Kocour Jones a obyvatelé ztracené archy (1.8. - 30.8.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. honzi

    honzi Komisař fóra

    Ani ne Jones, jako spíš pořadatelé - modíci ;)
    Nebo nás snad nechají v nevědomosti?
     
  2. jaji

    jaji Vévoda fóra

    já bych to viděla tak, že prostě jako další příspěvek ve vlákně bude zveřejněn klíč.... prostě tak jednoduše :)
     
    pezt tohle ocenil(a).
  3. honzi

    honzi Komisař fóra

    Jestli mi ani jeden moderátor neposkytne ani jednu odpověď na ani jednu otázku, tak bych chtěl slušně poprosit, aby se klíč nepřidával v době nočního klidu, my všichni jsme normální lidé a ne sovy, takže bychom rádi v noci spali a po krásném vyspání teprve přemýšleli nad nějakými šiframi.... No nemám pravdu? :)
     
  4. Togetic

    Togetic Zelenáč fóra

    • Zbytečná citace, necituj příspěvek pod který píšeš. Pajda361
    Máš pravdu. Také bych poprosil moderátory, aby nedávali klíč v noci, vážně nejsme sovy :D Jinak 25. dílek nalezen, už jen čekáme na neděli ;)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/8/15
  5. dracice-86

    dracice-86 Pisálek fóra

    tak jsem jako správný závislák neodolala a pustila se do hledání posleního dílku (ne, že nebudu i v neděli v práci) a mám dojem, že si ze mě někdo škaredě vystřelil, protože jsem prolezla vše 2x a nikde nic :-(
     
  6. jaji

    jaji Vévoda fóra

    dracice-86 - asi jsi hledala špatně ;) ale není divu, příspěvků od té doby je fakt hodně ;)
     
  7. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    :pJak se znám, já až se ráno probudím, tak bude po soutěži - tak hodně štěstí při luštění,
    já na to nemám palici - uvidím, ale mě to nemyslí a po ránu tuplem :)- já si jen ráda hraju s obrázky
    Dobrou noc
     
  8. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ahoj hledači pokladů,

    v ideálním případě byste už v tuto chvíli měli mít kompletní mapu ostrova Archa pomluvy a identifikovaných všech 11 předmětů na mapě se nacházejících. K rozluštění číselných kódů z jednotlivých dílků mapy potřebujete již zmíněné dva klíče - modrý a zelený. Najdete je v tomto příspěvku jako připojené soubory, stačí kliknout na název souboru (tedy “modrý klíč.pdf” a “zelený klíč.pdf”) a soubor se zobrazí. Pusťte se směle do dešifrování, pouze na tři nejrychlejší správné odpovědi čekají odměny.

    Ještě připomenutí pravidel pro soutěžní příspěvky. Každá odpověď musí splňovat následující:
    • být odeslána z registračního e-mailu patřícího k účtu, se kterým soutěžíte,
    • v předmětu zprávy bude uveden váš herní nick a ID vašeho účtu,
    • bude obsahovat přílohu ve formátu .jpg, .png., bmp, .pdf s kompletní a správně sestavenou mapou z dílků zbavených bílých okrajů,
    • v textu zprávy bude uveden seznam 11 dekorací umístěných na mapě, a to s přesnými názvy těchto předmětů,
    • zprávu je možné odeslat v českém nebo slovenském jazyce (s příslušným ekvivalentem názvů dekorací).

    Soutěžní příspěvky, které nebudou splňovat výše uvedené body, budou bohužel ze soutěže vyřazeny. Každý hráč má možnost soutěžit pouze s jedním herním účtem, pokud bude prokázáno, že hráč odeslal více odpovědí za více herních účtů, bude ze soutěže vyřazen.

    Při přípravě odpovědi tedy buďte maximálně obezřetní, nezapomeňte uvést všechny povinné náležitosti a přiložit přílohu.

    EDIT:
    Vzhledem k technickým potížím se stažením zeleného klíče přímo zde z fóra si jej můžete stáhnout zde: http://ulozto.cz/xpcR6wfL/zeleny-klic-pdf - heslo farmerama. A ano, je to správný soubor.
     

    Připojené soubory:

    Naposledy upraveno: 30/8/15
  9. honzi

    honzi Komisař fóra

    Neděle 30.8. je tady... Všichni netrpělivě čekají na klíče... :D
     
  10. Lenushka70

    Lenushka70 Rádoby autor

    Zelený klíč mi nejde otevřít. :cry:
     
  11. Inet88

    Inet88 Pisálek fóra

    mě taky ne... hlásí mi to, že načítání pdf dokumentu se nezdařilo...
     
  12. BigClick

    BigClick Expert fóra

    ani mne sa nepodaril zeleny
     
  13. Togetic

    Togetic Zelenáč fóra

    Ani mně nejde načíst zelený klíč. Nevím, zda mám málo místa v počítači, zda to třeba nefunguje, nejsem si jistý.
     
  14. honzi

    honzi Komisař fóra

    Zelený mi nejde otevřít
     
  15. Lakoo

    Lakoo Zelenáč fóra

    Mi nejde stáhnout zelený klíč!!!
     
  16. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Jde Vám otevřít zelený klíč?
     
  17. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

  18. Bumbalinda

    Bumbalinda Pisálek fóra

    Nejde mi stáhnout zelený klíč. Jsem jediná?
     
  19. Togetic

    Togetic Zelenáč fóra

    To není žádný klíč, ale nějáká zpráva od Michala Váchy.
     
  20. honzi

    honzi Komisař fóra

    Jupíííí, odesláno i bez zeleného klíče... dalo se to dobře domyslet ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.