komiksárna

Diskuze na fóru 'Umělecký koutek' zahájená uživatelem matlafous123, 27/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Co říkáte na novou zábavu na fóru?

Anketa uzavřena 27/10/20.
  1. nelíbí se mi

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  2. nebudu sledovat

    3.0%
  3. nemám čas na blbosti

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  4. nechápu o co jde

    3.0%
  5. je mi to jedno

    3.0%
  6. líbí se mi, těším se na další díly

    91.0%
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Fakt nevadí, je to všechno moc fajn, ani nestačím číst, jak jsi Matlafousko rychlá ;)
     
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    rok 2017 s živoucí legendou fóra (část 2.)​

    [​IMG]

    až mě z jedné poznámky pod čarou zamrazilo v zádech... určitě poznáte sami 8)
     
    Naposledy upraveno: 4/12/20
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pechptáče, skvělý Večerníček, znova, díky matlafousce.
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O Musim priznat, ze jsem v prvni chvili, po precteni toho vzkazu pro tebe, zustala naprosto paf... Dvakrat jsem zkontrolovala datum prispevku a trikrat si ho precetla znovu, nez jsem se vzpamatovala a zacala se usmivat :inlove:
    Taky jsem v tom samem roce nasla od pechftacete vzkaz pro sebe, ktery jsem nikdy necetla a narazila na udalost, ktera odhalila dost nepeknych vlastnosti par stale hrajicich farmaru, ze kterych se mi udelalo po preceteni opet nevolno,.... dotekla mi az ted spousta souvislosti a vubec byl rok 2017 hodne zajimavy.
     
  5. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Tentokrát to byl raníček,to mi to cukroví půjde od ruky.Díky.
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    matlafousko, to je takové neobvyklé déjà vu. Ale ani bych se nedivila, kdyby se nějak dalo zjistit, že to tam původně nebylo... On ten virtuální svět k tomu astrálnímu má strašně blízko.

    EDIT: z mé odpovědi to taky poznat není...
    Ale že jsem si zase početla, začala jsem někdy v červnu. Tolik lidí, o kterých nic nevíme...
    Ještě dám repete od začátku roku, nenašla jsem nebo nezaregistrovala ten nepřečtený příspěvek...
     
    Naposledy upraveno: 5/12/20
  7. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Smutním a spomienkové turné si dávkujem len postupne. Skoro, našťastie len skoro, som prišla o otca a tak som emocionálne ešte stále mierne v šoku, tak aj správa o konci pozemskej púte našej -pechfóglinky- prišla v čase, keď som na práškoch (nič na predpis, len ašvaganda).
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O No, ja se musim priznat, ze bych si r. 2017 k pripomenuti starych casu znovu nevybrala - zvraceni nad prispevky nekolika spriznenych zviratek neni zrovna moje nejoblibenejsi cinnost xD a pri hledani stripku jsem se nemohla vyhnout stiznosti pechptackove na kuzelku, ktery ji tenkrat (musim dodat: bohudik), hodil hracky do kanalu, ale jak se tam dostal ten vecernicek, to je mi zahadou... a ac jsem se snazila se toho zpetne dobrat, nepovedlo se, ale fakt to neni ode me graficky fejk 8):music:
    Btw dnes jsme byli s mladetem v Brne na dni otevrenych dveri na stredni skole, kam se chce hlasit - nadseni obrovske, az me v souvislosti se skolou vydesilo prohlaseni: "Mami, to je bomba, ja sem chci!" o_O (to bych snad mela nechat vytesat do kamene), takze jsem trochu v casovem skluzu s dalsim dilem, ale urcite o nej neprijdete ;)
     
  9. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Matlafúzik, o tom niet pochýb, že je to originál. Tiež som mala zimomriavky, keď som tam našla ten odkaz pre Ynušku...
    Hráči, či nicky z toho spomínaného roku 2017 na fóre nevidieť a tie čo je vidieť a boli kedysi príjemní, milí ... tak už takí nie sú a ozvú sa len keď treba niečo skritizovať a aj to dosť nepríjemným spôsobom.
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezkou pohodu v komiksárně :) prvně chci říct matlafousce že moc obdivuji její trpělivost, práci při hledání, čtení všeho a skvělý výběr úžasných příspěvků naší pechfóglinky ... je to prostě pecka :inlove: a že si teď zpětně člověk znovu uvědomuje, jaká pechfóglinka vlastně byla :p

    Samé legrácky, či trapasy a úsměvné příběhy ji určitě hodně dotovali, brát ten život s nadhledem a jít prostě dál .... myslím, že ne každý by to tak excelentně zvládal ;)
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    rok 2019 s živoucí legendou fóra

    [​IMG]

     
    Naposledy upraveno: 6/12/20
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    evainfo Co vic k tomu rict, kdyz ma slova nepredci to, co uz bylo receno...

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 6/12/20
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Opět jsem přečetla jedním dechem :)
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]



     
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra


    matlafous123,aj v komiksárně prajem šťastný nový rok 2021 !

    (veľa veselých príbehov)

    [​IMG]
     
  16. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    pridávam sa, Všetko najlepšie v novom roku, nech sme zdraví, šťastní, a nech sa tu ešte dlho spolu smejeme...♥
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Neumím dělat animace či gify nebo jak se tomu nadává, ale matlafousko, Astridko, teď musíte mít takového materiálu, že se moc těším na to, z koho si zas vystřelíte příště. Nabízím se jako první obětní beránek, vlastně ovce, snad najdete nějakou inspiračku ve všech těch slátaninách, co jsem kde zveřejnila 8)
     
  18. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Naša najšikovnejšia matlafouska
    Aj tu v tomto vlákne chcem zapriať Tebe, Tvojej rodinke a všetkým farmárom všetko len to najlepšie v Novom roku, nech je lepší, nech sme všetci zdraví a šťastní ...no a Tebe ešte moc nápadov pre ďalšie super komiksy ;o)

    [​IMG]
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Já také přeji matlafousce:inlove: a její rodině, také všem zdejším farmářům a farmářkám:D, také modikům:music: a dokonce i RTxD, do příštího roku hodně pohody, zdraví a ať nám farma běží co nejlépe, abychom se co nejméně rozčilovali a nadávali:mad:, vždyť farma má být pro radost ze hry. Přeji také všem, aby nechytli Covida;) a ať už to co nejdříve přestane, snad tomu očkování pomůže, ale nevím zatím o nikom v okolí, kdo by se chtěl nechat očkovat:p
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    :inlove:
    Moje zlata decka, vsecka... dekuji vam za nadherna prani a hlavne za dalsi krasny rok, ktery jsem mohla stravit ve vasi spolecnosti!
    Do roku 2021 vam kazdemu zvlast, spolu s matlafousovic hyenami, prejeme prilezitost se kazdy den aspon chvili valet smichy na zadech, protoze smich znamena, ze jste vy i vsichni vasi milovani stastni a zdravi!

    [​IMG]
    PS: Peto121 Koukam, ze se nevzdavas... dobra prace, jen tak dal! ;)
    DANKA722, evoku57 Jeste jednou diky za uzasne vanocni darky a za to, ze dokazete jinym delat radost ze sve vlastni prirozenosti! :inlove:
    Y_n_O, astrid888 Zadny strach, jeste si uzivam par dni volna, ale uz si pomalu brousim drapky xD
     
    Naposledy upraveno: 31/12/20