Kocour Jones a obyvatelé ztracené archy (1.8. - 30.8.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    jaji: jsem zvědavá, zda se kocour ozve nebo už někde čmuchá :) Ale dle mého na začátku jasně napsal, že tam bude 11 různých dekorací, což já chápu tak, že kdyby se náhodou nějaká dekorace opakovala, tak jich tam zkrátka bude více tak, aby mohlo být 11 druhů
     
  2. mijinka73

    mijinka73 Aktivní autor

    Až když jsem to napsala tak mi došlo, že vlastně nové wordy PDF umí, ale to bych musela na manželův počítač do pracovny a tam nemám kam dát to moje zlobidlo, ale včera večer jsem už našla způsob jak to dát dohromady v malování, udělala jsem si černobílou předlohu a ted doplňuji jen dílky mapy a jsem si na 99% jistá, že je mám všechny správně uložený. Děkuji všem rady ;) A jdu hledat č.16, když už je tedy na světě :D
     
  3. son00

    son00 Pisálek fóra

    dnes hledání opravdu těžké :) 3 minutky mi to trvalo ;)
     
  4. Máťa_BMV

    Máťa_BMV Rádoby autor

    dnes jsem asi slepá, uvidíme zítra
     
  5. jaji

    jaji Vévoda fóra

    snažila jsem se všechno projít a najít dílek, ale 17 je zatím uschovaná...
     
  6. mamaMarta

    mamaMarta Rádoby autor

    Ja už som ju objavila. č. 17
     
  7. farmík84

    farmík84 Pilný autor

    Ahoj, mám dotaz. Začala jsem hledat teprve včera a nevím jestli se může obrázek objevit i v červencových a starších příspěvcích . zatím jsem jich našla 9. tak budu hledat dál . Dneska mám čas, protože venku leje jako z konve.
     
  8. jaji

    jaji Vévoda fóra

    farmík84 - najdeš je všechny ode dne, kdy akce začala.

    mamaMarta - tak na toto jsem zapomněla!!!! ale už ho mám taky :)))) je vidět, že jsem nehledala dobře :)
     
  9. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Aj ja tiez nasla aj 17. obrazok :)
     
  10. jaji

    jaji Vévoda fóra

    já už ho mám dokonce vložený do mapky - pardon - nalepený xD
    jedu po staru - klasikou xDxDxDxDxD
     
  11. farmík84

    farmík84 Pilný autor

    Jaji, díky za odpověď. Třeba jich najdu, těch starších mám kupodivu víc, ale kde jsou 15, 16, a 17. Snad jich najdu a když ne, tak se asi nic nestane, protože si myslím, že ten stromek stejně nedostanu, ale abych to vzdala bez boje, tak na to nemám náturu. Hodně ůspěch Všem co hledají
     
  12. Elis352

    Elis352 Pisálek fóra

    Zatím mám všechny dílky, kor 14 tu ne a ne najít :/
     
  13. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Zatím mám všechny dílky, rozluštil jsem i dekorku, která je na posledním dílku - sice jsem jí nenašel ve FAQ, ale nějak jsem to určil. Obrázky mám dva - jeden čistý a druhý s čísly. Teď by to měl být schopen složit každý.
     
  14. evik204

    evik204 Pisálek fóra

    ta poslední dekorka mě vážně štve, protože ji nikde nemůžu najít -.-, ale jinak pucliky mam vše spojené jak mají být, už zbývá jen 8 dílků:p
     
  15. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    tak dilky jsou vsechny a je nejak poskladano. rozlusteno 7 ruznych dekorek a uvidime jak to pujde dal
     
  16. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    ahojte, musim priznat, ze ma ta dekorka z posledneho dielika privadza do zufalstva.... mam pocit ze som preliezla vsetky fora, temy, nalepky, obrazky...a nic. A vobec nerozumiem, preco nie je uvedena v zozname vsetkych dekoriek....No zda sa, ze se ten nas Kocourek Jones s nama pekne zahrava...hehe, prepacte za moj pokus o cestinu... Ale nevadi, nevesam hlavu, snad este nieco vymyslim....
     
  17. evik204

    evik204 Pisálek fóra

    Mohl by se už ozvat ten náš Kocourek a odpovědět na naše otázky
     
  18. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím soutěžící :) kocourek se už brzy ukáže, byl na dlouhé předlouhé cestě a jistě se nám již brzo vrátí :)

    Příjemnou hru všem danda :)
     
  19. mamba54

    mamba54 Stará škola

    duna.duna1 ty nemáš sousedy? Neposíláš si s nimi dárky? Já miluju dárečky, ty ne? měj se ;)
     
  20. jaji

    jaji Vévoda fóra

    našel jste dneska někdo 18????
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.