Kolem světa (1.4. - 7.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Zatím 999 kompasů navíc, ale na některé nemám tam bude i 1999 si myslím. Mám rakytníkový háječek a to doslova, co TS to rakytník a ořech XXL, náhodou je víc k užitku než rakytník na farmě a zvířena ledňáček, želva a...jo oranžový chamík takže celkom fajne ne?
     
    evainfo, slonisko a myš59 tohle ocenili.
  2. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Akce hotová, stáje i stromy odtajněny, padl ledňáček a pásovec, sice je mám , ale potěšili, stromy nic až na vrbu černou a jeden mangostan , za ten jsem velici ráda ! Akce dobrá, ale chtělo by to zase akcičku jako byla ta Karnevalová královna :inlove::p
     
    Trepifajksl, evainfo a myš59 tohle ocenili.
  3. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :p kompasů mám už zase přes 700, padají o stošest ... tajemné "tajemno" je ještě v liště, nechci si kazit náladu žlutými chlívky a jinými perlami ... ale nakonec to vytáhnu na plochu a podívím se, co že na mne tentokráte vyšlo xD
     
  4. misounek0804

    misounek0804 Pisálek fóra

    rampusak :můžu se zeptat v albu na třetí fotce s datumem 21.1.2013 co to je za plochu ???
     
    anvan tohle ocenil(a).
  5. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Tak já jen 489 kompasů, ale je to tím,že si zas jedu plážo-lážo a pěstuji,co zrovna potřebují, z tajemných 1 vydra,1 labuť/první/ a z stromů 1 rakytník, 1 čer.vrba, jinak vše co už mám do lišty.. Venku opět pěkně, tak hajdy na zahradu dodělat jarní očistu zahrady ;) Tak v albumu jsem dlouho nebyla a koukám změny ,tak jsem se pokochala nálepkama, když vjedu kurzoren na ni ukáže mi to rok a z které akce to je ;) ikdyž ty starší z 2010-11 jen rok xD RT asi už také neví ...
     
    Naposledy upraveno: 7/4/16
    skalara.v, evainfo a ldivacka tohle ocenili.
  6. maruska71

    maruska71 Zelenáč fóra

    myš59-Zdravím,jen by mě zajímalo jak ti mohla z podivuhodného výběhu Labutˇ vypadnout vydra.Ty máš u RT nějakou protekci?
     
    slechtajara tohle ocenil(a).
  7. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Síce TS a TCH na farme nič moc ale na Baha to stálo zato :p 2x grep, 1x nektarinka, 1x strom morského hrozna XXL, 1x mangostan :):):)
     
  8. AnettNelli

    AnettNelli Pisálek fóra

    tak jsem si myslela, že akci stihnu :) ale chybí mi 4 kompasy, sázím mrkev, že třeba vypadnou, ale zatím ani jeden.
    No tak nebude poslední řádek. Svět se asi nezboří :D
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  9. Meli8

    Meli8 Rádoby autor

    Tato akce byla bezvadná. Ten kdo chodí do práce a nemá v práci PC tak ví o čem píši.žádný stres, vše v pohodě. Ještě se mi nestalo že bych byla hotová dva dny před ukončením akce. CHVALIM.
     
    Trepifajksl, Plevelnice a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Z labutě ne, ale byly tam i výběhy s vydrou ,-)i když nejsem myš, tak myslím, že to tak bylo

    Edit Casey: to jsem nedomyslel, já dával na plochu taky vydry i labutě, ale nepíšu, že z této akce, píšu byly tam (třeba v liště) :D
     
    Naposledy upraveno: 7/4/16
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jeste chvili je sance, ale posledni chvile...
    Myslim ze tentokrat to vypadavani je temer na 3 akce, takze to by mel stihat i ten co chodi do prace... hlavne teda ze je 6 hodin akcni, jednak min prostoju a tim i vetsi sance na vypadnuti...

    Vypadavat ma 117 kompasu/den, v tuto chvili ma byt 698 ([5.ukol]+143 ) nebo chybet 2, mam 2038 (chybi 0 ), mam 291% hotovo.
    Stav papyrusu : idealne 16729 kusu (2800/den ), mam 16899 z 16800 (100% ).
    Zatim uplynulo 99% casu, zbyva 0 hodin.
    A vetrnik musi udelat 168 map z papyrusu, klidne prubezne, nic jinyho se s papirem delat neda, no a hned na zacatku 42 kusu zasob :)
     
    Trepifajksl a tydýtková tohle ocenili.
  12. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Pitrýsek47: Ahoj.... víš jak seto říká... myslet znamená ..... vědět ,-) v odměnách bylo 6 výběhů "labuť". Ono je lepší se podívat na první stranu než myslet :-D Jinak předpokládám, že měl hlodavec ještě nějaké TCH z jiných akcí a zamotala to. Ikdyž mě by tady na foru nepřekvapilo ani info, že někomu z TCH "labuť" padl mangostan :-D
     
  13. Adush96

    Adush96 Rádoby autor

    Tak já hlásím hotovo, sice jsem kvůli vypadávátkům nedodělala 4 úkol ale zas tolik mi to nevadí stonek,tajemný sazeničky i chlívky mám takže spokojenost
     
    Tom_Cooper a Janké861 tohle ocenili.
  14. slechtajara

    slechtajara Rádoby autor

    Casey27-Ahoj... mangostan ne,ale růžová výrobna arašídového másla.
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Zjistila jsem, že taková akce se dá stihnout i od soboty s přístupem na internet jednou za den- v pondělí dvakrát-. Ve čtvrtek jsem dala dlouhododky, v sobotu ráno pohopole jenom na jednu plochu, večer rospěstovala všude bez rušení chlévů a stromů, v neděli sklidila a zasela, v pondělí dvakrát, v úterý jednou, ve středu ráno jednou, večer jsem přijela, sklidila,zasadila na ráno a ráno poslední otočkka.Hotovo:p;)
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  16. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.Včera večer akce ukončena,nikam jsem se nehonila,vyšlo to akorát a teď jsem odtajnila. Všechno xxl stromy mezi které se zamíchala černá vrba,2xrakytník,mandarinka,grep a mangostan-který mi ještě chyběl.A chlívečky lišťáky,ale labuť radost udělala velkou,takže já jsem nadmíru spokojená.Vydra padla už minule.
    Ještě chybí stromové novinky z minula,ale ty časem taky na mou farmu dorazí.Možná už o víkend.
     
  17. fefu123

    fefu123 Pisálek fóra

    ahoj, ahoj:D, tak aj ja mám hotovo a to vďaka darčekom. Všetkým, čo mi poslali kompas ďakujem
     
  18. abc23

    abc23 Komisař fóra

    No a ušetří to pár stránek diskuze, bo už se nikdo nemusí ptát, kam co má dodat a kde co najít.. ale beztak to teď byla jen nějaká "oddechovka" před tajfunem
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  19. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Doufám, že se nepletu, ale domnívám se, že nižší LVL mohly mít z této akce radost a užitek. Pro staré mazáky obyčejná běžná akce.
    Cimrmani by řekli: " Nuda, nuda, šeď, šeď....." :p
     
    evainfo, kimikimia a Trepifajksl tohle ocenili.
  20. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Proč já si vždycky říkám,tolik vypadávátek,to nestihnu no a nakonec mi jich zbylo 830.Akce byla bezva,ale nejvíc potěšila husa s dlouhým krkem.
     
    Laca-25 a kimikimia tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.