síti prostě žije a jede podle toho smutného vtipu, "Když jsem byl mladší, býval jsem namyšlený. Ale teď už nemám chybu," tady nepomůže žádné brnění jako obrana a jako útok ani neutronová bomba, použitá namísto včas taseného koltu v čestném souboji :oops:
     
    Naposledy upraveno: 25/1/21
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Komiks výborný,treba pochopiť.S rúškami môžete aj do môjho kina na pľaci,lebo toto začína byť už pre náročnejšieho diváka!8);)
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Alebo diviaka...
     
  15. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    a zas sa prijemne pobavila :);)
    tesim sa na dalsi diel ;):)
     
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    S tým kinom to myslím vážne,dnes premiéra: Orákulum studios uvádza Kocour Jones a čtvrtá místnost a nočný film (18+) Kocour Jones a království zlatého banánu. Cez prestávku nové komiksy od hyena picture!
     
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Vcera zaznela zaverecna cast citatu Jana Wericha (schvalne, kdo neuhodnete, ktery to byl?), cimz bylo receno vse. Jak uz vime, hebky kozisek nadevse miluje ignoraci a tak mu ji doprejme a venujme mu, k jeho velkemu uspokojeni, asi tolik pozornosti, kolik venujeme rohozce prede dvermi vladni budovy. On nam jiste bude vdecen oplacet stejnou merou... kdyz uz pro nic jineho, tak jeho vlastnimi slovy proto, ze komiksum nerozumi, nechape je a proto ho nebavi a nesleduje je.
    Diku netreba, bez radsi hledat svou tuzku, Smudlo :p

    PS: vilm4 se omlouvam, ze jsem ji nastylizovala do role zamestnankyne nevestince - jsem ale presvedcena, ze svoji roli zvladne s nadhledem, jako vse a nebude v ni hledat nic jineho nez fakt, ze vysetrovateli (ktery vypatral, jak jsem konecne prisla k rozumu) nad sebou tak uzasnym zpusobem sebrala tuzku, aby nam uz nemohl nic svetoborneho napsat. Diky vilm4 :inlove:

    A ted uz prenechavam prostor Petovi121 a jeho premierovym snimkum ;)
     
    Naposledy upraveno: 26/1/21
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    matlafous123 - mojim snímkom??Ty si nebola v Orákulu?

    apropo,mihla sa tu aj pani MUDrová.:)
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Peto121 Bola, ale tady cekam tu vecerni projekci 18+ xD;)
     
  20. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    matlafous123, opět povedený komiks. Už vyhlížím další díl neboť legrace a nadhled jsou potřeba. Kdyby toho nebylo, tak co by s námi bylo. U nás se říká: "Sranda musí bejt i kdyby na chleba nebylo." 8)

    Při shlédnutí komiksu z lékařského prostředí jsem si vybavila hlášku z mého oblíbeného filmu/seriálu Saturnin: "Doktor Zajíček je zjevně pečlivý lékař. Když říkal, že to nic není, věřte, že je to možná pravda." Hodně zdraví.

    Jo a rohožku používám na očištění *** od sajrajtu na podrážce.