Kocour Jones a obyvatelé ztracené archy (1.8. - 30.8.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    co k tomu říct... snad jen chci povzbudit naše modíky a poděkovat za snahu a za celou tuhle soutěž, se kterou si dali velikou práci. Věřím, že jejich zklamání bude stejné jako to nás hráčů. V soutěži samozřejmě pokračuju, odměny jsou i tak lákavé a pokud nevyhraju, tak aspoň nebudu tak zklamaná, že nemám florenovník :) A vzkaz RT: udavte se tím jedním florenem denně :D
     
    BlackDragon, danda-vnovis a haník30 tohle ocenili.
  2. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Díky modíci, aspoň mě nebude mrzet, že nevyhraju;), soutěžit budu dál, ale už jen tak piánko, jsem hlavně zvědavá, jestli se mi podaří rozluštit kódy, v neděli stejně nebudu doma, takže si budu soutěžit sama se sebou:D, ostatním přeju hodně štěstí ve hře;)
     
    danda-vnovis a haník30 tohle ocenili.
  3. jaji

    jaji Vévoda fóra

    farmarka-e škoda že se nedá zde ocenit příspěvek, měla bys hned jedno ocenění ode mne - zvlášť za tu poslední větu...
     
  4. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Ahojte, tak neviem ci uz osprostievam :cry: alebo starnem :oops:, ale nejako mi unika pointa... Ako sa zmenili vyhry?
     
  5. Aure

    Aure Guest

  6. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Duna - došly ti zprávy? psala jsem ti 3x
     
  7. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    nie Mamba, nemam ziadnu spravu....asi nieco robim zle...
     
  8. mamba54

    mamba54 Stará škola

    ty asi ne, asi je chyba u mě, ale odpovídala jsem přímo na tvou zprávu - tj. jako re- tak by to mělo být v pořádku, posílala jsem ti i zuzinu poštu, že by pošta z česka na slovenko nedoručovala?:p
     
  9. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    tiez som Ti posielala zuzinu postu.... mozno bude problem v tom ze to ide cez slovensko do anglicka.....xDxDxD. skusim nieco poriesit a ozvem sa. dakujem
     
  10. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, pokud máte problém, zkuste přihlášení přes češtinu do hry. Třeba vám to pomůže.
    Tak sem zjistila, že nepomůže. Duna.duna - kvůli dárkům a poště budeš muset kontaktovat herní podporu. Existuješ v systému víckrát.

    Děkuji za pochopení danda
     
    Naposledy upraveno: 20/8/15
  11. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Díky všem, já už nepokračuji. Z reálného života mám alergii na rádoby podnikatele, kteří uprostřed realizace změní podmínky. Skalara.v odpadl ti konkurent. Jinak díky všem za přípravu téhle hry, bohužel byla zkažena z mého pohledu RT. Nechápu jak může něco 20 dní běžet a najednou se zjistí, že ty odměny nelze vydat? Aby jste to špatně nepochopili, nejde o ty odměny-svým způsobem jsou teď(když vyjmu strom na floreny) lepší-hráč dostane i reálnou(hmatatelnou)odměnu. Ale jde mi to, že jednou bylo něco napsáno a slíbeno-tak by se to mělo dodržet a ne to po 2/3 soutěže změnit. No nic, čím dál víc ztrácím iluze o této hře - hezký večer.
     
    haník30 tohle ocenil(a).
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Pěkný večer :) tak jsem vše pročetla a vlastně změny v odměnách zjistila až teď a jsem vážně překvapená o_O. Nevím .. jen jsem si myslela, že jakákoli hra, či soutěž ( zde ve farmě) musí projít odsouhlasením těmi nad námi :D až kam to jde? .. to vážně nevím, ale to změnit při té rychlosti, jakou jsme zde nasadili ;). No "florenový vysněnec" je nedostižitelný a tak to asi i zůstane :p. A věřím, že modíci si dali moc práce pro nás s touto hrou a jsou z toho taky špatní :eek:, ale určitě za to nemohou. Odměny jsou i tak pěkné a si představuji, jak přijdu k nám na firmu v tričku s nápisem Farmerama, nachystám si blok a tužku s logem Farmerama, udělám šéfovi kafíčko, které vytáhnu z tašky Bigpoint a je uvařené dle "receptu vlastního výběru", v zástěrce Farmerama ho sama obsloužím a po pracovní době zamknu klíčem, který budu mít na přívěšku Bigpoint .. no a jako dárek za štědré prémie mu dám ke konci roku hru "Farmerama" :D xD :p a hned mi je dobře :p
     
    danda-vnovis a haník30 tohle ocenili.
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jo, přátelé, v této hře mě již nic nepřekvapí. Po zkušenostech s valentýnským stonkem už nevěřím ničemu. Ale je to jen hra, snažím se to tak brát.
    Takže obrázky sbírám dál, zda rozluštím klíč je ve hvězdách a absolutně nevěřím, že bych se dostala mezi první tři odesilatele.
    Ale zkusit se to musí, ne :D Floreňák bych nedostala tak jako tak, tak co budu řešit ;)
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  14. Máťa_BMV

    Máťa_BMV Rádoby autor

    To červené na osmičce je taky dekorka ?
     
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Máťa_BMV - mrkni na ostrov, třeba to tam uvidíš ;)
     
  16. Máťa_BMV

    Máťa_BMV Rádoby autor

    skalara.v - dík
     
  17. BigClick

    BigClick Expert fóra

    evainfo,
    ako sa hovori - smiech je zdravie, tak dik za davku zdravie pred spanku.
     
  18. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Danda děkujeme za radu a všem ostatním, že přetrpěli moji korespondenci s Dunou:)
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  19. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím všechny hledače dílečků a účastníky soutěže s kocourkem, věřte, že nás všechny moc mrzí, že jsme nemohli dostát našemu slibu. To mě totiž upřímně štve ze všeho nejvíc, protože sliby se mají plnit. Nicméně i přesto doufám, že na naše soutěže nezanevřete a budete se i nadále účastnit. Pro nás je velikým zklamáním, co se stalo, ale nezbylo nám nic jiného než se přizpůsobit. Děkujeme za snahu a pomoc s řešením naší CS&SK komunitní manažerce a GTL Daffson (i oni měli obrovskou snahu pomoct)

    Děkujeme vám všem za podporu
    danda za Váš moderátorský team
     
  20. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Vaši
    ICM Aure a GTL Daffson

    ZLE ZLE CELE ZLE
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.