kometak96

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem kometak96, 15/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    (11.2. - 13.2.)

    Tato lehce prodloužená děsivka se hodila a díky ní jsem navýšil stavy tajemných světlušek, takže již brzy bude ten chybějící děsivý pkol hotový, což je paráda ;). Mimo to jsem pěstoval samozřejmě další plodiny do zásoby :).
     
  2. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    (14.2. - 20.2.)

    [​IMG]

    Odehrál jsem poměrně dost her, takže jsem získal vše, co jsem chtěl. Stonek s dekoracemi, tajemna (z nich vše do lišty), růžový design, SH, SK, zlaté banány a BZ, takže celkově velká spokojenost s touto akcí ;). Ta minihra se dala dokončit s naprostý klidem s 24 mincemi na konci, většinou to trvalo kolem 30 s, někdy i okolo 13 - 20 s, jen někdy se to seklo, takže o 2 mince méně, ale fakt jen párkrát. Hlavně, že je kočka poražená, i když to byla stejně jen taková formalita :D.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 22/2/17
  3. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    (14.2. - 15.2.)

    Každý bod navíc se hodí a když k tomu navíc jsou všude pole a ještě jede akce, tak proč ne...;).
     
  4. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  5. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    (22.2. - 23.2.)

    Další den sklizně, ale bohužel teď naprosto nevhodně, protože přes akci je potřeba mít na ploše stromy, chlévy a výrobny kvůli padátkům, takže tentokrát tuto akci nevyužiji :p.
     
  6. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    (22.2. - 28.2.)

    [​IMG]

    Tato akce byla naprosto super a navíc poměrně jednoduchá, takže základ hotový hned první den akce ;). Další dny už jen plnění navíc a zisk dalších odměn. Nejvíce potěšila lasička, potom zlaté banány, fl a tajemno, takže za mě s touto akcí maximální spokojenost :).

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  7. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  8. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    (25.2. - 26.2.)

    Docela se vydařily přeskoky. Tady jsou jen ty úspěšné přeskoky, byla tam i série těch neúspěšných, ale se ztrátami se musí počítat, ale celkově to vyšlo dobře :). Nakonec spotřebováno zhruba 140 SK, zbytek do zásob na další šlechtící akce ;).

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  9. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  10. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    (1.3. - 7.3.)

    [​IMG]

    Akce v klidu a pohodě kompletně splněna během pár dnů ;).

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  11. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  12. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  13. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    (8.3.)

    [​IMG]
     
  14. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    (8.3. - 14.3.)

    [​IMG]
     
  15. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    (10.3. - 12.3.)
     
  16. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    Po dlouhé době zase něco málo přispívám do svého deníčku ;). Když se dívám na poslední příspěvek, tak jsou to přesně 4 měsíce, docela to letí :D. Mezitím jsem se snažil splnit každou akci, takže bych to měl mít všechno tak nějak splněno. Tento den není významný jen proto, že jsem znovu začal psát na fórum, ale taky jsem dneska po dlouhé době zažil dvojpostup, takže maximální spokojenost. Akce Úklid hotová, takže teď se připravit na léto, letní akce a hned to odpálit zítra při Netopýří noc.

    Vzhůru do toho!!!


    [​IMG]

    [​IMG]
     
  17. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    (10.7. - 16.7.)

    Akce úspěšně dokončena, něco málo navíc a hlavně jsem ji využil k navýšení zásob děsivých rostlin, zvířat a plodů ;).

    [​IMG]
     
    Apachie1, medved222 a iDavis tohle ocenili.
  18. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    Je to přesně týden, kdy jsem hlásil návrat a také skvělý dvojpostup a o 7 dní později se tu opět hlásím z dvojpostupem číslo dva :D. Dnes se to opět podařilo a na farmě se posunul už do 143. levelu, na baha do 367 :).

    [​IMG]

    [​IMG]


    [​IMG]

    [​IMG]
     
  19. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    (20.7. - 25.7.)

    Zdobení dortů nic nového nepřineslo, ale ten základ jsem splnil, takže dekorace v parku. Ostatní co vypadne, tak proklikám, ať jsou nějaké odměny navíc, ale jinak se dá obejít bez této akce :D.

    [​IMG]
     
    Honzulka05 a medved222 tohle ocenili.
  20. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    (20.7. - 26.7.)

    Babyboom to jistil a akce byla za chvilku kompletně hotová :). Něco jsem našlechtil dopředu do stálého úkolu, ale jinak budu šetřit SK na podobnou vydatnou akci ;).

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Honzulka05, skalara.v a medved222 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.