Kocour Jones a obyvatelé ztracené archy (1.8. - 30.8.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hadicak

    Hadicak Zelenáč fóra

    Díky za pěkné zpestření prázdninových dní a fajn soutěž. Děkuji všem za gratulace. Mám jeden dotaz na který email mám napsat korespondenční adresu. Děkuji Hadicak
     
  2. farmík84

    farmík84 Pilný autor

    Velká gratulace vítězům!!!! Nešel mi otevřít ten zelený klíč a pak jsem stejně musela jít chystat vaření , abych jim nedávala na oběd mrkvovej chleba :D ,takže už jsem byla mimo, ale navadí bylo to napínavé a teď si vklidu rozluštím tu adresu, jestli se mi podaří ten zelaný klíč stáhnout, pořád tam mám jakýsi dopis:oops:. No nevím jak to dělám, ale se naučím
     
  3. Lenushka70

    Lenushka70 Rádoby autor

    Farmík84, ten dopis to je právě podklad pro dešifrování zelených číslic. :)
     
  4. farmík84

    farmík84 Pilný autor

    Lenushka70, děkuji no já bych asi hudrovala až do večera. tak jdu luštit abych to dotáhla do konce a pak se poplácala po ramenách, že jsem dobrá
     
  5. farmář1970

    farmář1970 Rádoby autor

    Zdravím farmáři, tak výsledky byly vyvěšeny, ale v naději, že se konečně stanu jedním z vítězů pominuly a nakonec jsem se stejně stal jedním z poražených v soutěži :) Soutěž byla velmi napínavá a určitě také zábavná, ale jak už to na světě chodí, vítězové mohou všehovšudy pouze a jenom tři a proto chci výhercům pogratulovat a ostatním soutěžícím poblahopřát za účast a chci také popřát hodně štěstí v příštích herních soutěžích :) Doufejme, že se najde soutěž, kde i my budeme moci zvítězit a zapsat se tak alespoň jednou do žebříčku vítězů a být na sebe pyšný :) Soutěž mi sice nepřinesla výhru, ale za to mi nadělila úžasnou sousedku, bez které bych tuto soutěž vůbec nezvládl a proto jí ještě jednou tady na fóru mockrát poděkovat za pomoc a jsem moc rád, že jsme se právě díky této soutěži stali přáteli. Přeji vám příjemný zbytek dne a spoustu zábavy při farmaření :)
     
  6. koudyova

    koudyova Rádoby autor

    zdravím vás všechny, právě jsem se vrátila z lázní, pro sebe již jen dohledám poslední obrázek a poskládám obrázek a pro sebe se pokusím rozluštit správnou adresu. Bylo to moc hezké hledání a opravdu mne to bavilo. Škoda, že nelze udělit cenu, byť jen symbolickou, třeba zatočení kolem, všem, kteří nakonec úspěšně rozluští a odešlou. Tak jdu na to :).
     
  7. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Přeji hezký den. Klíč jsem stáhla asi po 2 hodinách po uveřejnění, ale rozluštila před 1/2 hodinou a odeslala email...:D...
    Moje mínus, nestihla jsem reagovat rychleji, bo přeci jenom jsem máma, a než jsem našla volnou chvilku mezi vařením, tak jsem se dočetla, že už výherci jsou...Blaží mě to, že jsem "Šifru kocoura Jonese" rozluštila.

    Srdečně moc gratuluji výhercům...:)

    [​IMG]

    Holt rychlost se cení a volno také...:)
    Užijte si výhry,...moc vám jí přeji, máte jí zaslouženou ...:) fakt jste makali a byli rychlí...:)
     
  8. máťochov

    máťochov Stará škola

    Ahojky všem. Vrátil jsem se s malým z hřiště a jak vidím kódem už se zabývat nemusím. Gratulace těm nejrychlejším luštitelům. Já si za měsíční hledání a skládání obrázků otevřu jedno orosené:p.
     
  9. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    Tak prťata konečně po obědě zabrala :p a tak jsem si cvičně vylouskala kód a poslala - no bylo to prima.
     
  10. koudyova

    koudyova Rádoby autor

    Zvládla jsem to, odeslala a jako malá se radovala z emailu, že je soutěž ukončená... pro mne to ale znamená, že jsem to prostě zvládla a že ještě na to nejsem tak bledě :). Za to to stálo, mám hned pěknější den a jdu se odměnit makovcem.
     
  11. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    nejdříve gratulace vítězům. Já jsem trávil víkend v Krkonoších a bylo nádherné chození (dnes trochu více teplo, ale uzpůsobili jsme tůru). Se soutěžím jsem měl šanci mezi před půl osmou ráno a to ještě nic nevyšlo, ale beru to jako hru a Krkonoše byly hezčí.
     
  12. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    Ahojky...
    ..takže vyluštěno..dešifrováno..vítězové jasní..těm srdečně gratuluji...mě nakonec na finiš nezbyl čas..ale stejně bych na výhru nestačila.. neboť pod tlakem se mi špatně pracuje..a jsem i docela pomalá..ale s tím jsem do toho šla..bavilo mě hledání i celková atmosféra soutěže.... možná si ještě sama pro sebe zkusím dokončit..abych viděla jestli to vůbec zvládnu..
    [​IMG]
    Hezký večer
     
  13. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Blahozelam vitazom!!! Ja som stravila den v praci, takze ziadna sanca zapojit sa do finale. Ale nevadi, vdaka tejto hre, ktora bola fakt velmi vydarena a zaujimava, som nasla novu super susedku a kamaratku. Dakujem Mamba. Tak este raz blahozelam a vitazi uzite si svoje ceny.
     
  14. Hadicak

    Hadicak Zelenáč fóra

    Ahoj, vyhrál jsem tuto hru a byl slíben dárek při akci obchodovat a darovat. Na koho se mám obrátit. Děkuji.
     
  15. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Zdravím, růžový kachník, který jsi chtěl, ti kolega před chvílí odeslal.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.