Kocour Jones a obyvatelé ztracené archy (1.8. - 30.8.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    21 nalezena. Ale tohle hledání mě k šílenství dohání :eek:
     
  2. Lenushka70

    Lenushka70 Rádoby autor

    Skalara.v však už jen 4 dílky a máme dohledáno. 8)
     
  3. honzi

    honzi Komisař fóra

    Juchů, jedenadvacítka nalezena! Těším se, až to bude celé a budeme luštit,kam že to vlastně máme poslat :D
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    honzi: jsi velká šikulka ;) .. si mě jednadvacítkou ušetřil nákup nových mokasínů a převaz odřených kolen :D .. Ti mooc přeji umístění v trojce ;) .. tak dneska už bude pohov :p
     
  5. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Teda 21 mi dala zabrat, pomalu jsem prohledala celé forum dvakrát, ale nakonec jsem jí našla :)
     
  6. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Aj 21. uz mam :p.
     
  7. evik204

    evik204 Pisálek fóra

    Už ste někdo rozluštili dekorku na obrázku 17. ? Já už nwm kde hledat :(
     
  8. Lenushka70

    Lenushka70 Rádoby autor

    Evik204....tu dekorku jsem také nemohla dlouho rozluštit, ale podařilo se. V první řadě se podívej, jestli ji náhodou nemáš v liště. Tam jsem ji totiž našla já..... ;)
     
  9. jaji

    jaji Vévoda fóra

    Kocoure, kocoure.... Ty si s námi dobře hraješ.... že si na Tebe posvítím!!! No ale potom raději zhasnu, bo bys mi mohl očka vyškrábat, že Tě budímxD
     
  10. Kocour.Jones

    Kocour.Jones Pisálek fóra

    Já nic, já muzikant :)
    Pomalu se to blíží, už jen pár kousků a můžete skládat, kdybych měl palce, tak bych vám je držel.
     
  11. jaji

    jaji Vévoda fóra

    hezkýýýý, Ty jsi vystrčil drápky :))) potáhl jsi se a zase zalezeš a budeš dělat mrtvého broučka, nebo dáš nám všem radu? tady je má otázka...
    poslední dekorka ne zcela odpovídá té nejpodobnější, co s tím?
     
  12. Kocour.Jones

    Kocour.Jones Pisálek fóra

    Ještě je na mě asi moc brzo ráno, nějak nerozumím otázce "ne zcela odpovídá té nejpodobnější"... Určitě to musí být předmět, který existuje, nemyslím si, že by někdo mapu překresloval ;)
     
  13. Kocour.Jones

    Kocour.Jones Pisálek fóra

    Tak v tom bohužel poradit nemohu, ale zkus pátrat v minulosti, tam určitě odpověď najdeš...
     
  14. jaji

    jaji Vévoda fóra

    už mě něco napadlo :) díky
     
  15. Terko54

    Terko54 Zelenáč fóra

    Už sa ukázala 22.
     
  16. jaji

    jaji Vévoda fóra

    Terko54 - ano, už je venku,ukázala se dneska hodně brzy... a právě jsem o dekorce na dílku diskutovala s Kocourem :) a už jí mám, tak všech 11 splněno
    teď ještě počkat na zbylé dílky, klíč a špu, pak už stačí být první v odeslání mailu :)
     
  17. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    No, ta poslední dekorka mi dala. Prolezla jsem celý přehled ve FAQ a doufám, že je jedna jediná a nic podobného tomu není :D
     
  18. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Ta posledna dekorka ma trosicku prepotila, ale predsa je uz odhadnuta. Zelam uspech ostatnym farmerom!
     
  19. -paja981-

    -paja981- Zelenáč fóra

    tak 22 nalezena;)
     
  20. honzi

    honzi Komisař fóra

    Tak, mám dvadvacítku... Jediná dekorace, u které jsem váhal, mezi dvěma, které jsou téměř totožné (i co se účinku týče). Chybí poslední tři kousky... super :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.