Kolem světa (1.4. - 7.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Flyfirepanther

    Flyfirepanther Rádoby autor

    Tak mapy jsem dostal navrácené. Takže akci jsem celou splnil. No a ze stájí zatím červený chlívek, ale konečně jsem se dočkal labutě. Sazenice zatím nic moc. Sazenice obyčejné, tak z těch vše do lišty, kromě vrby a z baha sazenice, tak tam nektarínka a XXL stromy, ty se docela hodí. Ještě mi zbyly 4 sazenice tahi a 1 stáj. Tak uvidím.
     
    tydýtková a aljanu tohle ocenili.
  2. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Ve stodole 682 kompasů navíc, tak to se mi ještě nestalo :)
     
    satelit a aljanu tohle ocenili.
  3. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Taky mě drobet zbylo:)

    [​IMG]
     
  4. hullk1

    hullk1 Stálice fóra

    aspon sem dodělal stonek na 3 atributy
     
    aljanu a kimikimia tohle ocenili.
  5. honzi

    honzi Komisař fóra

    Nesplnil jsem jen zlatý a diamant u sazeniček na farmu, tj. měl jsem jen dvě... ale nevadí :D a zbylo mi ve stodole 612 kompasů
     
  6. kimikimia

    kimikimia Perspektivní autor

    Při zamyšlení na zhodnocením dřívějších časů a současnosti dojde hráčka k přesvědčení...že staré zlaté časy...opravdu zlaté byly. Na farmě takový pořádek a na plochách "jaký si to uděláš". A potom zdánlivý pořádek v oznámeních a nýmandi v diskuzích...jakoby to fórum měl na starosti pirát a tvůrce již byl unavený z práce..."Nechám to být...i já mám nárok v neděli odpočívat, když jsem vytvořil tak velkolepé dílo"

    Co se divíš člověče? Dyť ti vykládala/varovala, že je to "Ferda mravenec, práce všeho druhu. Chodí okolo, zkoukne z každého úhlu, aby o všem/všech věděl...pro pozdější použití...a vždycky, opravdu vždycky musí být nahoře". Jaké to pak je na "té" ploše, taktně...no vlastně ji to prý obzvláště baví a stejný problém nemá.....akorát ji mrzí nedostupné řádky, na které nemá čas.

    :-D :-D :-D, tečka na závěr.
     
    misahasa tohle ocenil(a).
  7. Kuca16

    Kuca16 Rádoby autor

    Tajemné moc nepřekvapily, ale přeci jen malinkato potěšily mám svůj první mangostan:inlove: jinak šlo vše do lišty.
     
  8. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    Tak. Akce dokončena už někdy v ...včera? V úterý :) Ale tajemné stáje a sazeničky jsem postupně vysázel až teď (včera). A jsem nadmíru spokojen. Sice 99 procent mám, ale každý nový vlk posílí smečku a každý nový strom posílí les. Při občasných přestavbách farmy mě pak vždy mile překvapí, když v liště najdu oranžový nebo dokonce červený upgrade té které stáje.
    Ne, ničeho jsem si nešňupnul, nikdo si mne nenajal. Ale při pročítání těch uplakaných či zklamaných příspěvků ve fóru se to ve mne tak nějak zvedá - proč to tedy hrajete, proč do akce jdete? TS labuť přece ani náhodou neznamená, že to bude labuť, tak nebuď labuť :)
    Když mi dnes (včera) z TS vypadl 16. a 17. vlk, nenadával jsem. Vzpomněl jsem si na toho prvního. To jsem slavil. Stejně tak u dalších zvířat nebo stromů.
    Všechno se to jednou bude hodit. Hráčská komunita se proměňuje, mirabelky a magnolie jsou zase v kurzu. Nežehrejte. Já jsem rád za každý "nadstandardní prd", co mi zde dají a nic za to nechtějí ;)
    Tož tak. Nažďár v příští akci!
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To je fakt.[​IMG][​IMG][​IMG]atd..... ještěže je ta lišta bezedná!o_O Akorát bych na umístění všech zvířat na plochu potřeboval tak deset farem.:eek:
     
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak na oranžový kurníky bych rozhodně nenadávala. Když potřebuje farmář pipky, našoupe to plochu a je to za chvíli ve stodole :D
    Mně ho nedali :cry: Pár jsem jich musela pracně poshánět ve vzducholodi. Mám jich jenom 26 kousků :( Radši za odměnu pipky, než holuby, vlka, čápa či kiváka ;)
     
  11. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Milí farmáři, akce je zdárně u konce a též jsme se dočkali cedulek s oznámením přepočtu přebytků z akce.
    Děkujeme za vaši zpětnou vazbu, kterou jsme odeslali RT.

    Příjemnou hru danda

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.