Kolem světa (1.4. - 7.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Druid.Panoramix: daleko lepší by bylo, kdyby byl Pajda Žlutý PesxD
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Scharulka: Ahoj, já jsem nadšený .-) nevadí mi pěstování ani "nové" stáje a stromy. Jedno a to samé není, je papyrus a můžeš pozorovat jak roste a ne šup kombajnem sklidit :D a co jako jinak na farmě dělat, stavět hrady?
    Edit: já bych si ho ani vzít nenechal,-) já nevím to jsou jen slova, ale nic konkrétního (co například), třeba bych byl ještě víc nadšen. Jen piš dál od toho je diskuze.
     
    Naposledy upraveno: 31/3/16
  3. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Ahoj, nadšení ti neberu....postrádám více kreativity, snad větší či lepší motivaci, ale můj názor ti nevnucuji, jen jsem si dovolila pár slov napsat, tak jako to dělají jiní...
     
  4. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Hehe, při minulé akci byly taky 2ks, jsem se nad tím teď taky pozastavila.. a 2ks ke 2kusům... :-D
    Kouzelný strom, kdyby nedával, tak by to byl asi už fakt průšvih, to už by si nelajzli
     
  5. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Já nerada šestihodinovky,to už je lepší pěti- nebo osmihodinovka,jinak klasika,nic nového,královna zase žádná,ach jo-:)
     
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Pitrýsek47 - a víš, že to není vůbec špatný nápad - stavět hrady :D
    Třeba za každou splněnou dodávku by přibyl kousek hradu...až by byl celičký....
    Bohužel, taky postrádám trochu té kreativity. No, budu dělat, že se těším na tajemky, je jich v odměnách opravdu dost, tak snad to nebudou jen vajca, vlci, ježci a žlutý jabka xD:eek:
    Edit: sem zapomněla na čápy, těch není nikdy dost :wuerg:
     
  7. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Jo jo třeba z písku na Baha ,-) zítra poletíme kolem světa (nebo pojedeme, půjdeme) tak to je super, ne? ,-) Nové malůvky a na tajemnice se fakt těším, je mi jedno co vyleze, když novinka, tím líp.
    Jaká žlutá jabka? ty nemám ,-)
     
  8. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Vážne treba dodať žlté jablká ? o_O Kurňa, ja mám iba odrodu jonagold:p
     
  9. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Do akce jdu jako do každé jiné. Nic z odměn mne vyloženě nenadchlo, ale ani nepohoršilo. Prostě další akce podobná hromadám jiných. A nebrblám nad tím. Pro mne je 100 x lepší akce obyčejná nebo podprůměrná, než žádná.
     
  10. hullk1

    hullk1 Stálice fóra

    jako já vždycky dodělavám na poslední chvíli doufam žeto bude tohle akce snadné
     
    petaM2001, evainfo a aljanu tohle ocenili.
  11. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra


    Tak já nevím..vždycky s netrpělivostí a neutuchajícím optimismem rozklikávám offi u akce..a doufám..že tentokrát to už bude něco jiného než 3-4..dokola se opakující scénáře..a pak jsem vždy lehce zklamaná..i když předpokládám..že je asi převelice těžké vymyslet něco nového v takhle dlouhotrvající..celkem úzce zaměřené hře..ačkoliv..hraji ještě i DO..což je rpg..a tam je to podobné..ne-li horší..řekla bych..a to zcela bez ironie..že je asi málo času na vymýšlení barvitějších.. a pro hráče zajímavějších akcí..když většinu zřejmě zabere přemýšlení..jak do her takticky vsunout..co nejvíce zpoplatněných věcí..ale budu doufat ..že nyní..kdy se BP spojil s jinou společností.. se snad..třeba..možná.. v nejbližší době něčeho nového..neotřelého dočkáme...nejen v čase..kdy hra přechází do rukou někoho jiného...kdysi to byla super akce Oktoberfest..na kterou nostalgicky vzpomínám..asi nejen já..myslím jeden z posledních počinů německých majitelů...a nyní zřejmě Královny karnevalu..taktéž velice příjemná akcička..Jinak k nastávající akci ..tuhle dělat budu celkem ráda....jelikož se mi moc líbí dekorajdy../fakt se povedly/..na které jsem zatížená..ale do budoucna jsem se konečně rozhodla..že si už opravdu začnu vybírat..a budu plnit jen to..co mě něčím upoutá..zaujme..a bude fakt bavit..a nebudu se nutit do něčeho..jen proto..abych měla splněno úplně všechno..bez ohledu na pocity...jak jsem to dělala dosud...a čas..kdy bych dělala něco..co mě až tak neuspokojuje...věnuji na něco zábavnějšího...

    ..ale trvalo mě to.. :)

     
    Naposledy upraveno: 1/4/16
  12. Dulisro

    Dulisro Perspektivní autor

    Ahojky,celkem nudná akce ještě jsem unavená z té minulé a hned zase do další?Brala bych více oddechu mezi akcemi na dopěstování a chlévů.Kde to má pak člověk stále brát když je akce za akcí! A ti,co jsou na menším lvl nevím proč by chtěli jinou akci my to taky tak měli.Co jsme stihli,to jsme stihly.Proč dávat úlevy nechápu. Přeji pěknou hru.
     
    petaM2001 a anajavonuj tohle ocenili.
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jonagold jsou dobrý. Nebo přezrálé goldeny :p
    Hele, žlutý jabka jsou XL jabka přeci o_O;) To je jako žlutá švestka, šmánkote...vždyť je to jasný xD (nemáte? Při O/D ráda pošlu xD)
     
    Naposledy upraveno: 31/3/16
  14. laki6666

    laki6666 Zelenáč fóra

    Do akce jdu už z principu, co udělám, to udělám. Motivací bylo i dnešních půl mega stržených za mrkvičkuxD
     
  15. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Teda já normálně nefrflám....ale u zase šestihodinovka :cry:, to je snad nejpitomější čas a opravdu není moc pro pracující....ale no co už

    EDIT: a jaká výměna zboží z minulé akce? pořád mám ve stodole ty kostelní lilie i zahradnické nůžky....
     
    Naposledy upraveno: 31/3/16
  16. abc23

    abc23 Komisař fóra

    čarodějka007
    souhlas s časem.. když to takto vychází - nevychází - sázím po práci na pohopole a sklízím až další den.. takže uvidíme při tomto počtu, co se stihne. Kdyžtak dám pidi s tím, že to bude půl dne stát ladem.

    A hlavně si musím hlídat mletí - bo tady by se nevyplatilo umlít víc a pak měnit za BZ a Kr při současných cenách plodin co máme nastrkat do "zásob" :D
     
  17. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Hezký večer. Do akce jdu , jak jinak . Jen jsem čekala , že se bude dodávat
    také už něco jiného a ono je to zase stejné ...mrkev, brambory . Znají tvůrci
    akcí také něco jiného ? Je to stále dokola - jablka, mrkev , brambory, pšenice, oves.
    Nad jakoukoliv odměnou se již ani nepozastavuji, už mě vycvičila Hopsátka skrblátka.
    :p
     
  18. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pajaable já bych ten výběr dodávek zas tolik nezatracovala, aspoň si užijí akci i kuřátka, i když je otázkou, kolik toho dokážou napěstovat u akční a kolik padátek nasbírají...
    Hopsala nekomentuju, to by systém neunesl...
    Ovšem u této akce mne nejvíc zaujal název mise: Bohatství a sláva - přitom když se podívám na ty zviřátka, mají holej zadek...to zase bude keců xDxD
     
  19. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný večer,
    zase všechny dekorace 2 x.Při tom minulou akci by se hodilo mít dělo mít 2x.Všechno je naopak,dělo do stonku a tam může střílet bez efektu.
     
  20. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Zdravím,mně je úplně šumák co se pěstuje a nebo dodává,co stihnu to stihnu:) a pokud jde o tajemničky,mám ráda to napětí při odtajnění,i když tam není co by mne potěšilo, to napětí je fajn;),připadám si jako malá holka pod vánočním stromkem,a ruku na srdce,ne vždy jsme tam našli,co by nás potěšilo:mad:;).Krom toho,jsou to jen omalovánky,při kterých relaxuji,jinak bych nefarmařila.Tak všichni klídek,ono to nějak dopadne:inlove:;)xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.