komiksárna

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem matlafous123, 27/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Co říkáte na novou zábavu na fóru?

Anketa uzavřena 27/10/20.
  1. nelíbí se mi

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  2. nebudu sledovat

    3.0%
  3. nemám čas na blbosti

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  4. nechápu o co jde

    3.0%
  5. je mi to jedno

    3.0%
  6. líbí se mi, těším se na další díly

    91.0%
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Den "D" (díl 2.)
    [​IMG]

    v komiksu se nacházejí upravené texty z originálu od: Daniel Landa, z: Klíč králů, Karel a Borg

     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    :inlove::music:o_O:):pxD:cry: chacháááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
     
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Zaujímavé prevedenie!! Bolo by preložiť a šup s tým do Germánie,to by bol gól !:p
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Den "D" (díl 3. poslední)
    [​IMG]
    v komiksu se nacházejí upravené texty z originálu od: Daniel Landa, z: Klíč králů, Jatka


     
  5. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    xD Koukám,že jsem se svým brněním ( krovkama ) v první linii,astridka se radši maskovala,Danka pro jistotu rovnou v zákopu :D jen mám obavy,aby mne kaolín kamsi nepostřelil o_O
     
  6. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No vidíš Berka. Nejvyšší čas to přenechat vám mladým. Astrid má růžové brýle odjakživa, místo toho aby někoho nakopla do kotníku, napíše aká si milúčká. Danka je zalezlá ve své řádně napěchované noře už delší čas a tak i Unity krizi přežije. No a švidrající netopýr těžko něco takového povede na zteč. To by jste mohli střílet do vlastních řad. A kaolín, vždyť to je špuntovka.:)
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Nj, ono taky neni zadna sranda vas nejak disciplinovane seradit, kdyz se porad postuchujete, slapete si na nohy a tahate se za usi... navic ten nechce byt nahore, ten zas dole... hrozna prace s vama xD
    GordonSargent xD Noooo, tak ted jsi te nasi hymne dala teda korunu :wuerg:;) Ja se tu snazim sesikovat rady a ona si klidne, pidlovoka, pali do vlastnich! Do Prahy, do Podoli, do lekarny, do .... to je mi smutno :DxD
     
    Naposledy upraveno: 10/1/21
  8. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Gordon, já ti nevím s tím mládím,se mnou už by to moc nevyhráli,možná jako první na odstřel :D
     
  9. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    matlafousko, díky za tvůj specifický způsob uvažování, asociaci jsi dotáhla k dokonalosti; děkuji za krásné zakončení dnešního dne.
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    matlafousko, umíš i pěkně veršovat, fakt zas dobrý a dost dobrý :)xD:music:
    Edit: tak to jsem postřehla hned v první hlášce, ale nějak jsem to nespojila, ale ty bys to dala také
     
    Naposledy upraveno: 11/1/21
    marketka47 a vilm4 tohle ocenili.
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    evoku57 Verse nejsou moje, ale Dana Landy z muzikalu Klic kralu, ktery mi dokonale sedel na momentalni situaci u nas ;)
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Colombo, ocenila bych i třikrát, zase jsi se krásně trefila :pxD:inlove:
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    [​IMG]

    EDIT: s tou zapráskaností vláken si tady připadám jako ve scénce s panem Holzmannem a paní Janžurovou u pokladny kina. Včera, dnes a zítra. V sobotu večer, v neděli ráno. A pozpátku :)
     
    Naposledy upraveno: 17/1/21
  15. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    @matlafous123 ---> ten vtípek mě pobavil :D
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    tenisto, že by jsi i Ty bobky uklízel? xD
     
  17. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    @GordonSargent aspoň jsem je neschytal :D aspoň jsme s kocourem oživili vlákno :D
     
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    GordonSargent Kdepak,.... bekhend i forhend ma porad luxusni xD;)
     
  19. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Pozerám, že zmizol posledný komiks - vtip. Hmmm, tu niekto neuniesol kritiku vo forme vtipu? Len vtedy je všetko ok, ak dotyčný kritizuje a všetko zaradom ofrfle? Niekedy takéto nastavenie zrkadla by malo človeka donútiť zamyslieť sa nad sebou a pokúsiť aspoň trochu zmeniť chovanie. A inak oveľa sympatickejšie by bolo, keby to dotyčný "hyenke" vrátil rovnako vtipne, ako hneď žalovať.
     
  20. Peto121

    Peto121 Ikona fóra