kometak96

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem kometak96, 15/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    (9.6. - 15.6.)

    [​IMG]

    Akce se celkem podařila a získal jsem stonek s dekoracemi + novou dekoraci mimo stonek + balón z MS 2011 + všechny věci kategorie Různé :).

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 17/6/16
  2. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    Zakončení tohoto týdne se opravdu povedlo. Nejenom bonus 100 % BZ na 24 hodin z kalendáře, ale také 20 % bonus BZ z denního dárku. K tomu všichni mazlíčci, co mám a je jich docela dost + bonus z velikonoční marmelády a jarního věnce dalo docela slušnou ranní sklizeň dekorací, ale i všechny růže daly dost BZ :).


    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  3. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    Po dlouhé době je tu opět postup v řemeslu, které mi chybí na páté úrovní :p. Ano, je to alchymista :D. Teď je přede mnou ta nejtěžší úloha a to probojování se do 5. stupně ;). Myslím, že to zabere opravdu spoustu času, ale jsem hlavně rád, že jsem aspoň 4. a hlavně, že se to konečně posunulo :).

    [​IMG]
     
  4. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  5. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]
    Byl zveřejněn bonusový kód SPIN, který dává 10 párty lístků. Kód jsem využil a musím říct, že 10 lístků je dost velká šance na nějakou slušnou odměnu. Zatím jsem je všechny netočil, ale časem určitě využiji :).
     
    Naposledy upraveno: 17/6/16
  6. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    16. 6.

    [​IMG]

    Zvěřinec jsem přivítal na farmu docela přívětivě, protože alespoň se ušetří nějaké to místo a bude více zvířat ;). Měl jsem tam žáby, teď jsem tam dal osly, chameleony a bobry. Budu to střídat podle potřeby a taky uvidím, jak budou padat vrtačky, aby bylo co nejdříve vylepšeno a mohl tam dát více chlévů. Každopádně je to zatím začátek a jsem zvědavý, kam se to do budoucna posune.... :p.

    Se zvěřincem souvisel i trvalý úkol v družstvu, kam se doplňovalo nářadí, šlechtěnci a plody stromů, tak jsem ho kompletně splnil a získal spoustu zajímavých odměn ;).

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 22/6/16
  7. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Do hry bylo přidáno nové zvíře na šlechtění. Tentokrát se tím šťastným zvířetem staly žáby. Grafické zpracování je parádní, jen mě zamrzel neúspěch při šlechtění, ale snad se to do příštího babyboom zlepší a bude to skákat. Rozhodně to nebudu vzdávat a navíc při dalším babyboom musím nějaké našlechtit do stálého úkolu, protože teď jsem plnil jen ten akční ;).
     
    Naposledy upraveno: 22/6/16
  8. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    (17.6. - 23.6.)

    [​IMG]

    Nejprve to tak nevypadalo, ale nakonec jsem tento úkol splnil celý a získal všechny odměny ;). Po doplnění posledního úkolu s 1 000 000 protihodnoty jsem si oddychl a byl jsem rád, že to mám celé :).

    [​IMG]

    [​IMG]

     
    Naposledy upraveno: 22/6/16
  9. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    (17.6. - 19.6.)

    Tento babyboom byl totální propadák a nemá smysl se u něho zastavovat. Povedl se jen jeden menší přeskok, takže pevně věřím, že to příště bude lepší :).


    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 22/6/16
  10. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  11. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  12. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    Po dlouhé době se podařila fantazie na magickém kole :D. Vytočil jsem si bonus 200 % BZ na 24 hodin, což je velká paráda a budu se snažit toho maximálně využít :).


    [​IMG]
     
  13. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    Je tu nádherný level 111 :). Byl to neuvěřitelně rychlý postup ze 110. levelu během 8 dní, takže paráda ;).

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 25/6/16
  14. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Tento víkend probíhaly tajemné sazenice na farmě i baha. Bohužel se nezadařilo a z pořízených sazenic nebyly žádné novinky, tak snad příště :p. O něco více potěšil Mega BZ, protože bylo hodně bodů a i díky tomu se přiblížil postup do dalšího levelu :).

    žluté lapacho
    dřín
    sakura xxl
    lokvát xxl
    třešeň xxl

    [​IMG]


    mangostan
    fíkovník xxl
    2x amherstie xl
    baobab xl

    [​IMG]
     
  15. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  16. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Vše aktivováno :). Na hlavní louce hezky vedle sebe zvěřinec, výrobny a arboretum. Už si na tyto stavby pomalu zvykám a začínají se mi líbit ;). V arboretu 6 stromů (2x medový strom a 4x jeřáb břek) a ve výrobnách mám 4x továrnu na žebříky, což je parádní ušetření místa :). Jediný problém je u vrtaček, ale to už jsem přestal řešit a zatím se spokojím se základními verzemi :p. Úkoly jsou všechny hotové ;).

    [​IMG]

    [​IMG][​IMG]

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 6/7/16
  17. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  18. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    (27.6. - 28.6.)

    Tuto Děsivou noc jsem opět pokročil v plnění nového úkolu, ale stále se jaksi táhne. Snad bude příště hotovo, ale nejpozději za 2 děsivky by to mělo být určitě :).
     
  19. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    (28.6. - 4.7.)

    [​IMG][​IMG][​IMG]

    Celá akce hotová. Pohodová a nenáročná akce, takže paráda :).

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  20. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    [​IMG]

    (4.7. - 7.7.)

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Cíl této akce splněn. Vybral jsem všechny odměny z kategorie Různé a k tomu od každého stromu 3 kusy :).


    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.