Kocour Jones a obyvatelé ztracené archy (1.8. - 30.8.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Ahojte hledači narazil už někdo na 24 ?
     
  2. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    23. dílek nalezen ve druhém tématu já to tušila že tam bude :D:D a mapka už se pěkně rísuje už jen dva dílky a hotovo ;);)
     
  3. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    ahojte, prave som vsetko presla, ale 24 v nedohladne....
     
  4. jaji

    jaji Vévoda fóra

    právě jsem prošla celé forum, pokud nebyl obrázek vložen do vlákna, které jsem zrovna uzavřela, pak v tuto hodinu je pusto a prázdno... nechám tedy 24 na zítra, dobrou noc
     
  5. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Tak 24 nalezena, už jen jeden dílek a je hotovo.
     
  6. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Ja som tiez prave nasla 24., koniec sa blizi.
     
  7. jaji

    jaji Vévoda fóra

    tak tomu se fakt říká pech.... ráno jsem to vlákno prohlížela a jako kdyby někdo číhal na to, až vlákno opustím, pak vloží dílek xD
    ale na mě si nepřijde.... neměla jsem ho ráno, tak ho mám teď :)
     
  8. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    také už mám 24 dílků a pojmenované dekorace :)
     
  9. honzi

    honzi Komisař fóra

    Právě jsem se vrátil z Drážďan... 24. dílek nalezen, doufám, že zítra se objeví poslední a já budu mít čas přemýšlet nad tím, jak asi bude vypadat ten klíč :D
     
  10. Lakoo

    Lakoo Zelenáč fóra

    TAK! Poslední dílek nalezen, obrázek složen a teď budu čekat na neděli. :)
     
  11. jaji

    jaji Vévoda fóra

    díky Lakoo :)
    taky je doma, ještě vystřihnout, nalepit, zpracovat jako přílohu a pak už jen čekat do neděle... :) bylo to celkem fajn :)
     
  12. honzi

    honzi Komisař fóra

    Jupí, poslední dílek nalezen, mapa kompletní, seznam dekorací kompletní... Už se těším na neděli :D
     
  13. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Zdravíčko všem,
    všechny dílky nalezeny. Jdu je dát dohromady, dekorky bych měla mít všechny rozluštěné a snad 30.8. rozluštím i "Šifru mistra Leonarda" a získám e-mailovou adresu. Děkuji za krásné zpestření srpna. I když florenovník není a odměny se změnily v průběhu, i tak se pokusím o umístění.
    Sice budu vyspávat po službách, ale naděje umírá jako poslední. Když nevyhraji, i tak jsem se zúčastnila a našla vše za mojí osobu a jsem na sebe pyšná, jelikož jsem musela hodně pátrat a hledat.
    Mějte príma den a držím palce všem na neděli 30.8....:)
     
  14. honzi

    honzi Komisař fóra

    Mám nějaké otázky ohledně klíčů - Jak je to myšleno, že se objeví v tomto vláknu? Budou obě v jednom, novém, příspěvku? Nebo se obě objeví v úplně jiném příspěvku někde ve vlákně a my je budeme muset hledat? Kdy se objeví? Přišlo by mi divné, kdyby se objevily třeba v jednu hodinu ráno. Jak budou velké? Budou se dát snadno najít, když se budou muset hledat? A bude to obrázek nebo odkaz? Odpoví mi, prosím, někdo?
     
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    V neděli 30.8. pak budou v tomto tématu zveřejněny dva klíče - modrý a zelený - které vám pomohou rozluštit číselné šifry z jednotlivých dílů mapy - tak se praví na první stránce ;)
     
  16. honzi

    honzi Komisař fóra

    to mi právě moc nepomůže - toto téma má zatím 22 stran a zatím 435 příspěvků
     
  17. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    mapa hotová, dekorky pojmenované a na šifru si počkáme do neděle :)
     
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    honzi - ale my tu víme asi tolik co ty :D Leda, že by nám napověděl sám kocourek. A ten asi někde prohání kočky. To víš, léto, teplé romantické večery :inlove: Tož musíme vydržet ;)
     
  19. farmík84

    farmík84 Pilný autor

    Tak já nějak nevidím už asi hodinu hledám poslední mapku a asi jsem už slepá, ale nevzdám to.
     
  20. formicka

    formicka Zelenáč fóra

    Tak já už mám taky mapu poskládanou, všechny dekorky rozluštěné... Jupí :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.