Kočičí chaos (3.8. - 9.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 31/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Dobrý den, dovolím si jen poznamenat, že "vrba basketbalistka" je jen špatný překlad z angličtiny, neboť i náš jazyk zná výraz "košíkářská vrba", což samozřejmě nesouvisí s basketbalovým košem a košíkovou obecně, ale s tím, že proutí té vrby je prostě vhodné na pletení košů a košíků (určených například na nošení hub z lesa nebo brambor z pole nikoli na vhazování míčů ;)).
     
  2. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Ahoj,
    jíva je taky vrba a já mám kočičky moc ráda. Vždycky si pěkně zaprskám. Bohužel je úplně jedno, jestli jsou to ty kvetoucí na jaře a nebo ty živé, co máte doma. Alergii mám na obojí.
    Pěstovat budu, jako vždy i něco navíc, ale nikdy to nebývá víc jak 50, takže topka pro mne nebude.
    Cácorka se moc těší. Už jsem jí vše vysvětlila, takže provede přípravu v mezích jejího levlu a co jí napadá, to umele a bude.
    Tímto chci moc poděkovat všem co Fofolomyšce drží palce a pomáhají jí.
    Nejkrásnější pro každou maminku je úsměv a radost v očíchjejího dítěte. Je v tom strašně moc bezprostřednosti a člověku se až srdíčko zatetelí.
     
  3. Jajda

    Jajda Pisálek fóra

    supr...optimistická řeč ;)...taky do toho jdu...jsem doma a ven nemůžu, aspoň toho využiju xD...jen mě napadlo :) bonusový kod by nebyl? poslední dobou se moc neobjevují a popravdě povím, že ani nemůžu najít místo, kde jsem pravidelně nacházela jejich seznam...asi už stárnu ;)
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mrkl jem na trh a jsem vytočen na nejvyšší možnou míru![​IMG] A to ještě ani nezačala akce! Někomu bych fakt dal pořádně přes hubu!:mad:Tímto jsem se definitivně rozhodl,že jim na celou TOP z vysoka !!:p V poklidu si pojedu základní akci a ani nebudu moc plýtvat SH!o_O
     
  5. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    kaolín11
    Nenech prchlivost cloumat svým majestátem. Třeba se to do zítřka zaplní a zase bude za těch krásných 1,- KR za jeden bobek ;)
    Jdi se uklidnit do kina a najdi si tam nějakou pěknou buňku na večer ..... :p Akorát bacha, aby jí nebylo míň než 10 .... xD
     
  6. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Dobrý večer, tak má trochu dilema-zda dát ještě před koncem děsivky další kytku a ráno to sebrat, anebo již připravit farmu na příchod kočiček. Ale mám rád zvířátka, tak je jasné co vyhraje. Sic nevlastním domácí čičí (bohužel alergie) ač bych velmi chtěl, tak kromě jiného zvířectva máme aspoň 2 pejsany. Tak snad mne to rodina milovníků koček odpustí. Jinak hezký večer
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    bbowling [​IMG] Máš pravdu, už sem fakt klidnější!:p
    Teď už to zachrání jen dvojka bílého!:)
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak si myslím, že s tím hnojem na trhu nám to drobet "pohnojili" :oops: už teď je hnůj za 357 a jen 6 stránek, takže zítra se mi o něm bude zdát :sleepy: a akční rostlinka na 6 hodin s vodou asi 4.45 hod. a s SH asi 2.23 hod. (na pidi polích SH nevydrží na dlouho),ale nasyslit nešel, protože nabídku šlo udělat menší, než je poptávka :oops:. Nakonec budu ráda, že nakrmím tu stovku hladových kočiček [​IMG] xD a to nevím jak to bude padat o_O
     
    Naposledy upraveno: 2/8/15
  9. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    kaolín11 nemá smysl se z toho rozčilením pobobkovat - tenhle materiál na farmě stejně nevyužiješ. Procpat to přes USB do compu by bylo asi hodně pracné a pokud by se ti zadařilo, už si nejspíš nezahraješ xDxD
     
  10. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Jako den před akcí a taková zpráva "Kočičí spolek zřejmě rozfofroval miliónové dědictví" xDxD Co je proti tomu kino bez filmu a žádnej hnůj.
     
  11. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    RT je zřejmě přesvědčeno, že hnůj vymyslelo dobře, přestože názory hráčů jsou u většiny opačné.
    A proto je třeba se alespoň pozitivně naladit a nedělat z hnoje u šestihodinovky žádnou velkou tragédii. Na rozpěstování bude a pak stejně ať s hnojem či bez hnoje 5x akční plodinu neotočím neb abych nějak fungovala, potřebuji denně 4 - 5 hodin spát. A čtyři otočky dám v pohodě i bez hnoje jen s vodou.
    O něco horší to je s dlouhodobkama kvůli padátkům. Tam už úspora času je dost velká, avšak když se vybere vhodná plodina tak to bude muset jít i u nich bez hnoje. Takové lískováky a cibuli můžu sklízet jen s vodou 2x denně, růže ze skleníku sklidím dokonce 3x denně.
    A to by bylo, aby nějaké to klubko vlny nevypadlo [​IMG]

    Teď hlavně ráno nelézt na farmu, aby se člověk neukliknul a dozrálé věci si nesklidil.
    Všem krásný zbytek nedělního večera!
     
  12. Jajda

    Jajda Pisálek fóra

    stejně bych ráda věděla, jak je to s těmi bonusovými kody...ne a ne nalézt jejich seznam...dřív byly na foru, v rozcestníku, daly se najít.
    Teď naleznu jen poučení, jak je je zadat do " okénka", aby se zadařilo je využít...ale kde je seznam, to jsem dosud nevypátrala...a všichni mlčí a mlčí a určitě si myslí..." jen bábo hledej" aspoň se nenudíš xDxDxD
     
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Jajda, žádný bonuskód teď není k dispozici. A až bude, v ofiku nám to napíšou, neboj ;)

    S těma bobkama mě to také síří. U nás po 190 (ještě krásná cena :D). Na rozpěstování mám a pak holt voda( a někteří víno). Všichni budou honit klubíčka a né slepice. Ale co, čert vem bobky. Hlavně nakrmit 100 micin a pak už je to fuk ;)
    Třeba tam nahoře dostanou časem rozum, tak určitě, již brzy...:p
     
  14. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Tak jsem to spočetla, s jednou kočkou na klíně a s druhou před obrazovkou. Všechny tři jsme se shodly na výsledku, že pro zdárné dokončení akce je potřeba pěstovat na 162 pidipolích a zbývá ještě 24 hodin rezerva. Tedy stačí sázet s velkou rezervou jen na hlavní a na baha. Uvidíme co vyskakovátka. A nyní jdu obdarovat kočky kouskem jatýrek, no to mě škrábni.
     
  15. Rony84

    Rony84 Perspektivní autor

    Časem bude i útes ;).
     
  16. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

  17. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Trepifajksl: Jsi si jist, žze nemáme tutéž kočku ve střídavé péči? Jak často ji doma vídáš? Mám takový pocit, že si každý den odskočí na pár hodin ke mně, pak dělá neviditelnou a jde se nažrat zase k tobě... A ta podoba! Jo - jak jsem psala o tom plochém monitoru, tak na tom se udrží s přehledem.
    Vrba baketbalistka - to mě fakt skoro dostalo. Zapadá to do mého seriálu filipik proti překladatelům, kteří sice znají jazyk, ale neumí do překladů zapojit i ... no dejme tomu tvůrčí invenci, abych se zas někoho nedotkla.
     
  18. -BigJohn61-

    -BigJohn61- Perspektivní autor

    Bohužel - nedostatek hnoje a tím pádem jeho vysoká cena je způsobena zvýšenou poptávkou při děsivce a jelikož následuje hned akce s kočkami,nikdo nebude vracet chlévy a výrobny zpět na Hlavní louku - naopak bude ubírat tato zařízení i z ostatních ploch.....

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/8/15
  19. Poki1409

    Poki1409 Aktivní autor

    No u mňa stojí hnoj cca 99 čiže cena je kráasna noooo.......len dokedy xDxDxDxDxDxD
     
    Hrnkajda, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  20. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hm tak jsem koukl na hnůj cca 120 xDno nekupte to za ty prachy;);)jináč už mě svrbí ruka ale do druhej daleko
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.