Kocour Jones a obyvatelé ztracené archy (1.8. - 30.8.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Ano také odesláno, přeji ostatním hodně štěstí.
     
  2. Togetic

    Togetic Zelenáč fóra

    To není možné :D Jak to mohl někdo domyslet?
     
  3. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Tak nevim jestli jsem byla dostatečně rychlá :-(
     
  4. Bumbalinda

    Bumbalinda Pisálek fóra

    Tak já to už tedy vzdávám. Zelený klíč jsem sice už otevřela, ale jsem hold pomalejší než ostatní. :-(
     
  5. Togetic

    Togetic Zelenáč fóra

    Blahopřeji všem vítězům nebo těm, co to stihli odeslat včas. Nejspíš ten zelený klíč zruinoval moji šanci na výhru.
     
  6. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    tak nevim mě se zpráva vrátila tak bud je nastaveno že přijme jen 3 email a nebo to mám špatně :-(
     
  7. Inet88

    Inet88 Pisálek fóra

    ani mě to nijak netrápí, že nevyhraju, málokdy mám štěstí na výhru... soutěž mě bavila, hlavně ty šifry na konci:inlove:... super nápad...
     
  8. honzi

    honzi Komisař fóra

    Proč se vzdáváte, třeba tam já nebo tomokoco máme chybu :D
     
  9. Togetic

    Togetic Zelenáč fóra

    Jenomže to je šance 99 ku 1% xD
     
  10. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Tak jsem na to přišla,ještě že jsem udělala poprvé chybu, protože jsem to poslala bez mapy no nejsem truhlík :D
     
  11. Lakoo

    Lakoo Zelenáč fóra

    No, mi se povedlo to poslat dříve, než to sem napsal tokomoco. Tak uvidíme. :)
    Za mne super hra, byla jsem na dovče, ale dohledat dílky šlo i zpětně. Dnes tu hlídkuji od pěti. A ten závěr byl fakt adrenalin! :)
    Díky za hru!!!
     
  12. sopticek79

    sopticek79 Zelenáč fóra

    vzdávám to, doteď se mi nepodařilo otevřít ani stáhnout zelený klíč:-(((((((((
     
  13. honzi

    honzi Komisař fóra

    Lakoo nejde o to, kdy to napsal, ale kdy to skutečně poslal... já 8:21... a ty?
     
  14. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Já jsem to odeslal 8:17, ale možná to mám špatně.
     
  15. Lakoo

    Lakoo Zelenáč fóra

    Já vím... Já luštila i zelený klíč, takže já až 8:27. Zkrátka, naděje umírá poslední. :)
     
  16. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    tak to se nečapu :( ale odeslala jsem to, rozluštila jsem klíč, tak můžu být hrdá aspoň za to, i když z toho nic nebude. Jsem ráda že už tu nemusím hlídkovat, rychlíkům gratuluji ;)
     
  17. mamaMarta

    mamaMarta Rádoby autor

    Já som to poslala,ale pri týchto súťažiach na rýchlosť vždy zmätkujem ,tak to trvá dlhšie.
    :)
     
  18. mamba54

    mamba54 Stará škola

    tomokoco ty bys měl mít zákaz někde soutěžit, když vidím tvůj nick tak hned ztrácím naději-.-:p a Honzi je něco podobného, vy jste mi ale dvojkaxD
     
  19. honzi

    honzi Komisař fóra

    no hele, tom je vždy lepší než já :D já za nic nemůžu... vidíš, je o čtyři minuty přede mnou
     
  20. mamba54

    mamba54 Stará škola

    jj a my ostatní hodinu po vásxD, měli by udělat nějakou soutěž jen pro vás dva, ale hooodně těžkou a na hodně dlouho, aby vás to zaměstnalo a my si mohli v poho soutěžit a občas i vyhrátxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.