Kocour Jones a obyvatelé ztracené archy (1.8. - 30.8.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BlackDragon, 1/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Hura, aj 13. obrazok je doma.
     
  2. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    13.dílek je doma a další dekorka rozluštěna :)
     
  3. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    ..13 také mám..bylo to trošku delší hledání....no na druhé straně jsem si pěkně početla..zasmála se a pobavila..chvílemi jsem i zapomínala..že něco hledám..jinak myslím..že 13 je asi zatím poslední.. dekorajdy jsou celkem jasné..
     
  4. Bunny-cz

    Bunny-cz Rádoby autor

    Až dnes jsem zistila,že táto soutež běží prosím poradte mužu dohledat zpětne jednotlivé dílky mapy nebo už né?
     
  5. besineček

    besineček Pisálek fóra

    Bunny-cz
    Můžeš klidně začít hledat, času máš ještě dost ;). Vím o mnohých, kteří začínali v posledních třech dnech. Hodně štěstí :D
     
  6. honzi

    honzi Komisař fóra

    • sloučení multipostu prostuduj pravidla - (danda-vnovis)
    Vůůůbec nic nehledám, ale přesto mám 8 dílků mapy (1, 2, 5, 8, 9, 10, 11, 13)... Identifikoval jsem 4 dekorace (všechny, které tam vidím)... Přesto mi toho hodně chybí a nechce se mi hledat :D kašlu na to :D
     
  7. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    První akce kterou otevřeně ignoruji, jsem rád, když najdu trochu času na hraní, tady na fóru jsem sice skoro pořád, ale zabíjet čas lítáním po všech stánkách a hledáním, to už by bylo moc. To se raděj seberu a jedu s rodinou k vodě. Tahle hledací akce mi sem prostě nesedne.
     
  8. Lenushka70

    Lenushka70 Rádoby autor

    Dílek č. 14 nalezen. :)
     
  9. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Aj ja hlasim hotovo.
     
  10. honzi

    honzi Komisař fóra

    já se dal do hledání 3., 4., 6., 7., 12., a 14.... 6. jsem našel... ostatní hledám...

    Jelikož nejde upravit příspěvek, musím napsat hned pod sebe... Našel jsem 12. dílek mapy a identifikoval další dvě dekorace...

    EDIT: sloučení multipostu
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/8/15
  11. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    taktéž hlásím 14. nalezena ;)
     
  12. honzi

    honzi Komisař fóra

    Sakra :( chybí mi trojka a sedmička... Nemůžu to najít... a ani se mi už nechce... Ostatní mám
     
  13. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    Tak 14 je doma :)
     
  14. malyvanek

    malyvanek Pisálek fóra

    Tak všechny dílky jsou konečně nalezeny,ta 7 trvala až do teď.14 byla snadná.
     
  15. honzi

    honzi Komisař fóra

    Tak už mám konečně všechny dílky od 1 do 14, dal jsem se do skládání (v Malování) a jde to docela dobře... Nevím, kam dát 1. a 12. dílek.... Identifikoval jsem zatím 7 dekorek (všechny, co tam jsou)
     
  16. Lenushka70

    Lenushka70 Rádoby autor

    honzi - dekorek je tam zatím celkem 8 ;)
     
  17. honzi

    honzi Komisař fóra

    Lenushka - 8? fakt??? Aha... Tak to jsem si nevšiml o_O

    No každopádně, všech 14 dílků mám dosazených do mapky, všiml jsem si jedné menší nesrovnalosti, prostě mi to nenavazovalo :cry::p:music::music:
     
  18. jaji

    jaji Vévoda fóra

    tak nenašla... :cry:
    to je poprvé co hledám a bez úspěchu, ach jo...:cry::oops:
     
  19. patriksvec33

    patriksvec33 Zelenáč fóra

    Taky sem bohužel všechno nenašel, takže asi smolíček. :oops:
     
  20. jaji

    jaji Vévoda fóra

    a to ja uz i nasla, ba i mam pojmenovane dekorky, ale desi me ten cely obrazek, nejde mi do palice, ze by na cely melo chybet uz jen 10 dilku...:wuerg:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.