Kočičí mánie (13.6. - 18.6.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Hotovo, všechny čtyři kočky už pochodují přes ulici 8). Ale pěkně mi to provětralo stodolu hlavně u zvířat, budu muset doplnit stavy o_O:cry:.
     
  2. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, začínala jsem v 17. hod. KŠ mi dalo jen 2x +1 a strachem, že to nestihnu, jsem nekoulala kolik toho mám, dokud jsem neměla kam dodávat a divošku i prales, jsem musela zaorat, abych je dala do původního stavu. jan.svatek děkuji za výpočty, počty mi sice mou vinou nepomohly, ale pěstovaní jen podle jednoho času bylo úžasné.
    Přeji aby se Vám dařilo
     
  3. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Přechod na londýnské Abbey Road zdolán :music:

    Sice počítač stále stávkoval , takže zdolán těžce , ale zdolán .
    Opakovaně dostal pořádnou facku vypnutím ze sítě a zpětném zapnutí, ale já, tvrdohlavý býk, jsem se nedala
    a akci nevzdala :p Počítám , že kdyby to viděl IT technik , tak by tu facku vlepil mi xD

    Nějak se to moje PC s těmi kočičími bítlsáky prostě nesnášelo a tak jsem je nechala velmi rychle odejít.
    Kdyby jsem se náhodou tady dlouho neozývala , tak jsem neodešla já (jako tomu bylo před rokem) , ale počítač.:oops:

    Všem rychlíkům gratuluji a těm pomalejším přeji úspěšné zdolání celé akce.
     
  4. elen45

    elen45 Expert fóra

    také hotovo, ještě mám zasazeno, takže budou velké přebytky
     
  5. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Hlásím hotovo, výborná akce, moc pěkná animace.
     
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja už finišujem do cieľa ešte o 12:00 posledný zber.Ešte by som bol niekde v polovičke ale včera KŠ pomohlo úroda +bonus na 24 hodín a ráno tak isto.Druhú akciu vynechávam.
     
  7. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    tak tohle vynechám, asi by mi nic ve stodole nezbylo, nestíhám při tom náporu akcí doplňovat
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hotovo, jen nevím proč jsem znovu zasel akční :p:D Asi proto, že kytky jsou pěkně nakreslené a dobře se na ně dívá xD za celou grafiku akce jednička.
     
  9. sarka17

    sarka17 Pisálek fóra

    Akce hotová,všem přeji hezký víkend.
     
  10. burds

    burds Titán fóra

    Také hotovo.Pitrýsku asi se po tobě opičím také jsem bezmyšlenkovitě zasela akční.
     
  11. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Pitrýsek47 , burds,

    tož nejste v tom sami , já také tak jako vy, sklidím , zaseju ... a pak se sama sobě divím proč
    jsem to tam ještě dala . Nu, což ... přece to nezaorám a navíc akční dává s bonusem na BZ/TBZ docela
    dost bodíků ;)
     
  12. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Včera jsem dokončil obě kočičí akce, ale teď ráno jsem si s hrůzou vzpomněl, že jsem zapomněl chodit na ryby :music::cry:!
     
  13. olčaML

    olčaML Vážený autor

    Hotovo , šlo to celkem velmi dobře !
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .. hezký kočičí víkend všem :) jsem se do toho pustila opět až dnes, protože v týdnu to časově nedávám a vytáčet bonusy na zbytek večera je vážně škoda a že jich bylo tentokrát hodně, mě moc potěšilo [​IMG] :D :p
    Díky stejnému času rostlinek šli obě akce naráz, ryby už taky fungují, tak teď nezapomínat vybírat perličky ;)


    [​IMG]

    [​IMG]
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Malinko bych to opravil, perličky jsou konstantní (na mapě), vybíráme bedny s návnadami;),
    stav 51/72.
     
  16. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Ve čtvrtek mi jako vždy utekl BB, tak jsem šlechtila až dnes. Akce hotová :) Zkusím na trhu prodávat potřebnou zvěř (oceloti, lvi), je jich potřeba poměrně dost, tak snad bude zájem. Přepískla jsem to s akčníma rostlinkama, tak jsem je občas dodávala i místo kazet, abych se jich zbavila :D
    Jinak přeskoky moc pěkné. Ze základních 2x sofistikovaný tygr a 2x bojovný (z nějakých 200 šlechtění) :music:
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Pitrýsek47 máš pravdu a já už myslím na to nej ;) no zatím 6 perel, protože jsem začala později.
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    evainfo: Ve finále je to jedno, stejně je u minihry napsáno mince místo perly, ale každý ví o co jde:D, to jen pro pořádek, kdyby to někomu vadilo:p.
    Víc perel asi nikdo zatím nemá.
    Jen je ve vláknech kočičí binec, ale víceméně spolu souvisejí.
     
  19. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG]
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hotovo. Při plnění souběžné akce jsem využila bonusy, takže krátké kytky byly napěstované rychle. Trošku mi hnuli krejcarovým kontem oceloti, lvi a tygři, taky kočky. Však já je zas namnožím :) Krejcary i zvěř :)
     
    Naposledy upraveno: 15/6/24
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.