komiksárna

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem matlafous123, 27/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Co říkáte na novou zábavu na fóru?

Anketa uzavřena 27/10/20.
  1. nelíbí se mi

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  2. nebudu sledovat

    3.0%
  3. nemám čas na blbosti

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  4. nechápu o co jde

    3.0%
  5. je mi to jedno

    3.0%
  6. líbí se mi, těším se na další díly

    91.0%
  1. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Chtěla bych vám všem i vašim rodinám popřát vše nej do Nového roku,at jste všichni zdraví,štastný,spokojení a máte kolem sebe lidi kterým na vás bude záležet,budou vás mít rádi,budou vás umět rozesmát a i podržet,když to budete potřebovat.
    No a 01.01.2021 opět na farmě na značkách ;):D
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Milá matlafousko zubatá :p i já ti přeji ať se ti splní vše, co si přeješ, lepší nový rok, ať se daří v práci a počítač jede na stovku ... taky s tím, ať tě tvá múza nezklame a vede dál přes komiksárnu, no a tím nás dál rozesmávej při překecech jiných xD nebo nechej kápnout slzy ve vzpomínkách na dobré lidičky :p ... tak snad už to po novém roce máš nějak naplánované - budu furt nakukovat :D
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    evainfo Naplanovane mam pouze to, ze planovat se v tomto pripade neda vubec nic ;) To holt prijde nebo neprijde a posledni dobou bylo forum sama stiznost neznamych hracu, vecne opakujicich se dotazu (pochopit psane slovo se snad uci deti na prvni stupni) a jinych negativ, ktera mi hodne odcerpavala elanu a spis to ONO tudiz neprichazelo,... ale slibuju, ze se budu snazit vsechno tohle vic ignorovat a nenechat na vas v pristim roce nit suchou :p a doufam, ze si na to presne v 00:01 spolecne placnem a vezmeme si vsichni do pristiho roku priklad z chechtavych zviratek :D

    [​IMG]
     
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    matlafous123
    Všetko krásne v Novom roku, dobrých ľudí hneď po boku.
    Veľa šťastia, veľa zdravia, nech sa všetky plány daria.
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    alexandrakerulova00 Moc dekuji ;) Rika se: "Jak na Novy rok, tak po cely rok" a dnes se vsechny plany vydarily. Od 8 od rana na cestach (Tabor, Budejice, Roudna, Mazelov, Lomnice) = 12ti hodinova smena, ale spousta dobrých ľudí hneď po boku vc. evoku57, ktere bych timto chtela jeste jednou podekovat za objeti, darek, luxusni kavu a cas straveny v jeji spolecnosti :inlove: (PS: Evi, seznam Wilburu poslu hned co dopiju sklenicku s navstevou z Brna).
     
    Naposledy upraveno: 1/1/21
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    V klídku dopij:inlove: matlafousko, vůbec nespěchám a děkuji za návštěvu a dárek, oboje moc potěšilo a hl. i to, že jsem viděla paní Colombovou, sice jako druhá, ale potěšilo. Budu z toho čerpat dalšího nejméně půl roku. Vždyť i přátelství nadálku může být pevné a to do tohoto roku přeji všem, krom zdraví a pohody
    :music:8)
     
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    matlafous123 - pomaly budeš poznať polovicu hráčov osobne!;) Pekné!
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    evoku57 Pani Colombova je trochu asocial a navic pry ted cekala pochvalu za dokonale se tvarici krovi, aby nas nerusila, tak co ti na to mam rict? xD
    Peto121 Polovicu bohuzel nedavam, neb je za covid hranicemi (s Evickou uz se osobne nejakych par patku zname), ale doufam, ze se dockame zase doby, kdy budeme moct volne prekracovat caru i na Slovensko ;)
     
  9. raddre

    raddre Baron fóra

    [​IMG]
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Historky ze stáje

    [​IMG]


     
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Prvá tohtoročná!A výborná!:D

    Edit: ale,že si ma musela zase všimnúť!;)
     
    Naposledy upraveno: 9/1/21
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    matlafousku zubatý ... se musím přidat, jsi šikulka a pobavila jako vždy xD
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Colombo, to jsem se fakt pobavila, chacháááááááááááááááááááááxD:pxD kdyby šlo ocenit 10x tak bych oceníla 30x

    Edit: už vím, jak Kolombo objevil vejce :pxD:inlove::eek: Hyena nemá mužský rod, tak i kdyby jsi byla Colombo 100 hyena, tak jsi prostě ženská
     
    Naposledy upraveno: 9/1/21
  14. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    jeej,aj som sa tam nasla,a dokonca ma aj fotili xDxDxDxD
     
  15. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Jééé, jsem mediální hvězdáááá. :D To abych si dávala pozor na klávesnici. :pxD
    Hodně mě pobavily jiné příspěvky (jsem tam, kde o půl třetí...) a to tak, že i oficiální drahá polovička se ptala, čemu se směji. xD
    Doufám, že příspěvky budou pravidelné jako stolice. 8):D
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Pravidelnost zavisi ciste a jenom na vas hybatelich fora... ja plnim pak uz jen funkci tlusteho streva xD
     
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Nedá se jinak... satelit mi svým dnešním příspěvkem spustil v hlavě asociaci s muzikálem od Dana Landy Klíč králů.
    Den "D" (díl 1.)
    [​IMG]

    v komiksu se nacházejí upravené texty z originálu od: Daniel Landa, z: Klíč králů, Síň králů I.
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    matlafousko, o5 skvělá práce, a Daneček k tomu, to dvojnásobně nemá chybu ;)
     
  19. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..výborné, idem si to pustiť, nech som viac v obraze;):D
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    DANKA722 Doporucuji pustit cely muzikal (jednak nema chybu) a jednak za chvili dostriham 2. dil z dalsi skladby, tak budes mit naskok ;)