Kočičí mánie (13.6. - 18.6.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tuto akciu sme zmakli v pohode :) Kupovat som nic nemusela,zvierata sa uz tlacili a tak som im urobila miesto xD
     
  2. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,taky hotovo.

    [​IMG]
     
  3. papulice

    papulice Veterán fóra

    také mám od včera hotovo,šlo to pěkně...:inlove:
     
  4. stefan.h

    stefan.h Aktivní autor

    Ahojte,ja ešte dorábam, ale stihnúť by som to mal v pohode...;) Ostatným čo ešte hráme,peknú hru.:)
     
  5. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    I když jsem se k PC dostala až dnes, kolo vydalo 24h/100%, SK mám taky dost, tak není o čem přemýšlet :p
     
  6. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hlásím hotovo. Dodávala jsem jen dvě kratší plodiny a audiokazety ze šlechtění. Zvěř jsem musela dokoupit.
    Hezkou neděli všem.
     
  7. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

  8. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Tak jsem myslela, že se na šlechtění vybodnu a ušetřím Sk když nedali slevu na polovic. Akčníma by se to dobře zahradilo a stačilo by pěstovat voda hnůj. Jenže mi ode dneška předhodili rychlé výrobny, a tomu nemůžu odolat. Výrobků stále málo, takže stejný čas pro všechny dílny, spustit +100% z výroben, sem tam nějaký ten řádek na +1, a to to pak pěkně naskáče do stodoly než obejdu všechny plochy.

    No prostě jsem musela před pěstováním dát přednost výrobnám s tím, že ještě za úterý a středu stihnu dopěstovat co chybí. Jenže jsem si teď všimla, že kočičí mánie končí o den dřív. Už v úterý večer. To je teda pěkná čára přes rozpočet, ba je to přímo zeď. A je jasné, že dopěstovat jen voda, hnůj nestihnu. To raději spustím šlechtění a akci ještě dnes dorazím ať se nemusím nervovat jak to stihnu a plácat zelené kapky. To mi ta hra pěkně motá hlavu, nejen že nám RT spustí tolik akcí najednou a já mám už tak problém dát dohromady co patří k čemu, kde co hlídat, v kolik sklízet, kam to dodávat, kde pak použít získané,... oni ještě dají různé časy konců. Tak dík.
     
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Hotovo a zase pěstuju dál dohaje.:(:p
    Jo a ještě jsem zbytečně šlechtila a audiokazety mám taky na houby:)
     
  10. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Nejsi v tom sama, taky mám kazety na nic :sleepy:
     
    burds, -Jara05- a dasa1143 tohle ocenili.
  11. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak mně se krutě nedostávalo Broskví, Citrónů a Magnólií... tak jsem pár milionů krejcarů na trhu využila a nakoupila.

    Ale akci už jsem dokončila (ani nevím, jestli v pátek večer nebo v sobotu ráno).
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Prepperka, vítej ve Farmasvětě :) Tady platí to, co říkával můj kolega v jedné dřívější práci: "Začneme naplno a postupně budeme přidávat, protože zákazník to vyžaduje." :)
     
  13. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Ahojte Farmarikovia Akcia uspešne Dokončená aj ked tesne tesnre ale Hotvo
     
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    No, já to pohnojila. Jsem mimo domov a myslela jsem, že obě akce končí stejně. Teď jdu dodat poslední rostlinky a akce ukončena. Takže mi chybí poslední dekorka a musím doufat, že se někdy objeví ve výprodeji.
    Paradoxně druhou akci už mám dva dny hotovou a krmím jen pro odměny.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.