Kočičí chaos (3.8. - 9.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 31/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Tak já mohu nabídnout žlutou výrobnu vajec, žlutý pštros, červená včela , 2xkrtek, 3x čáp, a další blbiny,
    strom samé xl taky ničemu , jó jedna oskeruše z 21 sazenic a xxl pinie,xxl katalpa,lokvát
    Kdo má zájem při obchodovat darovat mi napište :)
    V levlu 94 fakt výrobna vajec k ničemu...
    Takový obr strom na utrahnojivo ten by se mi líbil, ale toho se už asi nedočkáme :cry:
    O takové ceny kdyby se soutěžilo:inlove:
     
  2. farmík84

    farmík84 Pilný autor

    Tak z tajemných stájí byly želvičky, 2xžáby, 2xmýval, holoubci , 2xkrtci, 2xprasátka jedno žlutý a druhý červený, žlutý králičci:D, a nenažraný kohout toho ráda nemám, ale želvička to zachránila. Zato stromy to byl propadák určitě v 90lvl potěší jabloň xl , můžu založit bukový les a naokraj bych vysázela bezinky, ty jsou mimochodem velice zdravé,tak bych na ně asi neměla moc nadávatxD, ale já si přála oskeruši a ta nepřišla. Tak hodně štěstí při odtajňování.
     
  3. Rechtarka

    Rechtarka Rádoby autor

    tak já 6 stájí a z nich toto: oranžové králíky, holub, 2x žába a pozor 2x kivi :) tak alespoň něco, uvidíme ještě co bude ze sazenic, ale tam nečekám nic víc než xl :)
    EDIT: jsem slepá, jedny žáby jsou maskovaný :) jsou to ptakopyskové :D
     
  4. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Tak kočičí maraton za sebou máme,
    bylo to hustý přátelé, obdiv můj všem,
    co do Topky 1000 se dostali,
    já tam taky něco málo přihodila(pouhých sice 115 koček), mezi Top sem se sice nedostala,
    ale pokus byl......!!!
    odměny se hodily - u mne spokojenost - pochvala za tuto akcičku....

    [​IMG]
     
  5. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Dárečky 100 x + 198

    min.počet koček potřebných do TOPky : 394

    Na TOPku nemám,tak alespoň moc držím palečky všem našim hráčům(kám) [​IMG],kterým se daří,držte seeee

    Sousedičko xxsoptikxx snad jsi se umístila ;)


    5.8. vypadlo z malin cca 132 ks [​IMG]
    6.8. vypadlo z cibule jen 83 ks
    7.8. vypadlo z lískáčů : 130 ks


    • 5000 BZ.............................................47x ( 235.000 BZ )
    • 10000 BZ...........................................19x ( 190.000 BZ )
    • 5000 BBZ...........................................44x ( 220.000 BBZ )
    • 10000 BBZ.........................................27x ( 270.000 BBZ )
    • 5000 KR.............................................33x ( 165.000 KR )
    • 10000 KR...........................................18x ( 180.000 KR )
    • 2x SH...................................................10x
    • 5x SH...................................................1x
    • 2x Zuzino superhnojivo.........................5x
    • 1x Zuzino ultrahnojivo...........................11x
    • 1x SK....................................................9x
    • 3x SK.....................................................2x
    • 1x bedna s nářadím XXL........................nic
    • 1x pomocníci - kupón na 1 hod..............12x
    • 1x pomocníci - kupón na 3 hod...............9x
    • 1x pomocníci - kupón na 12 hod.............9x
    • 1x pomocníci - kupón na 48 hod.............1x
    • 1x MJS...................................................7x
    • 1x Pinkie Pie koláč...................................8x
    • 1x valentýnský květináč..........................9x
    • 1x podivuhodný strom "Rýn"...................7x
    • 1x podivuhodný výběh “Drak”................. 8x
    • 2x zlatý banán.........................................nic
    Z dárečků mám radóst,hodí se každý i BZ,chybí mi do lvlu 94. cca 82 k BZ+se potřebuju dostat do lvlu 95. skrz Vavřín na krmivo pro Kivi :)

    Witchy.D díky moc za užitečné rady,do budoucna určitě změním strategii,tak nakonec se poho pole vyplatí :D

    TS z koček na ploše,za 5h se uvidí

    [​IMG]
    Želvička se nekonala,ale potěšila Slivoň Oskeruše
    [​IMG]
    Ptakopysk,Mýval 2x,Žába,Myš 2x,Čáp,Bobr C+ xD Jeřáb oskeruše ( moje 4-tá cekem,raději bych Rakytník),Meruňka xxl 2x,Buk xxl 2x,Ořech xl,broskvoň xl
     
  6. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    taky se mi podařilo akci dokončit a ještě i cca 20 kočiček jsem obdarovala navíc ;) zítra dám na plochu TS a budu se těšit na želvu xD gratuluju fšem co to dokončili a díky RT za spousta baha bodů, sice jsem žádné banány v dárku neměla, ale díky těm bodům jsem postoupila o další level, takže jsem vlastně dostala 5 zlatých banánů xD
     
  7. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    Tak konečně mám spočítano, dosáhla jsem na celých 198 beden.:D
    • 290tis. BZ, 230tis. BBZ, 305tis. krejcarů
    • 6x MJS, 5x Pinkie Pie, 7x Valentýnský květináč, 2x XXL bedna
    • pomocníci: 5x 12hod, 5x 1hod, 1x 48hod, 5x 3hod
    • 12x SK, 9x SH, 4x ultrahnojivo, 2x zuzino superhnojivo
    • 10x Drak: 2x želva, žáby, mýval, 2x krtek, oranžový kachník, červený ovčín, červená králíkárna, červená koňská stáj
    • 12x Rýn: lokvát, kowhai, slivoň trnitá; XXL:moruše, pomerančovník, pinie, kdoule, javor; XL:meruňka, bez, broskvoň, dub
    Nakonec jsem hodně spokojená. Neměla jsem želvu ani ty červené stáje a potěšily i sazeničky.;)
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak z akce nemam zrovna dobry pocit... dvojita nahoda = co vypadne z bednky + co vypadne z TS totalne zklamala :
    zaba, myval, krtek 2*, cap 3*, bobrC++ (naco? bude-li slechteni, nepotrebuju ZADNOU C++)!
    orechXL a javorXXL, vysmech...
    Mam pritom tolik chybejicich, aspon jednou se mohlo neco chytit, ze?
    Nebo neco cervenyho, to se sem tam hodi...

    Tak jdeme na dalsi kolo stesti, coz vlastne jsou ted uz vsechny akce...
     
  9. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak teď jsem se značným zpožděním zjistila, že mých 8 sousedů se umístilo v TOPce. To je krásný výkon, sousedé, všem Vám gratuluji a věřím, že se při některém dalším takovém bláznovství zase sejdeme.
    Jinak jsem také našla v liště 15 tajemných stromů a 25 tajemných stájí. Takže někdy je zkusím hodit na plochu, ale teď nějak na to není ta pravá chuť. Dala jsem všady stromy a samosběr, je třeba si oddychnout.
     
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Ahojky. Tak zázrak se nekonal. Z tajemek jsem dostala žáby, oranž. kozy a lokvát. Ale nevadí, bo dvě oskeruše jsou doma a já jsem skromná :D Želvíky už taky mám. Chybí mi jen nanuci. Takže jsem spokojená.
    Na polici přibylo 11 pinky, 9x MJS, 6 květináčů. Rýn byl 10x a Drak 7x. Jsem spokojená, co víc si přát. Snad jen ochlazení ;) Papa
    A banán mi nedali ani jeden :(
     
    Naposledy upraveno: 10/8/15
  11. zuzana.73

    zuzana.73 Rádoby autor

    ahojky, tak mne se ze stromu neurodil zadny zazrak vsechno slo do listy,
    ale v chlevech jsem mela o malilinko vic stesti.
    kdyz pominu jezka zabu a kivi, ktere uz mam tak se taky vyklubala jedna zelva :D.
    takze u mne dobry :)
     
  12. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Hrála jsem v podstatě o stonek a dekorky do něj, takže jsem se nerozčilovala, co kočky dávají, nebo nedávají a nakrmila jich jen asi 30 přes 100. Celkem jsem byla rozpačitá z tajemností - došlo mi 5 stromků a 6 výběhů. No a jasně, ze 4 stromů 3 xl něčeho obyčejného a slivoň trnitá, z výběhů už si raději nepamatuju, co všechno bylo žlutého, krom toho čáp a žáby, to bych mohla třeba někomu podarovat, ale s těma žlutýma vylepšeníma ať se jdou bodnout - do vlaku to nejde narvat (netopýři kupodivu nepadají), nikdo to nechce a vůbec je těch náhod nějak moc.
    Takže akci hodnotím jako fajn, stonek šlape. Ale ta "přidaná hodnota" s dárečky je spíš na naštvání, než pro radost, asi bych byla spokojenější, kdyby to bylo čistě jen - vypěstuj 11000 proutí a nasbírej 600 klubíček a máš aktivní stonek.
    Nějak špatně snáším, když všichni, co udělají totéž, nemají stejné odměny.
    Dřív mě farma bavila právě proto, že to bylo takové jasné, udělej to a to a máš to a to. Kupovala jsem tajemničky, nebyly tak často a bylo to vítané zpestření, ale teď to není zpestření, nýbrž základní kámen hry. Takovou hru bych nikdy nezačala hrát. Takže se to ve mně pere a nevím, nevím, jestli vyhraje hrát dál, nebo s tím seknout.
     
  13. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Flexko, mluvíš mně z duše. Jsem na tom obdobně, dostat ze 2 TS bobry C++ docela naštve, ale stále si říkám: "Je to hra a třeba příště....." Ovšem toho příště je čím dál víc a nějak v nedohlednu.
    Akce docela na pohodu a skláním se před těmi kdo plnili TOP, do toho bych nikdy nešla.
    Pěkný den.
     
  14. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Tak jsem odtajnila poslední dva výběhy a jeden strom.
    A na farmě mi pobíhá další bobr classik++ a ježek. A ze stromu se vyklubala kdoule XXL. Takže zase zklamání.

    Chci pogratulovat TOPkařům. Především mým dvěma sousedům - Casey27 a xxsoptikxx - jste skvělí. Gratuluji samozřejmě i všem dalším, kteří se v TOPce umístili a udrželi.

    Pajzelík
    Ty jsi ukázkový příklad pesimisty. Dokonale na tebe pasuje přísloví "kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody".

    No a poděkovat chci všem sousedům a přátelům za to, že posílali klubíčka. Snažila jsem se to oplácet jak jen to šlo, snad jsem na nikoho nezapomněla.
     
  15. Janice4949

    Janice4949 Pisálek fóra

    Stále mi nefunguje na farmě časomíra. Z podpory mi odepsali, že odpověď najdu na foru. Hledám a hledám a najíti nemůžu. Připadám si jako v pohádce - našli moji rádcové, našli - nenašli. Prosím o radu
     
    -Jara05- a Hrnkajda tohle ocenili.
  16. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Hrnkajda tohle ocenil(a).
  17. Janice4949

    Janice4949 Pisálek fóra

     
    -wiolan- tohle ocenil(a).
  18. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak jsem skončil nakonec 100 + 147 takže 247 pokusů
    Jsem spokojený měl jsem 5x TCH a jediný co stojí trošku za řeč je mýval a to je asi vše. Kivi už mam i ptakopyska tak mě to zas tak nemrzí. Ze 7 sazeniček stojí za řeč nějaký xxl stromy ale vzhledem k tomu že jsem se minule zbláznil a nakoupil na baha i na farmu asi 100 sazenic tak mam vše i ve větších počtech. :) Dále mi padlo dost MJSek od doby co mam ten stonek nejdu po 20 MJSek což je slušný :) Pak hodně pinkypie koláčů květináčů atd Dost kuponů hlavně jeden na 48 asi 8 na 12 hod a další. Hodně BZ a BBZ víc jak 200.000 KR pak nějaký ponožky SK,SH všechno možný jediný co mi napdlo ZB jako většině :D

    Jinak koukal jsem že tam nějaký týpek napráskal 2100 koček myslim nechápu :D
    Jinak gratuluju všem co se umístili :)
     
  19. Blonda141

    Blonda141 Aktivní autor

    Ahoj, tak mě ani želvička ani rakytník nenavštívil. :-( Ale neva snad příště. Ze stájí 2x ježek, čáp, žlutá střižna ovcí, bobr classic + (ten nesmí chybět, že) červené prasátka, obydlí pro myš, a pak už nevím. A co se týče stromů tak lokvát, 2x datle xl, kamenná pinie xxl, 2x slivoň trnitá, bez xl, buk xl, a zbytek už si nepamatuji. Vše jsem naházela do lišty, ale ono se to určitě jednou bude hodit. :)
    Hezký den všem...
     
    evainfo, skalara.v a Hagerr tohle ocenili.
  20. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    tak jenom zírám,kolik stájí někteří získali.Já jsem měla 140dárečků a z toho opět bobr+++/celkem jich mám 20/,2x obyč.myš,holub.To je vše a ze stromů jeden kamenná pinieXXL.Taky mě začíná vadit,že makáme stejně a výsledky tak různé a někdy až nespravedlivé.Nemám želvu,rakytník,ale s bobrama bych mohla na trh.Už jsou jako odměna trapní!
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.