Kolem světa (1.4. - 7.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. KiQuSiQ

    KiQuSiQ Znalec fóra

    Teda... TS ani TCH nestoja za reč ako vždy :sleepy: nenahnevala by som sa, keby už dali TCH na pásavca či jazveca, nie stále len ľabuť :p
     
  2. kyblik1958

    kyblik1958 Perspektivní autor

    Tak zdravím všechny ,,,,,,,,,,,tak z tajemnic do lišty holub, kohout, prach. peří, guana oranž. kozí mlékárna žlutá a oranž. husy tak to je fakt mazec ................:mad:ze stromů potěšilo žluté lapacho , vrba jinak taky nic moc a na baha moringa, mangostan, garsinie , tamarid a zbytek lišta ještě že je nekonečná alespoň prozatím ...............a teď by to chtělo na chvíli pauzu nějak mám ve stodole průvanxDxDa vy si kluci nestěžujte mám taky prd a kuličku a nefňukám:p
     
  3. pruska99

    pruska99 Pisálek fóra

    Ahojky, tak jsem si nechala všechny stromy a stáje získané z Cesty kolem světa až na dnešek, moc jsem se těšila na výsledek.Jenže žádná radost, ale velké zklamání....žádný jezevec, vydra, labuť, ani ze stromů nic. Všechno šlo do lišty.Tak nějak mi to přestává bavit, plnit úkoly a nic z toho.
     
  4. Kuca16

    Kuca16 Rádoby autor

    Na začátku akce jsem si řekla, že vynechám a nepůjdu po stonku, ale ono to tak pěkně popohání baha farmu dopředu. Takže stonek už je aktivní a teď ještě zkusím dodělat sazenice na farmu, ale asi dám jen stříbrný úkol, na zlato mi ještě bude chybět a do práce se musí a tam se ke kompu nedostanu :cry: Tři roky jsem farmu nechala stát ladem a teď mě to nějak chytlo a to nemám žádná vylepšovátka, ale už se šlechtí růže.
     
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jooo, tajemky...:cry:
    Ale přeci jenom malý úspěch byl. Dorazily žluté trubky:inlove: a moringa xxl :D. A dvě nektarinky. Ty sice nenadchly, bo jich už pár mám, ale někomu se určo budou hodit ;)
    Chlívky: oranž: osel, kozy, quáno. Kivi, pyskatec a holub o_O>:(:(
    Prašule utržené za brambory jsem rozfofrovala na trhu za šlechtěnce xD:eek:
     
  6. -viliem-

    -viliem- Pisálek fóra

    Tak ve stodole mám 23 map a 376 kompasů,jinak ze sazenic potěšily 2 černé vrby ostatní šlo do lišty a ani chlévy nezůstaly venku,neboť vše se jen opakovalo a tak to je opět v liště.Na baha mě překvapení teprve čeká :)
     
  7. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    ked uz vsetci pozerate tie kompasy ja v tuto chvilu 803 naviac
     
  8. *dareba1

    *dareba1 Rádoby autor

    Ahoj, já mám 351 kompasů a 23 map.Ráno ještě nějaký kompas vyskočí z ořechů a cibule tak zase bude nějaký ten krejcar k dobru.
    :) :) :)
     
  9. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ahoj. Farma Margziam taky hlásí hotovo a moc díky všem, co mi poslali padátka.. můžete poslat jiným, co ještě potřebují..
    Myslela jsem, že jich budu mít málo.. a zatím mám navíc nyní 367 kompasů a 35 map mi zbylo a 54 papyru.
    Z TCH mi, myslím, přibyla labuť a ledňáček (ale už to muselo do lišty a další už nevím, protože je musím nahrazovat zvířaty z brzké akce - jak jsem se dočetla ve FO..)
    Z TS mi přibyly mišpule, datlovníky, javory japonské (s upgrady), vrba černá, rakytník, planika XL, morušovník XXL
    TS na Baha daly: nektarinka, grep, kiwi XXL, delonixy XL a XXL víckrát, banánovník XXL, budhova ruka XL a rohovník XL.
    Tak díky moc a dobrou noc.. :sleepy::sleepy::sleepy: :)
     
  10. kimikimia

    kimikimia Perspektivní autor

    Tak poslední zářez zas oranžový...rybička...jak jinak, xxl...ještě dvě sazeničky...labuť obrázek nepřivolal...

    Ale víte, že tu na obrázku přivolalo pecorino... Tak kdyby si zas někdo chtěl hrát se složením krmiva... :)
     
    aljanu, evainfo a ivetakuc tohle ocenili.
  11. ANRYfox

    ANRYfox Rádoby autor

    Gratuluji všem k dokončení.

    A obzvláště těm, kteří se účastnili hromadné etapy útoku na můj rekord v podobě labutě...

    Já jsem splnila půlku na pohodu...
     
    aljanu, evainfo a ivetakuc tohle ocenili.
  12. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Pěkná akce i odměny byly pěkné,ale jako většinou u mě,ze stromů a stájí jsem nic nového nezískala,ale jinak se mi dobře farmařilo.
     
    aljanu, EdmondDantes a ivetakuc tohle ocenili.
  13. Levlef

    Levlef Baron fóra

    :D před začátkem akce jsem hodnotila takto:

    "Takže zase pěstovat jak trotl, pak to semlít, v odměnách 6 oranžových kurníků a 24 XXL katalp mně nijak neuchvátilo, takže já si tradičně dojdu pro nálepku a nazdar hodiny :D"

    a co že mi to vypadlo z Tajemné? ORANŽOVÝ KURNÍK!!!! :D :D další už ani nevybírám, už takhle mám plnou lištu :D :D
     
  14. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Levlef: ahoj, to máš asi odměnu za stabilní farmu ,-)
    já jsem spokojený, dnes ráno hotovo komplet.
     
  15. aorere

    aorere Perspektivní autor

    Tak i přes počáteční nechuť do úkolu a jedinou motivací byly tajemné stromy na Baha, jsem úkol zdárně dokončil. Jel jsem na pohodu, sklízel jen na dvou plochách, o víkendu jsem byl venku a farmy si nevšímal a šlo to bez problému, jen jsem využil celý časový limit. Z tajemných Baha stromů se samozřejmě mangostat nevyklubal, jen samé XXL a XL a 2x garcinia. Tak jsem zvědavý na tajemný stáje.
     
  16. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky všem tak mám taky odtajněno a světe div se žádný zázrak se nekonal.:eek: Jen na Baha- Grep měla jsem jen jeden tak ten potěšil.:D Přeji krásnou hru.
     
  17. misounek0804

    misounek0804 Pisálek fóra

    jak to tu čtu tak má někdo i 800 kompasů navíc a já si ten poslední do akce zasloužila před chvílí takže úkol hotový kompletně což u mě zas tak často není :D jdu se podívat co bude z tajemných sazenic :D
     
  18. Kuca16

    Kuca16 Rádoby autor

    Na konec se zadařilo a mám hotovo, kromě 2 úkolu ten jsem nechala být. Večer odtajním všechny tajemné tak jsem zvědavá co na mě vykoukne. Po prvotním rozhodnutí, že tuhle akci vynechám, to šlo celkem fajn a ještě zbylo asi 280 kompasů. A teď zpět do reálu a hurá do rachoty:oops:
     
    Trepifajksl a aljanu tohle ocenili.
  19. MartinVydrz

    MartinVydrz Pisálek fóra

    Stejný model hraní akcí má jednu výhodu: člověk u toho nemusí moc přemýšlet.
    :DxD
     
    aljanu a ldivacka tohle ocenili.
  20. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tak já také hotovo dva dny,až teď jsem našla čas vše tam doházet :p Jinak kompasů mám teď 510 navíc a do konce akce ještě něco nasbírám
     
    aljanu a Pitrýsek47 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.