Kolem světa (1.4. - 7.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Katule008 - to neni pesimismus, ale realita. XXL stromy nevyuzivam, jak kvůli padátkům tak proto, že jsou mi prostě nanic, sklízím vždy ráno a je mi fuk jestli strom roste 24 hodin nebo 18. Nesmyslů z TS mám plnou lištu, prodat to nejde, vyměnit nebo darovat při OaD to nejde, tohle vážně není odměna, která by mě jakkoli zaujala. Vydry a jezevce si nech zajít chuť, podivuhodný výběh Labuť je jaksi vůbec nenabízí :) a na třinácté ježky, sedmnácté holuby nebo osmé čápy vážně nemám chuť, a červenýma netopýrama bych mohla dláždit prales, takže asi tak...

    Naštěstí jde hrát přes mobil, takže žádný sezení doma u PC a když si vzpomenu, tak si vzpomenu. Sklidm brambory, prodám, zasadím brambory :)
     
  2. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    shodou okolností jsem se ráno koukla na zásoby a ejhle brambor málo,tak jsem nasadila a ted čtu ,že je budu potřebovat, tak druhá várka už zraje a ještě jednu a bude jich dost ;) zbytek je ve stodůlce ,tak jen se řádně připravit = dlouhodobky a ráno nesklidit xD
     
  3. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    Pěkné pršavé odpoledne...akce nepřekvapila ani nezklamala,tak se do ní pustíme...již dávno přípravy nedělám,stejně to končí s x násobkem padátek navíc....a to bez přetahování citronu.To mě totiž vubec nebaví,sice nemám armádu z největších tady,ale i tak přemístovat 50 želváku,každou sklizen,to je na kebulio_Onejsem otrok:p
     
  4. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Jdu do toho, minulá akce nebyla a aspoň odtajním všechno nasbírané tajemno během jiných akcí. Akčního dost, zase bourání, ale dá se přeskakovat tak menší úleva, vyzobu co chci. Minulá akce dost strouhlá o padátka, nůžky nelítaly ani když jsme měli výrobny atd. tak bych moc neříkala že to bude nuda. Konečný stav nůžek na to že jsme jeli normál celkem nic moc a z polí to lítalo i po 4 kusech z jedné plochy, já bych si tady nebyla jistá už ničím. Po Ts chlívkách asi nepůjdu ale stromečky asi ano, tam míváme celkem štěstí, zato chlívky tak na obklad.
    No a zase mlýn, už by to bez něho nebylo ono, na 1ks 100ks, za chvílku budeme mlet celou sklizeň na 1ks něčeho a potom ještě mlet další. Proti akci nic nemám ale proti mlýnu ano, takže kdo nestíhá kvůli poruchám ví že nesmí mlet poslední den a to je trošku problém, že pane Panda.
     
  5. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Mě ta akce vůbec nenadchla,tajemné do lišty,hafo rostlin,hafo padátek,všechno do mlýna,hroznej stereotip,no a řádek zase tak moc nedává.Tak nevím,nevím,no uvidím jestli jo.
     
  6. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Akce mě také nenadchla, přesně stejná jako minulá, pěstovat, pěstovat, dodávat. Já už nemám tak silné nervy stále něco přestavovat, shánět SH. Pokusím se o první úkol kde bude nálepka a začnu pěstovat plodiny pro prodej nebo do stodoly
     
  7. kimikimia

    kimikimia Perspektivní autor

    Po dlouhé době pěkné dekorky...
     
    evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  8. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Hledám motivaci k akci, ale nenacházím. Už ani ta setrvačnost nestačí.
    Tajemno už dávno za odměnu nepovažuji. Je nespravedlivé.
    SK je přijatelné, ale stejně ho vypatlám na něco nezajímavého.
    SelkaJarus- já to věděl, že to jednou přijít musí. Zatím se daly všechny akce
    splnit i bez těch přeslavných citroňáků. Třeba to konečně povede k jejich normální
    hodnotě.
    xD
     
  9. Levlef

    Levlef Baron fóra

    já jen zkazím radost těm, co doufají z TS ve vydry nebo jezevce :D fakt na ně nečekejte, nejsou v nabídce:D
     
    anajavonuj, bursuk59 a evainfo tohle ocenili.
  10. nanyblacks

    nanyblacks Znalec fóra

    Já doufám že by mohla konečně se vylíhnout labuť kterou stále nemám. N.
     
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    dobrá jdem potem superkrmiva není nikdy dost a budu doufat v labutě:pteda nevím jestli nebudu mýt smolíka
    [​IMG]
    asi stopka nebo čico:oops:
     
    Naposledy upraveno: 31/3/16
  12. stewae

    stewae Pisálek fóra

    Zdravím lide farmářský :D proč zas negativní reakce na zítřejší akci fakt nechápu :( je to pohodová akce a hlavně pro všechny levely,kdo tu akci dělat nechce,nikdo ho nenutí, jednou sem tady čet,kdy psala jedna farmářka že by chtěla brutální,nevím co tím myslela ,ale já si hned představil dlouhý bič a malou ohradu,nevím jestli by stačilo nebo by chtěla přidat :mad:nevím jaký akce by chtěli ti co si zde stěžují,ale je to farma a to je o sázení,chování zvířat a výrobě produktů,bude i děsivka,tak práce bude dost :) všem co do akce jdou přeji aby jim to padalo a akci zdárně splnili :)
     
  13. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Stewae - nu, třeba nějakou, která nebude jen do zblbnutí "zasít, sklidit, semlít, dodat, zasít, sklidit, semlít, dodat"... kde je nějaká akce na dodání ze stodoly, bez akčního a třeba jen s normální plodinou, něco se zvířaty, s produkty ... ježíš jak já vzpomínám nostalgicky na Dožínky tuším 2010 nebo 2011... chmel, chmel, chmel, tuny chmelu :)

    Možná kdyby sis vzpomněl (pokud jsi zažil) na kace před lety, pochopil bys, proč lidé reagují negativně...
     
  14. Mortis21

    Mortis21 Guest

    Ahoj PetaM2001, přeji ti hodně štěstí při čekání na labutě. Každopádně zkus nám trošku přiblížit o jakou chybu se ve tvém screenshotu jedná.
     
    nanyblacks a petaM2001 tohle ocenili.
  15. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    to asi není chyba--u manželky vyskočila červená karta takyxD asi příprava na akci farma jde normálně;)
     
  16. Mortis21

    Mortis21 Guest

    Už tomu rozumím :) Každopádně mi přijde, že příspěvek je spíše do technické sekce než do diskuze. Jinak jde o připsání BZ a BBZ za zbylé akční věci z ukončené akce. Již je to nahlášené k opravě.
     
  17. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    tak jsem honem dopěstovala mrkev o statní mám na skladě a hrotit nebudu a ni šílet se šlechtěncama;) akce je dlouhá a když dokončím poslední den nebudu se zlobit...no a vydra či "moje maličkost" vyskočí ,to fakt nevímxD ,ale pevně věřím,že jednou ano;)
     
  18. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Vydra s jezevcem tentokrát určitě z TCH nevyskočí.
    Docela určitě to bude oranžový kurník a žlutá výrobna peří.
    Víc bych z tajemna za odměnu ani neočekával.
    :D

    Víc než na akci se těším na aprílové překvapení od RT.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 31/3/16
  19. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    kristesanto - co je to to cenné bidýlko??? Proč to není rovnou podivuhodné cenné tajemné bidýlko neutuchajícího úžasu kvetoucích božských lotosů?:oops:o_O:eek:
     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jsem stále na vážkách, zda do akce půjdu, ale ručička se přiklání spíše k ano. Taky mi to přijde stále stejné a když vím, že máme plné stodoly zvířat, produktů, plodů stromů třeba z bahama, které jsou absolutně nevyužitelné, tak mi to přijde i líto. Pěstovat, to beru, ale menší množství s tím, že vydáme něco ze své letité práce na farmě. Někde se to po cestě ztratilo to dodávání ze stodůlky a přitom jsou stále nové a nové stromy a zvířata. Mohlo by být i na trhu veseleji a teď abych kšeftovala jen s hnojíkem, což už také není takové, jako když se cena dala během minut vyhnat nahoru. To je fakt jedna z věcí, co mne moc baví si pohrát s trhem a teď je těch příležitostí opravdu málo
    :oops:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.