Kolem světa (1.4. - 7.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Tak teď jsem se nasš...a! Sklízím si jen jednu plochu, zbytek nechávám na akci, a sklidila se mi nějak divně, tak jsem přešla na jinou plochu a zpátky - sklizená nebyla. Dobře, to se stává, ale když jsem přešla na jinou, tak ta sklizená byla! Safraportekrucajselement! Sem si sklidila špaldu! Tak já se pro jednou chci připravit, a ono mně to takhle vypeče - apríl dnes evidentně nekončí...
    :-(
     
  2. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Dobré poledne všem, do akce samozřejmě jdu, ale jsem zvědavá, jak to dopadne. O akci jsem si přečetla před chvílí. Ráno jsem vše posklízela a teď mám nasazené orchideje a na mýtině ráno sklizené výrobny. To bude začátek. Mohlo být hůř. Tak žádné nářky a hurá na akci. Všem nám přeji hodně úspěchů a radosti ze hry.
     
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Lyzarko,

    tak před tím nás Velký Křemík ochraňuj. Již teď nejdou v OaD použít upgradované dekorace a takto by se asi vyřadili i stromy, chlívky a výrobny.


    Edit
    tavos7
    : obávám se tohle je celé RT ukradené, prostě vyhoví jen tomu spojování a rozborka je zajímat nebude.
     
  4. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Tohle by byla obrofská pomoc. Za tohle jsem všemi patnácti prsty. Kde se hlasuje o zlepšovácích?
    EDIT: Pajdo: Myslím že by šlo naprogramovat aby si to základ samo přidalo a při rušení rozložilo zpátky

    Baha osázená nikdy nehynoucími stromky, všemi oranžovými hůlkárnami a pandírnami co mám. Jako na truc jsem zrovna když spěchám zjistil že někdo dostal dobrý nápad opravit fungujícího stavitele na méně obvykle fungujícího. Prales plný pandíren a XXL stromků. Stavěl jsem to před půlnocí, takže základy stromů by nestihly dozrát do "velké sklizně". Divoška nikdy nehynoucí stromky, výrobny, brokolice. Na hlavní a mýtině točím do omrzení bandurky ... ale ne, krejcary mne nikdy neomrzí ;) Podle výsledků padání z baha a divošky se rozhodnu zda otočím po začátku akce vyšlechtěné růže. S půlhodinovým růstem na poho to vyjde na dvě točky při prvním rozpěstování které bude trvat kolem hodiny.
     
    Naposledy upraveno: 1/4/16
  5. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    Budu pěstovat, neboť tajemničky nekupuji, jen někdy, zřídka stromky. Takže každá stáj je u mne vítaná - tedy mlékárny a slepičárny ne - strkat tolik zvířat, čekat takovou dobu a dostat 1 výpěstek? Zlaté stromy! Bral bych nějakou tu výrobnu v růžovém či aspoň červeném hávu - pila, guano, barvírna... Také další labuť by nebyla k zahození - brácha ji dosud nemá, tak by ji dostal.
    A těch ušetřených hodin mletí při zisku 75 SK!!!!!!!!!!! Jo, už kvůli tomu do toho jdu.:music::);)
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    tydýtková: ... se mi to taky ráno stalo. Jsem šla sklidit park a mezi dekorky se ukázaly obr stromky o_O ... sem zjistila, že se mi sklidila lesní :cry: a když jsem šla znovu do parku, sklizený nebyl. :(
     
  7. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    ahojte farmári:D
    tak ja sa už teším:D neviem sa dočkať:D:)
    pohodovú hru vám prajem...:)
    za chvíločku idem s 3 ročnou vnučkou do najozajstného ;)cirkusu ;).

    131 kompasov....:)
     
    Naposledy upraveno: 1/4/16
  8. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    pajda361: Ahoj... rozborka je zajímat nemusí, ta stejně probíhá i teď... pokud bouráš strom XXL nebo XL popřípadě upgrade stáje, tak se rozloží na základ + ostatní. Stačil by jednoduchý "příkaz", který by při stavění automaticky "sebral" z inventářei i základ (pokud by ho hráč neměl, tak by vyskočilo klasika okno nemáš dost zboží) u bourání by to zůstalo jak teď.
     
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Casey27: tož to je pravda, ale stále se bojím, že to nechají stejně jako dekorace :(
     
    petaM2001 a babako tohle ocenili.
  10. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    tak 179 kompasů z dvou ploch stájí a výroben + jedna plocha obr stromy a obr stáje a na BAHA stromky.
     
  11. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    pomoooooooooooc mám jenom 37 vyskakovátek!!!!
     
  12. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    U mňa 116 kompasov pri klasickom stave farmy + Baha budem oberať večer :)
     
  13. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Ahojte, pozbierala som žito, stromy, nejaké chlievy na rúbanisku, zázvor - výsledok 128 kompasov, viem, že máte viac, ale pre mňa slušné. Tak nech to padá. Peknú hru.
     
  14. emča061

    emča061 Pisálek fóra

    97 vypadávátek, slušný na začátek
     
  15. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    já dal na obě baha obyč stromy, na 3 plochy karafiáty a mám 219 busol. Tentokrát ušetřím i SH pro tuněné růže.
     
  16. babako

    babako Expert fóra

    Krásný den všem,rozjíždím to s 185 ks kompasů,aby jsme tak zabloudili..:inlove:;):p
    Ať se vám všem daří..
     
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ze tří ploch pórku a stromků na Bahamě je 114 kompasů - zatím dobré, tak ať to vydrží :)
     
  18. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Úžasné - farm sčot ukazuje: kompas: Mám 128. Ideální stav 1. Plním na 12800% Hotovo 18,3%
     
  19. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Do akce jdu bez nadšení, ale protože mám teď noční, tak budu mít čas něco napěstovat, jinak bych se na to asi vybodla. Buď na mě jde jarní únava a nebo odsouvám farmu zase o kousek dál z mých zálib.
    Každopádně sklidila jsem až teď ve dvě..výsledek průměrný 297 kompasů. Dokonce jsem zvládla sníst i vánočku a tu bílou kytku neviňátek, takže start výjimečně bez zádrhelů z mé strany.
    Tak ať vám to padá a roste.
     
  20. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    413 buzol na rozjezd, to jde, bez košíků, bez SH

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.