Kočičí chaos (3.8. - 9.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 31/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lomnička

    Lomnička Rádoby autor

    Mám otázku na zkušené farmáře, kteří dělají všechny akce: Když splním 100 nakrmených koček, přestanou se mi na farmě objevovat, když nevstoupím do hry o TOP1000? Tedy, mohu pokračovat a krmit je dál a zkusit získat např. ty zlaté banány? Anebo, když získám zlaté banány, tak už se víckrát získat nedají? Díky za odpověď.
     
  2. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Ahoj lomnička, v minulých akcích to šlo přes 100 a i odměny jsi dostávala(myšleno-když jsi překročila 100). Hezké hraní
     
    blondmary a skalara.v tohle ocenili.
  3. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Už jste natěšení? ;)
    Já ano a dokonce tak moc, že jsem na akci zapomněla a začala jsem sklízet. :mad: Naštěstí jen Bahamku a hned jsem si to uvědomila. Někdy bych si měla sednout na ruce.

    Pokud jde o hnůj, na mém trhu je ho zatím dostatek. 65 stránek, cena začíná na 91 krejcarech. Včera jsem 1000 jednotek postupně koupila a dala do prodeje za nejvyšší možnou cenu. Buď tam vydrží a postupně si ho stáhnu, nebo se holt prodá, ale škodná nebudu, vydělám na tom několik desítek tisíc. Co je doma, to se počítá.

    A pokud jde o kočky, taky bych doma jednu měla. Krásnou čistokrevnou thajku.
    Jenomže s tou se na spolupráci nedomluvím. Klávesnici u notebooku mi sice okupuje často, ale aby hnula drápkem a něco zasela nebo sklidila, to ne. Jediné, co se naučila, vypínat mi wifi. Než jsem na to přišla, vztekala jsem se, jak to, že ta farma už zase nejde.xD
     
  4. -BigJohn61-

    -BigJohn61- Perspektivní autor

    -wiolan-
    no tak alespoň víme,proč je hnůj tak drahý - spekulante:p...
    nicméně: i u mne je trh s hnojem na 80 stránek - ale když je nabízeno na polovině po 1 - 5 ks 40x a zbytek je za 350 kr,tak to není žádná výhra ( a předpokládám,že i na tvém trhu to bylo a je stejné..)
     
  5. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Tak já taky patřím k těm, kterým se takové akce líbí. Když mám čím, tak krmím a krmím dokud to jde. Odměny se vždycky hodí. No a když nic jiného, pěkně přibývají bodíky a penízky. Tak ať se nám všem daří.
     
  6. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    -BigJohn61-

    No, těžko říct, jestli jsem právě já původcem vysokých cen hnoje.
    Věř mi, že vydělat na něm nebyl můj záměr. Naopak, ráda bych si ho tímto způsobem "uklidila" a schovala do akce. Těch pár desítek tisíc krejcarů zisku mě nespasí. Ovšem cena hnoje stoupá. Nyní je na mém trhu nejnižší cena 140 kr/jednotku. Nedělám si iluze, že mi to farmáři za chvíli nevykoupí.
    A za draho hnůj kupovat nebudu, zase tak velký časový efekt ve zkrácení pěstování to není.
    Pěkně nám to RT takhle s hnojem pohnojil. Při šestihodinové plodině se použití hnoje trochu vyplatí. Jestliže jsem se rozhodla pěstovat na polích 1x1, je povolený limit 300 jednotek hnoje jako plácnutí do vody.
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Od včerejška klesl hnůj na 111 Kr a tak jsem si taky nasyslila 2000/600, ale po dvou otočkách rostlinek bude z trhu pryč :D.. no jak říká -wiolan- nějaký menší zisk bude a i to se někdy hodí :p
     
  8. Anamorka37

    Anamorka37 Zelenáč fóra

    Ahojky tak já už se těším na kočičky jak si budeme hrát xD.Všude jsem dopředu zasadila nejdelší plodiny.Tak doufám že bude hodně klubíček dopředu.Odměny jsou moc krásné,tak už se těším jak si budu zapisovat co mi dají. :)Připravila jsem si na to tabulku.Doufám že tu to akci udělám celou do Pátka nemám žádného doktora,tak se tomu budu od rána do večera věnovat při práci :) přeji vám co nejlepší odměny a spoustu zábavy při krmení.Romča
     
  9. Luciagigino87

    Luciagigino87 Pisálek fóra

    karafiáty nasadené už len o 14 h všetko pokosiť :)
     
    Hrnkajda a mendalam2 tohle ocenili.
  10. ThirtyThree

    ThirtyThree Pilný autor

    i já čekám s karafiáty na 14 hod.. ráno jsem si striktně zakázal na farmu třeba jen juknout.. abych v přemíře horlivosti nesklidil.. nicméně.. neměl jsem koupené pomocníky na měsíc :D :D a tak halt použiji na akce budoucí kupony..
     
    Hrnkajda, Luciagigino87 a -Kuteno- tohle ocenili.
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Já čekám v lánech už dávno zralého pórku, kontrola zásob na polici proběhla a dopadla vcelku uspokojivě. Jen nevím, zda budou mít podporovátka vliv. Mazlíci připravení. Mýtinu nejspíš bourat nebudu. Na Baha voní zelený čaj a všude se line omamná vůně zralých plodů.
    Kombajn nastartovaný, pohonné hmoty doplněné, stěrače stírají, klaksón troubí....a hodina čekání před námi. No, už je mi dlouhá chvíle.xD
     
  12. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Akci vyhraje ten, kdo už má ve svém levelu popínavý Břečťan, protože ten je bezkonkurenčně nejdelší ..... :p
    13:08 takže se začínám těšit .... xD
     
  13. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Pro jistotu jsem zasadila na každé pole něco jiného-karafiát,špaldu,žito, uvidím jak to bude tentokrát padat. Na další noci se vrátím k osvědčenému-lískáče a cibule.Ty mně zatím nezklamaly. Druhá se blíží tak hurá sázet a pak chytat kočky. Lovu zdar,zdar:pxD
     
    Hrnkajda a skalara.v tohle ocenili.
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte farmári.Ja tú špaľdu mám už asi prezretú ale mne to neva minulú akciu sa mi osvedčila tak len si počkať na tú 14:00 hod,len nech sa nič nedovŕbi ako to väčšinou na začiatku býva a môžme sa pustiť do kosenia však aj na družstvách kosiaxDxD.
     
  15. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Mě hnůj pro tuto akci nechává v klidu, jako obvykle u každé akce. Používám ho jen na rozpěstování akční
    plodiny a pak je mi ukradený. Neřeším ho.
    A na kočky a kočičky se móc těším.
    :DxD
     
  16. dadunek

    dadunek Aktivní autor

    Tak se mi povedla neskutečná věc. Chtěla jsem pomočit pole se špaldou a místo pomočení jsem sklidila zralé stromy :mad::cry:-.-
     
    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  17. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak čtu diskusi a musím říci - fakt se bavím. Naučil jsem se už, po několika karambolech, nepít při tom kávu. Takže - Pechvógle, Kaolíne, Twin, Bbowlingu - díky za váš humor. Hned je mi lépe. Někdy je tu totiž diskuse trochu zapšklá, ale i o tom je život. Těšme se, těšme se a smějme se!!!!!!!!!!!!!
    Sákryš, kdo to má do těch dvou vydržet - si snad na ty ruce fakt sednu... Trepifajksl:p:D:)
     
  18. Hnedoočka11

    Hnedoočka11 Rádoby autor

    Tak zo všetkého mi vypadlo 117 klbiek... zase som šikovná, všetko som zabudla zjesť... :D
     
    Hrnkajda a evainfo tohle ocenili.
  19. Catya

    Catya Pisálek fóra

    Universator vede.
     
  20. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    [​IMG] 108x (zapoměla jsem večer posbírat víno na Baha a zadat dlouhou plodinu :( ) Akce pěkná,těším se na dárečky :)
     
    Hrnkajda, sopti a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.