Kočičí chaos (3.8. - 9.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 31/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Tak na to, že jsem sklidila kávu na Bahamce už dopoledne, docela to ujde.
    Vypadlo mi 90 klubíček. Není to žádná výhra, ale určitě se s tím poperu a stovku kočiček nakrmím.
     
  2. ondatrastrmiska

    ondatrastrmiska Pisálek fóra

    Tak já mám 80 klubíček ,ale i to je podle mně dobrý start, rozpěstuju a uvidím jak to půjde.
     
  3. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Dotaz na mod: Ahoj, může mně někdo z Vás objasnit, jak může mít někdo cca 10 min po začátku akce nakrmeno 234 koček, když se nedá koupit hotové krmivo a ten počet prostě nenameleš?
     
  4. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    116 klubíček pro začátek.

    Casey: naprosot jednoduše - koupíš košíky, dáš mlít a poté mletí dokončíš za floreny ;)
     
  5. kelly11201

    kelly11201 Zelenáč fóra

    podvodníci jsou a budou :))))
     
  6. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Casey
    Podle názvů nicků to jsou testovací farmy. Tipoval bych, že to ukazuje stav, který je názorně předvedený v ofiku k akci. Akorát, že tam jsou nicky zamazaný, ale stavy přežraných koček jsou identický ....
    Každopádně hned na začátku se okotilo 190 klubek :)
     
  7. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Vypadlo mi 100 klubíček,snad to bude padat
     
    -Kuteno-, Hrnkajda a mirae tohle ocenili.
  8. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    130 ks rozpěstovávám za hod první otočka;)
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    135 klubíček, to zrovna hodně nepadá, ale 101x nakrmím kočičky :music:
     
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    140 klubíček, víc jsem z toho nevydudala. Ale dobrý, to je u mně standard ;)
     
  11. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    bbowling: mně to je jasný, že jsou to test farmy, jen jsem chtěl nenápadně poukázat že už ze startu zase není vše 100% a někdo není schopný z databáze tabulky ani odstranit výsledky z testů ,-)
     
  12. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Asi začnu plést svetr, než se mi rozpěstuje ta vrba kočičí. Klubek na to mám dost, asi 150, takže to dá i na jelena před prsa xD
    A jestli má jézéďák 190, tak se na něj vyprdnu s posíláním dárků, takový farmář si vystačí sám :p
    Jinak teda kočku jsem zanechala v horském středisku, ona má ráda výhled na Kozí hřbety a na starosti ji dostala jiná farmářka, tak snad jim to spolu půjde, když jsem dala mindě instrukce jak sázet :)
     
  13. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    Při rozjezdu vypadlo 374 klubek :)

    [​IMG]
     
  14. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    121 klubek, no špatný to není ale už to bývalo lepší. Celý natěšen na tuto akci, vše honem rychle ať se pěstuje-tak jsem na sebe zapomněl hodit bílou nevinnost a vánočku-no nedal bych si za uši? No dal:(
     
  15. Elis352

    Elis352 Pisálek fóra

    jak si zapnu hromadné obdarovávání koček?
     
  16. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    není mi to jasné že někdo mohl začít topku přece je napsané až se dodělá ukol ta muže začít top 1000 a ještě když se podíváte na 1 str.jak je popis akce tak je to tam přesně stejný počet dodaných koček akorát beze jména asi to už dělali dopředu
     
  17. Lucye632

    Lucye632 Perspektivní autor

    Twinulka: Hlavně nevynechat mě. Nedopatřením mi ujela ruka a tak se sklidilo (samo od sebe) něco málo dříve před začátkem. Mám alespoň co dohánět a akce bude trošku pro mě zajímavější. Jo a úplést mi můžeš třeba..... plavky?
    Jo a rozpěstovávám, jen jsem ve spěchu nevyměnila pole. Nu což, i na 1x1 se něco rozpěstuje. Tedy než se vrhnu na koupaliště.
     
  18. dana.susa

    dana.susa Zelenáč fóra

    Casey27
    A kde prosím je vidět seznam, kdo už nakrmil kolik koček? Děkuji
     
  19. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    EliM77 - jednak gratulace a pokud jsi opravdu nekupoval(a), můžeš nám říci z čeho ti to vypadlo a co jsi měla za řemeslné produkty aktivní. Já jsem měl ze stonku 15% nářadí navíc a klubek vypadlo o 30% méně než standard - 110
     
    evainfo a EliM77 tohle ocenili.
  20. Sofia_Nelly

    Sofia_Nelly Pisálek fóra

    Tak mně teda vypadlo jen 61 klubek, ale pro mě je to úspěch, je to asi nejvíc ze všech akcí :D A nevím jestli to sem zrovna patří, ale ovlivnuje nějak množství vypadávátek to, jestli pěstuji na normálních polích 2x2 a nebo na komfortních polích?
     
    Hrnkajda a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.