Kolem světa (1.4. - 7.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Levlef

    Levlef Baron fóra

    tato akce je zajímavá jednou věcí - brambory se pohybují u mne na trhu za 195 KR za kus :D :D :D sup krejcárky ke mne na ucet :D
     
  2. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    u nás prozatím 135 KR ;)
     
  3. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Krásné odpoledne, akci jsem objevila před chvilkou, jako vždy do ní půjdu. Překopu farmu, připravím pole a budu čekat na začátek. Pro naše vyšší levely je to pohoda, jenom většinou čekáme na vypadávátka, ale věřím, že nižší levely, které nemají různé podpůrné prostředky, to stíhají někdy s odřenýma ušima. Vzpomínám si na svoje začátky, jak jsem šturmovala až do konce a byla šťastná, že jsem to v časovém limitu někdy stíhala opravdu na poslední chvíli! Přeji nám všem , ať nám to padá a máme radost ze hry!!!;););)
     
  4. llew65

    llew65 Vážený autor

    Nechápu, proč jsou v posledních akcích jako odměny 2x stejné dekorace, když je už nemá většina hráčů kam dávat. Kdybych všechny dekorace, které nejsou v nebi, dal na plochu, tak už nemám kde pěstovat...
     
  5. stewae

    stewae Pisálek fóra

    Levlef
    to znamená že by jsi chtěl akce takové,které by ti vyprázdnily stodolu a krejcarové konto,rozumím tomu správně ? Ale zajímalo by mě,jaké odměny by jsi za to chtěl,myslíš že by ty odměny byly jiné než jsou ve stávajících akcích? Bavilo by tě pak doplňovat stodolu?Mám radši zásoby a tu akční plodinu klidně napěstuji,je to otázka tří dnů.Hraji něco přes dva roky a je mě šumafuk kdo tu farmu provozuje ,nebo vlastní,není třeba žádné zešměšňování,hlavně že nám farma pojede dál a nezruší ji.Hraju pro zábavu a nikam se neženu,s akcema jsem spokojený.
     
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj llew65,

    třeba, protože jsou dekorace potřebné do stonku a zase jsou hráči co si pak stěžují, že si je nemůžou dát do parku. Za mně je škoda, že například dělo z poslední akce nebylo 2x.
     
  7. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Skvěle naplánovaný začátek akce na pátek + víkend, takže super :). Přiměřený počet dodávaných věcí a docela dobré odměny ;).
    Jestli mě už z toho tajemna nepadne tamarindový strom xxl a labuť, tak fakt už nevím :D.
    Farmu přestavovat nebudu, nechám ji tak, jak je - stromy/xxl, chlévy, to snad napadá...​
     
  8. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Ani by mi nevadilo,že je to pořád dokola a podobné. Spíš mi vadí, že když nějakou hru vynechám...třeba v loňském roce přes dovolenou....už se k některým výrobnám nebo stromům nikdy nedostanu. Loudit při výměnách se mi moc nelíbí. Líbilo by se mi, kdyby dali hru, kde si cenu můžeš vybrat ze starých akcí. :music:
     
  9. myskacarodejka

    myskacarodejka Rádoby autor

    Jestli bude tak krásně jako dnes, tak na to peču a budu radši pracovat na reálné zahradě. Přivítala bych trošku jiné akce, než pořád dokola pěstovat to samé. Chce to nějaké oživení. Stromy a stáje z minulé akce šly všechny do inventáře, tak asi o nic nepřijdu.
     
  10. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Já jako obvykle akci dělat budu.Zruším prales na pěstování akčních.Ostatní zůstanou tak jak jsou.

    Pajdo,to dělo mi taky mrzí.Dost jsem bojovala sama se sebou kam ho usadit.Zvítězil řádek,protože mi připadlo horší mít ho šedivý.
     
  11. Levlef

    Levlef Baron fóra

    steawe - myslím, že s nějakými majiteli jsi si spletl autora, já o nových majitelích neřekla nic. A ano - dělat jen a jen zásoby do stodoly je jaksi nesmyslné, právě před pár lety byla sranda obchodovat na trhu, mít radost z dobře koupeného nebo prodaného, vymlátit stodolu a zase ji naplnit, ted jako co - nasysleno ve stodole asi az prijde uragán nebo nevim, 90% pestovaných veci, plodu nebo produktu nema realne vyuziti, ceny na trhu stagnuji... ale mam obavu, ze to asi nemuzes pochopit :) btw jsem ona, ne on.
     
  12. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Přeji krásné odpoledne kolegyně a kolegové farmáři, kde že ty Královny karnevalu jsou? To byla akce jako řemen, dala se udělat a ještě si člověk užil přímo vodopádu různých cen. Ve srovnáním s ní už bude každá akce horší, ale abych nehanil noc před večerem, akce vypadá na pohodu - kdo má zásobenou stodolu, bude to mít jednodušší. Takže jen napěstovat papyrus .... klasicky opět o něco větší množství a promyslet strategii jak získat 700 kompasů - snad už bude fungovat kouzelný strom a sousedé vypomohou ( doufám, že nadlimitní kompasy pro kamarády nebudou za víc jak 2 floreny, minule to bylo takové trošku podpásové - 6 florenů už je zu moc, ale prý nemusí pršet jen když kape.) ;):mad:
    Mám radost ze superkrmiva, superhnojiva a odtajňovačka chlívků i stromů bude též dobrý adrenalin..... a snad se u toho budeme smát až se budeme za bříška popadat - a nakrmíme lištu, i když všichni věříme v opak.
    Takže dobrá příprava to jistí a kdo včera dobře vyšlechtil, dnes dobře zaseje, ten i zítra dobře sklidí. Držím Vám pěsti a přeji mnoho radosti. 8)8)
    pajda361 - nebylo by možné ten vajíčkový kanón dát do dekorek na nějakou jinou akci, asi nejsem sám, kdo ho má jen v řádku a na ploše by se taky docela vyjímal. Anebo to zase bude nějaký tajný trumf na vytahování florenů při nějakém sezónním výprodeji?;):mad:
    Čím to je, že u nás na jihu je krásné počasí, svítíčko sluní a parno k nedýchání,ani lísteček se nepohne pod poryvem větru..... že by si s sebou vezli i svoje počasí? No, Vy víte kdo...... neškodilo by trošku povolit kohouty, zejména zítra od 14:00 až to vypukne. :D:D
     
  13. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Taky mi to naskočilo a já myslel, že už poslali zdravici majitelé z Dálného východu xD.

    K akci: jsem stejně rozpačitý jako řada přispěvatelů výše. "Cestovatelské" ladění fajn, ale obsahově nijak nevyužité. Zase jenom pěstovat, mlít, pěstovat, mlít, získat upgrade jabloně, mlít, pěstovat, mlít, získat žlutý kurník, mlít, pěstovat...:cry::cry:;)
     
  14. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jdu do toho, přece se nebudu flákat :eek: No, i když pěstění mrkve, brambor a bobků je taky lákavé :p
    Akorát plodiny ze stodoly mohli změnit - zase jabka, ořechy, mrkev a brambory. Ach jo...Takových možností máme :((třeba hrušky)
    Zaujala mě odměna 2x zuzino ultrahnojivo o_O Fakt jako celý dva kusy :eek:xD To je apríl, že jo :D
    Copak na nás ještě ti kujóni zítra vymyslí o_O
    Kouzelný strom bude po dobu akce při své sklizni dávat 1x kompas :D
     
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Nevím co jako čekáš za odpověď, nejsem RT ani vlastníkem Číny a i když někteří trpí nějakou utkvělou představou, že ovládám Zeměkouli, tak bohužel tomu tak opravdu není. To, že se dělo líbilo a že by jste jej chtěli získat i při jiné příležitosti, bylo posláno RT a jak nás ujistili kolegové ze zahraničí, tak nejsme jediná komunita, kde hráči projevili stejné přání.
     
  16. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    pajda361 - víš, ono stačí, že to cestou Boardu šlo tam, kam to jít mělo..... a to je důležité. Opakování je matka moudrosti, takže já jsem to zopakoval a Ty jsi zmoudřel. ;):D Každopádně díky. Kruciš, ale znělo by to v profilu:
    pajda361
    Board
    Administrator
    Ředitel Zeměkoule
    Vlastník Číny
    Team Farmerama CZ

    ;)xDxDxD
     
  17. -Zdenka

    -Zdenka Vážený autor

    Krásný den xD krásná pohodová akce ;) stěžujete si na vajíčkový kanon, ale vždyt šel měnit a někteří hráči vlastní i 3 - je pohoda 1 navíc sehnat xD
     
  18. *dareba1

    *dareba1 Rádoby autor

    Přeji krásný den.Akce vypadá dobře.Mrkev a brambory jsou v zásobě,tak jen ty kompasy aby padaly..... :)
     
  19. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Vonku krásne slniečko a 21 stupňov. Piatok, sobota , nedeľa makám na záhrade aj na farme. Fí to ma bude bolieť každý sval. Z odmien
    je pre mňa Naj SK a tajomno. Vždy verím, že z nich vylezie niečo čo nemám. Som vo svojom veku naivná:p:D
     
    Naposledy upraveno: 31/3/16
  20. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Ahoj, zase tajničky, které už ani netěší, kočky a ježci či čápi nejsou pro mě odměnou...to samé delonix nebo javory....že se pěstuje jedno a to samé donekonečna se nezmění též. Tak fajn hru všem, co jste ještě nadšení.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.