Kočka nebo pes?

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem pajda361, 3/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Kterému zvířeti dáváte přednost?

Anketa uzavřena 10/3/17.
  1. Kočka

    22.3%
  2. Pes

    40.4%
  3. Obě zvířata

    37.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    Máme doma velikého psa a dvě malé (oproti němu určitě) kočky. A vychází spolu krásně a bez problémů. Spí si na jednom gauči a nemají problémy. Jediné, o co se nehodlají dělit, je žrádlo. To pak vznikají spory. A tak jim pak říkám - zvířata, mějte přece rozum, nechovejte se jako lidi! ;)
    Takže za mně určitě pes i kočka - i kdyby jen pro zpestření...
     
  2. Esnyr

    Esnyr Aktivní autor

    Dal jsem psa, protože kočičí akce už tady byly. Třeba chrámy dveří jsou v kočičím stylu, nedávné střílení terčíků byly taky v kočičím provedení.
    Pokud mě paměť neklame tak psí akce - nebo v psím stylu - tady ještě nebyla.
    Pokud mám tedy volit z těchto dvou možností, volím psa.
     
  3. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    Přála by jsem si pejska a tak hlas patří jemu.;).
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Esnyr, trochu Tě klame, přece jsme vyhrabávali kosti a hračky po celé zahradě a ten čokl ani nevylezl pořádně z boudy, kočky pojímají své akce s větší noblesou:)
     
    Naposledy upraveno: 7/3/17
    evainfo tohle ocenil(a).
  5. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Akce byly už pro obě zvířátka, souhlas, já mám radši kočky, tak holt upřednostňuju čičinty.
    Každý má svoje oblíbené zviřátko :)
     
    evainfo a danielka0000 tohle ocenili.
  6. lenbeno

    lenbeno Rádoby autor

    Hlasuji pro psa.Kočičích dekorek máme mnohem víc než psích.
     
    evainfo a nanyblacks tohle ocenili.
  7. Esnyr

    Esnyr Aktivní autor

    Jo jo. Mrknul jsem do archívu, že už tady nějaké náznaky pejsků byly.
    NJN, moje chybka - to je tak když jeden neplní všechny akce.
    Ale i tak můj bodík pořád patří psům.
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  8. heda

    heda Rádoby autor

    Dávám hlas pro psa,protože jsme o něj před měsícem přišli,měli jsme NO,teď v březnu by mu bylo 9 let.
    A hlasuji i pro kočku,dává dost bodů do úkolů.
     
    evainfo a tydýtková tohle ocenili.
  9. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Kočky jsou prodejné mrchy a nemám je proto rád. Ale jedno kotě jsme na podzim adoptovali a miluju ho. Psi jsou věrní mazlíčci a taky je miluji. Ale, můj skoro 17 letý psík mi denně doma čůrá a kaká. Skoro nechodí, nevidí, neslyší a necítí a když ho vynesu ven, neví, co se děje. Přestávám ho milovat a mám připravený krumpáč s lopatou a vyhlédnuté místo s křížkovou dlaždicí, kam se každou chvíli uchýlí.
    V současné době miluju kočku a nenávidím psa->ale hlas jsem dal bez váhání hafanovi;).
     
    evainfo, Y_n_O a tydýtková tohle ocenili.
  10. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    To byl ale vošklivej příspěvek![​IMG]
    Mimochodem s hygienickým problémem toho tvého psího teenagera ti mohou posloužit inkontineční jednorázové podložky. Mají sice i psí, ale lidské jsou levnější.
     
  11. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Šebejda byl jenom trochu drsně upřímnej :)
    a už se určitě nemůže dočkat, až mu kotě adopťák předvede "drápkovou masáž"
    Máš pravdu, že jsou to potvory prodejný, ale za zelenou olivu by i zaštěkali :D
    Čičinty mám ráda pro jejich vyčůranost a individualitu. Není to sedni lehni táhni jako se psem. Pes vždy otrocky a slepě poslechne, kočka koukne a naznačí ... trhni si nejsem tvůj osobní otrok
     
  12. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    ...a my máme psa, který je drzý jako kočka, a má nás tak trochu na háku... Je to kočkopes, tibeťák. Teda kočkofena. Fenkočka... :)
    Dala jsem oba, neb se nemůžu rozhodnout. S kočkou jsem strávila 17 let, a hafinu máme teprve 2 roky... ale je to láska !

    edit: dando - s olivama máš recht - pro olivu by ta moje kočka Máňa i nevímco udělala - i černé. Ty první sežrala, a když už nechtěla, tak se v nich válela, asi aby jí voněl kožíšek... :-D
     
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Oba moji reální jsou nepřizpůsobiví a sví. Olivy jsou jen o něco méně hrůzné než .... no asi tušíte co. Zvlášť když si jdete ve vší nevinnosti lehnout a máte parfémovaný polštář.... Dala jsem možnost obojího, protože nestojím o to, aby se ke mně ráno obraceli ocásky.
     
    evainfo, tydýtková a danda-vnovis tohle ocenili.
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Oliva? Nemám zkušenost, zato s rybinou víc než bohaté:) A berte to jako varování, kdo nemá rád kočky, je předurčen narodit se v příštím životě jako myš:cry:
     
  15. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Gordon - a druhá polovina věty je: a kdo nemá rád psy, tak se s něj po smrti stane kočka.....což je fajn do té chvíle než potká nějakého psa :D
     
  16. fiorelino

    fiorelino Aktivní autor

    Za mě jednoznačně pes,jsou to mazlíci...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Děkuji všem za vyjádření názoru. Výsledky ankety byly předány RT.
     
    vilm4 a danielka0000 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.