kometak96

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem kometak96, 15/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    (28.7.)

    Aktivoval jsem i baha výrobnu a dal tam zatím 4 výrobny arašídového másla. Papouščích pírek je dost a ostatní budu dávat podle potřeby ;).

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 13/8/16
  2. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    (28.7. - 31.7.)

    [​IMG]

    Tak tuto akci považuji za velice úspěšnou. Povedlo se dost výměn a získal jsem spoustu zajímavých věcí. Šlo hlavně o JC, kterých je už 9, což je fajn :). Snad příště půjdou i některé věci, co teď nešly a bude to paráda ;).
     
    Naposledy upraveno: 13/8/16
  3. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  4. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  5. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  6. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    (2.8. - 5.8.)

    Tento jarmark jsem na farmě nestihl, ale stejně byly ty samé odměny jako minule. Nové odměny mají přijít příště, tak jsem alespoň o nic nepřišel a můžu se těšit na další :p.

     
  7. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    (3.8. - 9.8.)

    [​IMG]

    K této akci jsem se dostal až v polovině, takže jsem úplně celou akci nestihl, ale i tak jsem splnil plán a mám alespoň stonek. Celkově jsem zvířata posunul na levely 10 - 12 - 3 - 12.

    [​IMG]

    [​IMG]


    Výsledky tajemna z akce:
    Ruby: kivi, žlutá výrobna angorské vlny
    Waiheke: mangostan, tamarindový strom, 2x cesmína paraguayská xxl, garcinia xl
    Topaz: anakondy classic ++, žlutá výrobna pandích hůlek​


    [​IMG]

    [​IMG]
     
  8. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    (12.8. - 18.8.)

    [​IMG]

    Akci jsem bezproblémově splnil a jsem rád, že se v pohodě dokončil i globální úkol. Teď jen počkat na konec akce a těšit se na stonek ;).




    K letním hrám 2016 probíhá souběžně i nějaký výprodej dekorací. Jedná se o nové 3 dekorace, ale ty pořizovat nebudu.
     
  9. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    (12.8. - 14.8.)

    Posledních pár babyboomů se skoro vůbec nedaří, tak jsem neměl ani nijak náladu moc šlechtit. Tím pádem jsem otočil jen to SK, co jsem měl na farmě a to bylo něco kolem 250 SK. Z tohoto množství se povedl 1 z těch trošku "větších" přeskoků, ale jinak nic. Zkusím štěstí příště :p.

    [​IMG]
     
  10. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  11. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]
    [​IMG]

    (15.8. - 21.8.)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 21/8/16
  12. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    Po dlouhé době se dařilo na magickém kole a vytočil jsem si hlavní výhru 3x po sobě ;).

    [​IMG]
     
  13. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  14. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    (19.8. - 21.8.)

    Farma i baha po 5 kusech a bohužel i tentokrát se mi novinky vyhnuly, takže na farmě z těch hlavních chybí bugenvilea a anjou hrušeň, na baha rolinie a nolina.

    2x kowhai xxl
    kowhai xl

    sakura xxl
    lokvát xl


    [​IMG]


    2x amherstie xxl
    amherstie xl
    2x baobab xxl


    [​IMG]

    Nakonec jsem ještě pořídil 5+5, ale výsledek podobný jako v první várce, takže bohužel tyto tajemné sazenice se vůbec nepovedly a chybí stále na farmě i baha 2 předešlé novinky :p.
     
  15. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    (20.8. - 21.8.)

    [​IMG][​IMG]
     
  16. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  17. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    (23.8. - 29.8.)

    [​IMG][​IMG][​IMG]

    Akce se povedla a bez problémů jsem splnil všechny úkoly. Byla to jednoduchá akce se skvělými odměnami, takže spokojenost :).


    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  18. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    (26.8. - 28.8.)

    Tuto akci nemám zrovna v oblibě, takže jsem vyzkoušel, ale bohužel jelen nepadl, tak musím zkoušet štěstí třeba při tajemných stájích :p.
     
    Naposledy upraveno: 30/8/16
  19. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    Tato děsivá noc byla povedená. Opět jsem trochu pohnul s posledním zbývajícím úkolem, ale stejně ještě chybí 1 cíl, ale to už bude příště hotovo ;).
     
    Naposledy upraveno: 7/9/16
  20. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.