Kocour Jones a obyvatelé ztracené archy (1.8. - 30.8.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Soutěž byla super, děkujeme ;) Výhercům velká gratulace :)
     
  2. Lenushka70

    Lenushka70 Rádoby autor

    Mě by jen zajímalo, k čemu byl ten zelený klíč.... :p
     
  3. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Gratulace vítězům. Čest poraženým. Vstávala jsem později....Na uložto to po mě chtělo registraci. Stáhnout soubor bylo až na x-tý pokus, a zda se mi stáhnul správný, netuším (Milan V. Mácha ?).
    Tak zas někdy příště ;) (ještě zkusím jen tak dešifrovat tu adresu, vůbec nevím, zda to zmáknu o_O)
     
  4. mamba54

    mamba54 Stará škola

    gratuluji vítězům a jak se říkalo čest poraženým, tato soutěž mi sice nepřinesla výhru, ale něco cennějšího, získala jsem dvě skvělé sousedky a kamarádky, díky kocoure, díky RT, díky Duno, díky Jitko Vnoučková:);)
     
  5. Lenushka70

    Lenushka70 Rádoby autor

    Skalara.v dílo Milana V. Máchy jsme si stáhli asi všichni. Proto mě zajímalo, k čemu tento "klíč" měl sloužit. A že jsem ho přečetla celý :D
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Velká gratulka vítězům ;) a mě potěšilo, že jsem to zvládla odeslat xD ..
     
  7. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Děkuji moc za fajn soutěž a gratuluji ostatním výhercům.
     
  8. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    Velká gratulka vítězům. Mám tu mrňata a tak na luštění kódu zrovna nebyl čas. A ten zelenej klíč mi tady taky nešel stáhnout.
    Ale jinak to byla prima soutěž a zábava. Díky všem, co to připravovali.
     
  9. jaza78

    jaza78 Rádoby autor

    Jak znela ta sifra prosiiiiiiiiiiim ?
     
  10. jaza78

    jaza78 Rádoby autor

    Uz to vim dekuji
     
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Může mě, prosím, někdo nakopnout - tedy osvětlit, co s těmi zelenými čísílky nad obrázky (modrý jsou jasný). Stále se mi nerozbřesklo o_O
     
  12. Bumbalinda

    Bumbalinda Pisálek fóra

    Já jsem tedy oba ty klíče hned pochopila, ale byla jsem pomalá v hledání. Pokud jde o ten email, tak já bych třeba byla trošku záludnější ;), aby nebylo možné si ho domyslet. Já jsem si právě říkala, co když tam bude nějaký chyták a nebude to tak jednoznačné, jak to vypadá a tak jsem poctivě prošla každé písmenko.
     
  13. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Velká gratulace vítězům ;)
     
  14. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    skalara.v
    myslím že v dopise se má hledat konkrétní písmeno podle klíče stránka-řádek-slovo-písmeno.
     
  15. Lenushka70

    Lenushka70 Rádoby autor

    Skalara.v s odstupem času si myslím, že ta zelená čísla jsou strana, řádek, slovo a písmeno daného textu, ale to mě napadlo až teď.
     
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Ahá, díky. Zkusím to dovylouskat, aspoň nebudu mít pocit, že jsem se s tím celý měsíc matlala zbytečně :D;)xD
     
  17. honzi

    honzi Komisař fóra

    skalara.v: já takový pocit mám, protože mi to uteklo o tři minuty :D
    Jak vůbec máme vědět, že člověk, který má 0 příspěvků na fóru, tady někdy byl? (1 příspěvek není o moc lepší)... Trochu zvláštní... ale nevadí... Prostě jsem pomalý...
     
  18. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Taky jsem čekala že tam bude třeba nějaká přesmyčka nebo tak něco a ono to fakt byl tak lehký email :( výherci jsou zvláštní, raději bych tam viděla ty,kteří jsem pravidelně chodili psali, radili a tak než tyto anonymy. Ale tak to už je na moderátorech vyhodnocení vítězů a jejich ověření ;)

    modrý klíč hledáš v tabulce a druhý je vždy stránka, řádek, slovo, písmeno ;)
     
  19. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Gratulujem výhercom, Kocúrik, Tebe ďakujem za spestrenie hry ;)
    PS. Aj ja som najprv začala ten list čítať xD
     
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak vylouskáno - díky za nakopnutí. Ten problém s dešifrováním mě strašil už od začátku :D.
    Bylo to super a aspoň jsem opět nabyla nějaké zkušenosti, třeba pro další soutěž ;). A příště už to půjde jak po másle xD
    Papa a nebuďte zklamaní. Já se cítím jako vítěz už jen pro to, že jsem to zvládla :music:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.