Kocour Jones a obyvatelé ztracené archy (1.8. - 30.8.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. honzi

    honzi Komisař fóra

    kdo by mohl vymyslet něco, co by nás dva na dlouho zaměstnalo? :D
    Jinak díky za suprovou soutěž ;)
     
  2. Bumbalinda

    Bumbalinda Pisálek fóra

    Asi jsem to špatně napsala. Vzdávám šancen a výhru, ale email jsem poslala. Jen tak, co kdyby náhodou :)
     
  3. jaza78

    jaza78 Rádoby autor

    Tak me to porad pise neplatna emailova adresa a nejde mi to poslat . Asi to mam blbe chi . :D . Dobra hra díky
     
  4. honzi

    honzi Komisař fóra

    Já vím, že jsem nedočkavý, ale... v jakém časovém horizontu by mělo být vyhlášení? Jak jestli dnes nebo třeba příští týden... Abych nebyl moc napnutý :D Mohl bych prasknout :D
     
  5. Lakoo

    Lakoo Zelenáč fóra

    V úvodu se píše, že: "Jakmile obdržíme první tři správné odpovědi, které budou obsahovat všechny náležitosti, soutěž bude ukončena a výherci zveřejněni." Tak tu napjatě sedím. :)
     
  6. mamba54

    mamba54 Stará škola

    asi jsou všechny odpovědi špatné;)xD
     
  7. honzi

    honzi Komisař fóra

    Po odeslání mailu mi přišlo, že:
    "Postupně ověříme správnost došlých odpovědí a jakmile budeme znát tři výherce, budeme o tom informovat na herním fóru."
    Tak taky napjatě sedím a čekám...
     
  8. Hnedoočka11

    Hnedoočka11 Rádoby autor

    Tak možno to naozaj ešte nikto neodoslal správne :D
     
  9. Lenushka70

    Lenushka70 Rádoby autor

    Tak budou kontrolovat všechny požadavky, které měli, Herní nick, ID, správně pojmenované dekorky a složenou mapu, to jim chvíli času zabere... Tak já to poslala sice pozdě, ale nakonec jsem to s pomocí spolufarmáře dokopala do zdárného konce....
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    tak to byl nervák :p
     
  11. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Vítěze už máme, odpovědi zkontrolovány, e-maily ověřeny, nezbývá tedy už nic víc, než to vytroubit do světa.

    Kompletní mapa vypadá takto
    [​IMG]

    a najdeme na ní těchto 11 různých dekorací: Amazonská ovce, Velký slizový vulkán, Hlavička, Dešťový tanec, Kapitán Strašák, Lovec ztraceného banánu, Mucholapka podivná, Kudlanka bezbožná, Tiki-ovce s kotlíkem, Samba ovce, Plážový klub

    Na 1. místě se s časem 8:16 hod. umístil Hadicak,
    na 2 míste se s časem 8:17 hod. umístil tomokoco
    a na 3. místě se s časem 8:18 hod. umístila pavlabur.

    Výhercům srdečně blahopřejeme a máme pro ně poslední úkol. E-mailem nám pošlete svou korespondenční adresu, na kterou chcete zaslat fanouškovské dárky od Bigpointu, nezapomeňte připsat, kterou růžovou výrobnu a stáj jste si vybrali (1. místo oboje, 2. místo výrobna, 3. místo stáj) a také jestli je něco, čím bychom vás mohli podarovat při akci Obchoduj & Daruj, jak jsme slíbili.

    Všem hráčům děkujeme za účast a věříme, že vás soutěž bavila. V tuto chvíli vám už mohu prozradit, že v září - které už klepe na dveře - si společně užijeme další filmový festival.
     
  12. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    :) na tabulku mám malou obrazovku a na modrý nemám po ránu buňky
     
  13. Lenushka70

    Lenushka70 Rádoby autor

    Gratuluji všem výhercům :)
     
  14. Lakoo

    Lakoo Zelenáč fóra

    Vítězům blahopřeji!!!
    Díky za hru!
     
  15. jaza78

    jaza78 Rádoby autor

    A muzu vedet tu meilovou adresu , at vim kde jsem udelal chybu ?
     
  16. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    [​IMG]
     
  17. Togetic

    Togetic Zelenáč fóra

    Také gratuluji ;)
     
  18. honzi

    honzi Komisař fóra

    Gratuluji vítězům!!! ;)
     
  19. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Gratulka vitazom.
    Bola dobra zabava, dakujem timu.
     
  20. Bumbalinda

    Bumbalinda Pisálek fóra

    Gratuluji vítězům. Ale hlavně díky za hezkou soutěž. Pokud bude nějaké příště, tak já se určitě zase zúčastním.:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.