Kočičí chaos (3.8. - 9.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 31/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Já hodlám pro tuhle akci naučit kočku farmařit...už jsme ve stádiu, že sedí na klávesnici a občas se ji podaří omylem zmáčknout nějakou klávesu. Až ji vysvětlím všechno polopatě, budeme sehraná dvojka a doufám, že proti pravidlům to nebude :)
    Pořád čekám, kdo tady řekne už teď, že do Topky půjde hlava nehlava, protože prostě je to výzva xD
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Twinulka: kočku farmařit naučit můžeš, jen jí nesvěřuj heslo :D
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Twinulka Kdysi sem chtěl naučit farmařit našeho papouška,ale bylo mně řečeno, že by to bylo týrání zvířat a navíc hrozilo nebezpečí prozrazení hesla kolemjdoucím spoluobčanům!:eek: Ikdyž tomu se dalo zamezit zavřením okna!:)
     
  4. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No - a obrazovka se nejlépe čistí kočičím ocasem. Naše to dělá stylem stěrač - sedí na monitoru (nechápu, jak se tam udrží) a kmitá ocáskem, abych jo neviděla, co sklízím.xD
     
  5. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    pekná a pohodová cica-mica akcia. Ak bude dosť vlnených klbiek budú spokojné aj mačky aj ja. Každá odmena je dobrá a tá o to viac, do ktorej nemusím nič zo svojich zásob investovať .
     
  6. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Jak je to o náhodě tak to bude zase hafo smetí,asi budu hodně přemýšlet zda do toho půjdu:(:(:(
     
    petaM2001, evainfo a Hrnkajda tohle ocenili.
  7. Googleen

    Googleen Pisálek fóra

    Miluju kočky! Sice akci nedokončím, jsem lenoch, ale je to vážně roztomilé :inlove::p
     
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Co se vypadávátek týče - vysvětluj Indovi, kdy tady kvetou kočičky.... Ta šanta by byla fakt lepší. Nebo kočičí tráva?
    Všim,li jste si, kolik kočkomilek/milů je závislých i na farmě?
     
  9. jimina2013

    jimina2013 Pisálek fóra

    Akce zajímavá, TOPka láká, ale co když je nás více na stejné IP adrese a občas si posíláme obyčejný denní dárek - budeme z TOP vyloučeni?????? nerada bych se tak pouštěla do marného snažení....
     
    petaM2001, evainfo a Hrnkajda tohle ocenili.
  10. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj jimina2013, myslím, ak je to obojstranné posielanie a nie len zvýhodnenie jedného účtu a ako píšeš občas, tak by sa nič zlé pravdepodobne nemalo stať. No aj tak by som asi radšej, čo sa týka Topky, nejakú spoluprácu z rovnakej IP adresy pre istotu neriskovala.
    Peknú hru prajem
     
    petaM2001, evainfo a Hrnkajda tohle ocenili.
  11. Fofolamyš

    Fofolamyš Rádoby autor

    Ahoj,
    já se moc těším. Maminka mi teď posílám marmeládu na větší sklízení a to je vážně fajn. navíc mi poradila, že musím splnit nějaké poháry a dát si je na plochy, tak mám 6 a 3. Tak to bude dobrý.
     
  12. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak akce se mi líbí do TOPky jít chci jen mě ale štvě že ten balík jde koupit vícekrát takže pak já kterej koupim max 1 mam smůlu ale vždycky udlám tak 200-300 navíc ale uvidme no
     
  13. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Do akce jdu - do topky ne. Přeci nebudu krmit kromě sebe ještě někoho jiného. stačím si já a Čičolina. Moje kočka seděla na monitoru naposledy asi před 4 roky, pak jsem si pořídil ledku a měla utrum. No, teď mám noťas, takže pokračujeme ve vyhýbání se PC. Sice jde občas na kontrolu, ale když zjistí, že je zavřený, tak pak jde a ze všech svých zlomyslných kočičích sil mi zamňouká do ucha. Nejraději ve čtyři ráno. Pak se mi ještě proběhne po zádech a vzhledem k tomu, že je velká a tudíž i těžká, opravdu budík, jak hrom. Vždy si vybere mé volno....
    Těším se, jak mi zase poskočí konto na Baha a možná i na farmě. Zdravím kočkomily Trepifajksl:p;):)xD
     
  14. Idefixové

    Idefixové Zelenáč fóra

    Ahojky

    jsem naprostý nováček. Ale do akce půjdu. Za napěstované akční budu mít krejcary a body :)) Snad se mi podaří rozšířit bahu ať můžu pěstovat více. Držím všem palce a kdyby někdo mohl pomoci nějakou smothie či punčem na baha body skákal bych 2 metry vysoko :)

    Hezkou hru všem
     
  15. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Twin, tak jsem pročítal tvůj příspěvek, nepracuješ náhodou u jedné firmy " čas drahý"? Tam je to dokonce povinnost, mít kočku.
    A na jednom japonském ostrově, na soukromé trati mají kočku - přednostku stanice. Teď zrovna jedna odešla do věčné výslužby, ale už zacvičují novou ... a turisté se hrnou. Kéž by to fungovalo i u nás, a né furt ty vraždící plechovky. Trepifajksl
     
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No, ale co podle tebe může udělat kočka, byť přednostka, nebo lidskej přednosta, když ti pod šraňky podjede vožralej kamioňák? Nebo snad zpevnit ty vraždící plechovky? Ale to už je moc konkrétní úvaha, že?
    No nic, moje kočka se na akci velice těší, protžoe dostala přislíbeno pár hovězích, rybích a kuřecích myší (pro nezasevěcence=porce masa zvící myši).
     
  17. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    Já ač ne kočkomil,ale pejskomil...spíše hafanomil,protože těm našim dvěma se pejsci říkat nedáxDty jsou moje velká láska...do akce pujdu s plným nasazením;)TOP jde mimo mě.
     
    Naposledy upraveno: 2/8/15
  18. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    odměny mi nic neříkají.zase to samé dokola.takže si pojedu svoje malé pole a k tomu krkvo-jablko marmeláda+pinkie koláč.možná budu uvažovat na ten stonek 10000 bodů bahama,ale mál level 217 ??? tak nevím.asi nejdu do toho. mám 4stupeň ostrov pokladů a skáče mitam bodů víc než dost a zaltých banánů 116 a nemám si za to co koupit. ZLATÝ PLAYSTATION
     
    Naposledy upraveno: 2/8/15
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  19. Monicka79

    Monicka79 Vycházející hvězda fóra

    Tak do akce půjdu,ale do TOP určitě ne nějak bych jí nedala budu celý týden kromě středy a čtvrtka v práci tak dám jen co napěstuji a umelu.Jinak kdo do TOP půjde at napíše mile ráda mu pomůžu posíláním akčního i jinak pokud budu moc.
     
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Do Top-ky nejdem.Radšej za peniažky čo by som mal dať za koše môj Murko bude mať papanice a papanicexD.Mne stačí keď dám iba 100 mačičkám myškyxDxD.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.