Kocour Jones a obyvatelé ztracené archy (1.8. - 30.8.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jaji

    jaji Vévoda fóra

    danda - vím že vy za to nemůžete, že se cítíte stejně poškození jako my, ikdyž jste nemohli hrát... toto se fakt nedělá. Pro mě byl motor opravdu ten florenovník, ačkoli šance byla malinká 1:........... tak ale byla. Nyní nám ji všem vzali a to je škoda. Sice dali náhradou cenné dárky, protože jsou i hmatatelné, ale v této virtualitě nejde o reálné dárky... :) i tak díky za snahu :-(
    přemýšlela jsem jestli v tom budu dál pokračovat - asi ano, ale bez nadšení, bez touhy o získání prvního místa, bez toho enthusiasmu jak napsali... škoda
     
  2. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ahoj hledači pokladů,
    děkujeme za vaši podporu. Tenhle "internetový papír" nedokáže postihnout, jak jsem z rozhodnutí o nucené změně odměn naštvaný a frustrovaný a naprosto chápu to, co si myslíte o podobných změnách ve 2/3 soutěže... V tuto chvíli mě napadá jen parafráze na jednu starou a pro mnohé legendární reklamu na nejmenovaného operátora: "Ano, chtěli jsme vám dát florenový strom - a krásný. Jenomže v Německu řekli ne."
    Danka722 tu píše "zle, zle, celé zle" s odkazem na ICM a GTL. Přijde mi to trochu nefér, chci zdůraznit, že naše komunitní manažerka Aure ani global team leader Daffson nestojí za tímto rozhodnutím a právě naopak, vyvinuli mnoho snahy pro to, aby mohly být stávající odměny zachovány. A díky snaze ICM budou v odměnách alespoň ty fanouškovské dárky a v deskové hře je kupón na 300 Fl - vím, není to strom, alespoň však něco...
    V rámci týmu board adminů jsme se dohodli, že se pokusíme výhercům ještě trochu přispět k odměnám, i když s omezenými možnostmi. Při nejbližší akci Obchoduj & Daruj výhercům pošleme ze svých soukromých herních účtů to, co by jim udělalo radost a co třeba zatím nemají. Budeme však limitováni dvěma okolnostmi - předmět musí být darovatelný v rámci akce (takže florenový strom bohužel ne) a alespoň jeden z nás board adminů ho musí vlastnit, samosebou nikdo nemáme vše. Zkusíme se však s výherci domluvit a doufám, že se nějaká vhodná položka najde.

    Doufám, že se budete i nadále bavit hledáním dílků mapy a luštěním dekorací, i když bez vidiny potenciálního získání florenovníku.

    BA Black Dragon

    P.S. Kocour Jones zapíjí žal olejem z tuňákových konzerv, ale snad se tu ještě někdy ukáže
     
    danda-vnovis, Ria30. a AgathaCh tohle ocenili.
  3. mamba54

    mamba54 Stará škola

    a kdy a kde nám dá RT možnost florenovník získat? Hraju hru skoro 2 roky a za celou dobu nic, dozvěděla jsem se o něm náhodou, když jsem si procházela fórum, ale dost mě to štve, protože když vidím některé farmy, kde rostou dva nebo i více těchto vzácných stromů......a tohle byla opravdu krásná akce, které se muselo věnovat hodně úsilí a na konci i důvtipu, že by si výherce tuto výjimečnou cenu zasloužil........a kocour se raději zdekoval, ani o tuňáky se nerozdělí:p
     
  4. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Tak to neni zrovna příjemná zpráva po ránu :( bohužel to neni poprvé co se účastním hry o florenovník a odměna se nekoná, asi je to pravidlem :sleepy: tenkrát ale po 2měsíčním snažení nebyla odměna nakonec žádná a proto jsem se hodně dlouuuuhou dobu do žádné hry nezapojila a je to tu znovu :mad: Modíkům nic nevyčítám, ale na Německo začínám mít alergii! Asi by hodně schudli kdyby dali jeden florenovník .... no raději budu mlčet nebo přijdu o body.
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Bych to zde už vůbec neřešila :eek:. "Tato chyba není na Vašem přijímači .. " a tím to hasne! Kompromitovat i nadále naše modíky je vážně hloupé o_O. Hrajte dál, nebo to nechte být, protože jiná možnost není ;) :p
     
  6. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    Bože já se moc omlouvám..chtěla jsem napsat příspěvek a než jsem to stačila.. tak se mi kočka prošla po klávesnici..prosím ..prosím..snad se to dá smáznout..děkuji..:(:sleepy::oops::oops::oops::cry:

    Jinak jsem chtěla napsat..že tu jaksi vyprchalo nadšení..já si myslím..že i tak..jsou ty odměny krásné..a stojí za to se o to pokusit..o Florenovník a dekorku bych nehrála..až dokonce..vzhledem k tomu..že obojí vlastním..stromky dokonce 2...ale nyní to zkusím dojet ..ovšem spíše pro zábavu..než kvůli odměnám......20..asi ještě není..??..zkusím pohledat..
     
  7. Lenushka70

    Lenushka70 Rádoby autor

    Pachmina já zatím 20. dílek nenašla. Vím, že odměny nejsou k zahození, ale od doby, co jsem začala farmařit florenový strom do tajemných sazeniček vložen nebyl. Nebyla ani jiná možnost, jak jej získat. Nyní se po dlouhé době naskytla šance (i když malá). Myslím, že je smutné, že pro hráče, kteří do hry vstoupili později, je nepravděpodobné, že by tento stromek mohli kdy na své farmě mít.
     
  8. fabianova103

    fabianova103 Zelenáč fóra

    Zdravím všechny, kteří i po změně odměn nepřestaly hledat a oznamuji Orázek 20. nalezen. Tak šťastné hledání. ;)
     
  9. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Тiez nasla aj 20., uz myslela ze dnes nebude. Dalsia dekorka rozlustena.
    Zelam stastne hladanie!
     
  10. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    tak aj ja mam 20 -cinu....:D, ako to smiesne znie... Chcem sa pripojit k mamba54 a tiez Vam vsetkym podakovat za trpezlivost, ktoru ste museli so mnou mat.... ale uz to mam vyriesene. Najma vdaka Tebe Mamba a tiez vdaka Dandovi. A napriek zmene vo vyhrach pokracujem, zaujima ma ten kod, ktory pouziju na to, aby sme dosli k emailovej adrese.... Prajem vsetkym skalnym uspesne hladanie a desifrovanie....
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  11. Lenushka70

    Lenushka70 Rádoby autor

    Tak 20-tý dílek úspěšně nalezen, dekorka rozpoznána. Všem přeji štěstí při hledání. :)
     
  12. hrosice

    hrosice Pisálek fóra

    Tak jsem prošla dnešní nové příspěvky a 20 dílek jem nenašla ... ach jo :(
     
  13. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    Dnes mě ta 20-ka trvala docela dlouho..skoro se mi z toho rolování..udělal na ukazováčku puchýř.. nakonec nalezena náhodou..
    dekorace bez problémů..

    Moderátorovi děkuji za smazání prázdných příspěvků..


    :)
     
  14. jaji

    jaji Vévoda fóra

    tak mám velkou smůlu, hledala jsem hledala, myslela jsem si, že jsem všechno prošla, ale někdy se vyskytla chybka 20 nemám :cry:
     
  15. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    všechny dílky nalezeny, dekorky. Zatím jich je 11 avšak jedna je 2x, ale myslím, že na dílku 2 nahoře začíná ještě jedna (mohu se však mýlit a je to jen jiná barva trávy a kus kamene). S cenami nic nenaděláme, je zajímavé, že zatím byl pouze jeden den bez dílku - asi budeme čekat na zadání šifry - tam mě zatím vůbec nic nenapadá. Jestli šifra bude jednoduchá, tak hodně bude záležet na tom jak to kdo chytí. O zprávách do emailu nedostávám upozornění, takže si moc nadějí nedávám. Jediná šance je, že šifra bude složitější
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Pěkné ráno všem :) .. "Kocourku Jones", jsem si dneska prošoupala mokasíny až po kolena xD :D
     
  17. honzi

    honzi Komisař fóra

    Tak 20. nemám :( prohledal jsem úplně všechny příspěvky ze dneška nebo včerejška.... a nemám :cry:
     
  18. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Honzi, 20. je zo vcerajska, tak skus prehladat aj z predvcerajska ;).
     
  19. honzi

    honzi Komisař fóra

    Moc ti děkuji, už to mám :D I tu dekorku jsem hned poznal (ani jednu jsem ještě nehledal... a ani nebudu muset) Supeer! :D
     
  20. Ptule

    Ptule Zelenáč fóra

    při hledání 20 (kterou pořád nemam) jsem našla 21 :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.