Kolem světa (1.4. - 7.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/3/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    akci mám hotovou, tajemky vše do lišty (očekával jsem). Jinak osobně farmu vždy přestavuje kvůli vyšší efektivitě MJS, nyní už farma v normálu (chlévy a stromy). Jako plus akce dávám double dekorky - sice mám plný park i ostrov, ale výměna za vyšší BZ se vyplatí. Druhým plusem pro mne bylo zvýšení krejcarového konta tak o 10M (nevím přesně, protože jsem i nakupoval) pěstováním mrkve i když doma mi říkali, že jsem cvok (asi maj pravdu)
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Je teprve úterý, akce 2 dny hotová a dva dny ještě před námi a začíná být trochu nuda. Už jsem dopěstovala i brambory, které šly na prodej a teď nevím, do čeho píchnout. Chtělo by to nějakou mezihru :music:
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Chcete se někdo inspirovat? ,-) zatím:
    čáp, pštros oranž, chameleon oranž., vlk, husa oranž.
    vrba černá, 2x rakytník, javor jap. XL, dub XXL, moruše XXL
    kustovnice XXL, guava XXL
     
  4. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    tak z vybehov padli 2 x labute,ostatne pojde do inventara. Celkovo mam uz 4 x labute :)
     
  5. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Hotovo od rána, teď šlo všechno tajemné na plochu, tak jsem zvědavá a těším se i na ty bobry, koně a slepice, které tutově vychytám :) Krásný jarní den všem farmářům a ať se daří nejen na farmě :).
    Tak hotovo - labuť,vydra a jezevec - no, kéž by, ve skutečnosti to vypadá jinak: čáp, vlk, oranžový zajíc, husy a včelín a červené ovce. Bobr, kůň ani slepice nikde, béééé:) Ze stromů 2x lapacho! a to doopravdy, jinak 2 rakytníky a zbytek XL či XXL toho, co už mám. Jo, dobrý, určitě to mohlo dopadnout hůř:) Na baha za chvíli, pokud by něco padlo, pochlubím se :)
     
    Naposledy upraveno: 5/4/16
  6. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Tak já hodím TS na plochy až dnes večer a uvidím až zítra, čím jsem byla obdarována. Papyrus přebytek 1ks ale ty zásoby, fakt 38ks navíc, ale byla jsem vážně nemocná o víkendu, tak bych to přisuzovala změně stavu :cry:xD

    Jestli to čtou sousedíci, tak prosím kompasy už neposílejte, teď jsem mrkla do stodoly a mám 249ks navíc, jinak děkuji všem za posílání a odteď už třeba parfémy, až na mě vyjde řada ;)
     
  7. papulice

    papulice Veterán fóra

    zase mě zklamali ts a tch,vše do lišty,nechápu že někdo už má 4 labutě a někdo prd:cry:děkuji sousedům,už kompasy neposílejte,mám jich 241 navíc a ještě do konce dva dny
     
  8. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky hotovo,jedno labuťátko mám,ostatní podaruji to co mám hodně krát,dala jsem si na všechny plochy chlívky abych zas mohla plnit úkoly.

    [​IMG] ;)
     
  9. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Z bahama TS jsem obdržel 11 ks xxl stromů, různých(moringu, kumquat, kokos atp) a k tomu jednu delonix xl. Mohlo to daleko horší, s tímto jsem celkem spokojen. Chybí mi tam jen clausena a ta v nabídce nebyla, že? Na farmě to bylo tristnější, za zmínku snad stojí jen rakytník, jinak 6 x xxl a 5 x xl stromy: mišpule, planika, jeřáb, japon. jeřáb, mandloň a oliva. Nu - třeba jednou budou mít větší využití... To lapacho je fakt rozhodnuto, že ke mně bydlet nepůjde a ne a ne, ne...
     
  10. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Ahoj, děkuju moc všem, co mi posílali kompasy, už můžete posílat jiným, kteří potřebují, už mám hotovo, přestože jsem měla obavy, jestli to zvládnu.

    Z TCH mám 2 labutě (k té první, co mi padla minule), tak mám radost. Jinak oranžový bobří hrad, červený prasečí chlívek, Rodeo ranč žlutý a ježci.
    Z TS farma: 3 jalovce skalní, vrba černá, 2 rakytníky, ořešák XXL, dub XXL, javor japonský XXL a XL, jedle XXL a jeřáb XXL.
    Na Baha teprve zraje..

    Samozřejmě největší radost mám z labutí, jalovců, vrby černé, ale i ty ostatní se mi hodí, protože vzácných je vždycky málo, dokoupit se nedají, a barevné taky jsou fajn, když dávají víc zvířat (chlívky), nebo jsou dřív hotové (výrobny).
    A že jsou i se základem, jsem taky ráda.. :)

    Lapacho taky nemám, vydry taky ne a je toho ještě víc, co nemám.. tak uvidím, jestli a kdy to přijde...

    evoku - prosím Tě, dej pokoj s mezihrou, jsem ráda, že můžu aspoň trochu něco málo pěstovat do zásob. Jestli Ty se nudíš, tak já teda ne. Ještě mám v družstvu hodně úkolů nesplněných, protože nemám kdy normálně pěstovat na ty úkoly, když je jedna akce za druhou...
     
  11. NeonTheo

    NeonTheo Rádoby autor

    Akci jsem na pohodu splnil 8) Přeji tak i ostatním hodně štěstí při plnění :)
     
  12. farma_maggie

    farma_maggie Pisálek fóra

    Ahoj, stále nemám hotovo, ale ráno bude. Do akce jsem použila jen jednu MJS, jinak jedu s dýňovkou a užívám si sluníčka. Sice je to pomalejší, ale tu marmošku si aspoň sama vyrobím. Kompasy padají skvěle, tak čekám jen na papyrus. Tajemno zasadím až po akci, ale už se na to překvapení těším ;)
     
  13. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    také hotovo,normál stromy fakt pomáhají ;) tajemno odtajněno :něco do lišty ale povedl se ledňáček a 2xjalovec skalní a na baha nektarinka,mangostan a grep
    xD takže spokojenost
     
    STYBI, aljanu a kiki2305 tohle ocenili.
  14. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tajemné tajemno nepřineslo vůbec nic nového, krom teda xxl stromů které můžu opět vyplácat při O&D.
    Chlívky alespoň potěšily svými oranžovými nástavbami, jinak opět žádný nový.
    To samé platí pro Baha.

    Už mám 287 kompasů navíc. To je snad první akce kterou mám hotovou tak rychle a ještě sbírám navíc. Většinou mi to vychází na poslední den akce.
     
    petaM2001, STYBI a aljanu tohle ocenili.
  15. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Tentokrát jsem neměl čas ani chuť jít často na farmu, takže jsem začal až v sobotu a sklízel jsem jen občas, ale i tak jsem před chvílí úkol v klidu splnil a ještě zbývá spousta času. Tajemné chlévy v družstvu stihly uzrát a přinesly mi další 2 labutě, což se u mě normálně nestává, takže celkově spokojenost...
    Všem, co ještě plní, přeji hodně kompasů.
     
  16. kimikimia

    kimikimia Perspektivní autor

    Pomalinku se blížím k cíli...stonek aktivovaný, aby ten úkol nepřekážel.
    Ještě poslední dekorku a uvidím, co se stihne/nestihne.

    Odtajnění? No stromek na příští vánoce...ovšem ozdobit si musí člověk sám...ale pořád jedlička lepší než smrk.
    Zviřátka? No jedna žabička, co člověk nechce vidět :-D. Holoubek pro případ, že člověk nestihne dokončit. Tak aby zlatíčku nebylo smutno... :-(

    A poněvadž všude zavázá akční...tak papričku, rajčátko a okurku holt v reálném světě, nakrájenou v sálatě...

    Poté vypadne kohoutek, abychom tu zeleninu mohli pořádně omýt. A vraní úkryt, protože když už jsme ten salátek udělali, tak ho nevyhodíme...
     
    Naposledy upraveno: 6/4/16
    petaM2001, STYBI a aljanu tohle ocenili.
  17. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, hlásím hotovo. Na noc dávám TS a TCH.
     
    petaM2001 a STYBI tohle ocenili.
  18. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Zdravím všechny, tak tentokrát to mimořádně padalo, tak hotovo a odtajněno. Ze zvířátek 11. žabka,ledňáček a nějaké oranžové chlévy, ze stromů 2 jeřáby XXL,černá vrba, jinak nic moc, ale Baha potěšila: cesmína XXL, moringa XXL, mombín XXL, papaja XXL, nektarinka a další XXL stromy,tak velká spokojenost.
     
    petaM2001, kiki2305 a STYBI tohle ocenili.
  19. Jemima62

    Jemima62 Rádoby autor

    Ahojky všem --- akcička jak jsem avízovala na některé z předchozích stránek je hotová a nyní jsem odkryla poslední z tajemné 13.komnaty ---- a co tu vidím GRAPEFRUIT ( hned sem jej řádně přihnojila a vysadila na významné místečko) a k jednomu Mongastanu ještě přibyl další, jinak jako u všech je to tzv: "lištovka", ale nevadí, však ono se to jednou bude hodit a jak se říká "lepší je mít a nepotřebovat , než nemít a potřebovat".
     
  20. 71Romca22

    71Romca22 Pisálek fóra

    Zdravím a též mohu zahlásit - hotovo - ...tajemno jsem dávala průběžně, abych si tu "nádheru" užila vícekrát...:D...nooo, třikrát prdlajs (u chlívků), u stromků to úplná katastrofa nebyla, jen ne to, v co jsem doufala ...tak snad indy;)... sousedům díky za kompasy
     
    Naposledy upraveno: 5/4/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.